Rusza GPW AMATOR Challenge 2021

Na fali sukcesu „GPW 45+ Challenge” wprowadzamy do Grand Prix Warszawy nowe rozgrywki przeznaczone wyłącznie dla tzw. „prawdziwych” amatorów, czyli osób które, zgodnie z definicją Polskiego Związku Tenisowego, nie były w przeszłości notowane w rankingach PZT dorosłych i tych juniorskich do lat 12, 14, 16 i 18. Wstępna nazwa, póki nie znajdziemy sponsora ;) „GPW AMATOR Challenge 2021” a zapisywać się można online pod adresem zapisy online (trzeba być zalogowanym do systemu korty.org).

Analogicznie do kategorii 45+ nie będziemy przywiązani do konkretnego obiektu – można grać na dowolnych (z zastrzeżeniem, że ceglanych, chyba że obydwaj przeciwnicy zgodzą się na zmianę nawierzchni) kortach stolicy, miejsce do gry wyznacza wyzwany. Poza tym wszelkie inne zasady zgodne z tymi które znacie z innych systemów challenge’owych. W razie braku możliwości dogadania się co do obiektu, w okresie testowym odpuszczamy, jest możliwość anulowania wyzwania.

Zdajemy sobie sprawę, że zbliża się okres urlopowy, ale to przeważnie tylko 2-3 tygodnie nieobecności, więc generalnie nie problem, na ten czas można sobie w systemie też wziąć urlop.

Start rozgrywek w momencie gdy na liście pojawi się 20. uczestnbików.

Zapraszamy,
Zespół Organizacyjny GPW