Suwałki: Robert Usarek najlepszy także na ziemi

Po sobotniej wygranej na sztucznej trawie (3. ranga GPPiM) Robert Usarek zwycięża także w niedzielnym turnieju singlowym na kortach ziemnych OSIR Suwałki, zawodów zaliczanych do rankingu Grand Prix Podlasia i Mazur (2. ranga). W meczu finałowym jego przeciwnikiem był ten sam rywal co w sobotę, Karol Szymański, a mecz zakończył się identycznym wynikiem 6/4.

W meczu o trzecie miejsce, w wyniku eliminacji na drabince “do tyłu”, Tomasz Szyszkowski z Gołdapi wziął rewanż za sobotnią porażkę, pokonując Adama Cąkałę 6/1.

Końcowa kolejność:
1. Robert Usarek (Suwałki)
2. Karol Szymański (Suwałki)
3. Tomasz Szyszkowski (Gołdap)
4. Adam Cąkała (Suwałki)
5. Adam Chudoliński (S-ki,wwa,pł)
6. Robert Popławski (Gołdap)
7. Piotr Borkowski (Wyszków)
8. Grzegorz Kozłowski (Augustów)
9. Fryderyk Prelewicz (Suwałki)
10. Filip Olszewski (Suwałki)
11. Julia Sowulewska (Suwałki)
12. Tomasz Szeligowski (Suwałki)
13. Tomasz Zaforymski (Suwałki)

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Turniej Singlowy na Kortach Ceglanych
Kategoria: OPEN
Ranga 2 Grand Prix Podlasia i Mazur
Termin: 5 lipca 2020r.
Organizator: OSIR Suwałki ceglane
Podgląd wyników

Wyniki

1/8 finału
Prelewicz Fryderyk – Szeligowski Tomasz 6/3
Kozłowski Grzegorz – Zaforymski Tomasz 6/0
Olszewski Filip – Szyszkowski Tomasz 4/6
Popławski Robert – Sowulewska Julia 6/1
Chudoliński Adam – Borkowski Piotr 3/6

1/4 finału
Usarek Robert – Prelewicz Fryderyk 6/1
Kozłowski Grzegorz – Szyszkowski Tomasz 0/6
Cąkała Adam – Popławski Robert 6/4
Borkowski Piotr – Szymański Karol 1/6

1/2 finału
Usarek Robert – Szyszkowski Tomasz 6/2
Cąkała Adam – Szymański Karol 2/6

Finał
Usarek Robert – Szymański Karol 6/4

Drabinka do tyłu

1/32 finału
Zaforymski Tomasz – Olszewski Filip 2/6

1/16 finału
Szeligowski Tomasz – Borkowski Piotr 0/6
Olszewski Filip – Popławski Robert 2/6
Sowulewska Julia – Kozłowski Grzegorz 4/6
Chudoliński Adam – Prelewicz Fryderyk 6/4

1/8 finału
Borkowski Piotr – Popławski Robert 1/6
Kozłowski Grzegorz – Chudoliński Adam 6/7

1/4 finału
Cąkała Adam – Popławski Robert 6/1
Szyszkowski Tomasz – Chudoliński Adam 6/1

1/2 finału
Cąkała Adam – Szyszkowski Tomasz 1/6

Przejdź do kalendarza GPPiM