Robert Usarek zwycięża na trawiastych kortach w Suwałkach

Robert Usarek został zwycięzcą Nocnego Turnieju Tenisa na Kortach Trawiastych (3. ranga Grand Prix Podlasia i Mazur), który rozegrany został w dniu 4 lipca 2020r. na kortach OSIR Suwałki trawiaste.

W meczu finałowym pokonał Karola Szymańskiego 6/4.

Turniej na sztucznych kortach trawiastych rozegrany został systemem pucharowym do dwóch przegranych, rozstawienie 4 najlepszych zawodników, drabinka do tyłu w której można było zdobyć 3 miejsce, dodatkowe mecze o miejsca 5-12. Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował strefę za ogrodzeniem – firmowy namiot, leżaki, stoły, krzesła, muzyka. Natomiast sponsorzy zafundowali catering – przepyszne desery od Torty Artystyczne Diany, smaczne przekąski od Restauracja Rozmarino, napoje. Był też ponownie dron od DroneUp.pl Łukasz Tyczkowski.

Klasyfikacja końcowa:
1. Robert Usarek (Suwałki)
2. Karol Szymański (Suwałki)
3. Adam Cąkała (Suwałki)
4. Tomasz Szyszkowski (Suwałki)
5. Filip Olszewski (Suwałki)
6. Robert Popławski (Gołdap)
7. Grzegorz Kozłowski (Augustów)
8. Tomasz Szeligowski (Suwałki)
9. Piotr Borkowski (Wyszków)
10. Julia Sowulewska (Suwałki)
11. Tomasz Zaforymski (Suwałki)
12. Adam Chudoliński (Płońsk/Warszawa/Suwałki)
13. -14. Fryderyk Prelewicz (Suwałki), Katarzyna Zaforymska (Suwałki)

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Nocny Turniej Tenisa na Kortach Trawiastych
Kategoria: OPEN
Ranga Grand Prix Podlasia i Mazur: 3
Termin: 4 lipca 2020r.
Organizator: OSIR Suwałki trawiaste
Podgląd wyników

Wyniki

1/8 finału
Chudoliński Adam – Kozłowski Grzegorz 5/7
Prelewicz Fryderyk – Borkowski Piotr 2/6
Szeligowski Tomasz – Cąkała Adam 2/6
Szyszkowski Tomasz – Popławski Robert 6/4
Sowulewska Julia – Zaforymska Katarzyna 6/2
Zaforymski Tomasz – Olszewski Filip 3/6

1/4 finału
Usarek Robert – Kozłowski Grzegorz 6/2
Borkowski Piotr – Cąkała Adam 3/6
Szyszkowski Tomasz – Sowulewska Julia 6/2
Olszewski Filip – Szymański Karol 5/7

1/2 finału
Usarek Robert – Cąkała Adam 6/4
Szyszkowski Tomasz – Szymański Karol 3/6

Finał
Usarek Robert – Szymański Karol 6/4

Drabinka do tyłu

1. runda
Prelewicz Fryderyk – Szeligowski Tomasz 4/6
Popławski Robert – Zaforymska Katarzyna 6/2

2. runda
Chudoliński Adam – Olszewski Filip 3/6
Szeligowski Tomasz – Sowulewska Julia 6/4
Popławski Robert – Borkowski Piotr 6/2
Zaforymski Tomasz – Kozłowski Grzegorz 4/6

3. runda
Olszewski Filip – Szeligowski Tomasz 6/2
Popławski Robert – Kozłowski Grzegorz 6/4

4. runda
Szyszkowski Tomasz – Olszewski Filip 6/4
Cąkała Adam – Popławski Robert 6/3

mecz o 3. miejsce
Szyszkowski Tomasz – Cąkała Adam 4/6

Przejdź do kalendarza GPPiM