PZT: TOPBLEDON by Wilson Tennis w Michałówku

828

Czas na wakacyjny turniej tenisowy na najpiękniejszych kortach trawiastych w Polsce! Michałówek 2016 po raz trzeci będzie gospodarzem wyjątkowej imprezy tenisowej – TOPBLEDON z cyklu TOPszlem by Wilson Tennis.

Termin turnieju to 8-10 lipca 2023 r, a miejsce to malownicze Michałówek koło Łowicza. W tle zapewne czuje się piękno polskich krajobrazów, a na korcie zawodnicy będą walczyć o tytuł najlepszego.

Nawierzchnią, na której rywalizacja zostanie rozegrana, będzie oczywiście trawa – symbol najsłynniejszego turnieju tenisowego na świecie – Wimbledonu. Jednakże, w przeciwieństwie do innych turniejów, Michałówek to nie Londyn, a Polska – co dodaje specjalnego smaczku rywalizacji.

W turnieju wezmą udział zawodnicy o randze 2, dzięki czemu możemy oczekiwać sporego poziomu rozgrywek. Szczegóły egzotycznej imprezy i zapisy można znaleźć na stronie Polskiego Związku Tenisowego.

TOPBLEDON to także znakomita okazja dla miłośników tenisa, by poczuć na własnej skórze urok gry w tenisa na trawie – nawierzchni, która często kojarzy się z klasyczną elegancją i szykiem. To bez wątpienia wakacyjne wakacje, które warto spędzić na tej niezapomnianej imprezie.

Nie przegap okazji, zapisz się już teraz i bierz udział w TOPBLEDON – turnieju, o którym będzie głośno w świecie tenisowym!

Post wygenerowany na podstawie oficjalnych komunikatów organizatora. Zdj. profil na FB