Plan gier CHALLENGE MERA OPEN oraz LEJDIS MERA CHALLENGE

W ten weekend na kortach WKT MERA odbywają się turnieje Masters CHALLENGE MERA OPEN i LEJDIS MERA CHALLLENGE. W trwających cały sezon rozgrywkach brało udział ponad 100 uczestników i 30 uczestniczek, którzy rozegrali w tym sezonie łącznie ponad 775 wyzwań!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania!
Drabinki: http://gpw.tenis.net.pl/pro/wyniki

Aktualny plan gier:

Czwartek, 22 września 2016r.
11:00 Kiełbasa Krystian – Moczek Tomasz (czw) 1/6 1/6
12:00 Kowalski Bartłomiej – Słowiński Jakub (czw) 4/6 6/7(3)
13:00 Jankowski Karol – Zgliński Krzysztof 4/6 4/6
14:00 Lewandowski Dariusz – Dębski Maciej 4/6 2/6
15:00 Nowak Wojciech – Pawlak Piotr 6/4 6/2
15:00 Sokołowski Wojciech – Niedziela Artur 6/7 4/6

21:00 Skupin Kaja – Koźluk Patrycja 3/6 2/6
21:00 Paliński Rafał – Cyrański Łukasz 2/6 4/6

Piątek, 23 września 2016r.
11:30 Słowiński Jakub – Cyrański Łukasz 5/7 3/6
12:00 Ferenc Piotr – Skiba Adam 4/6 0/6
13:00 Pawlak Piotr – Moczek Tomasz 1/6 3/6
14:00 Kiełbasa Krystian – Nowak Wojciech 5/7 6/4 4/6
15:00 Półfinał SENIORZY +35: Dębski – Niedziela 2/6 3/6

19:00 Wróblewska Zuzanna – Kowalska Małgorzata 1/6 2/6
20:00 Ptak Magda – Kotulska Magda 6/4 6/3
20:00 Neumann De Spallart Joanna – Korczak Marta 6/1 7/6(14)

21:00 Paliński Rafał – Kowalski Bartłomiej 6/3 6/0
21:00 Kowalska Małgorzata – Koźluk Patrycja 6/1 6/1

Sobota, 24 września 2016r.
14:00 Skupin Kaja – Wróblewska Zuzanna 1/6 2/6
14:00 Korczak Marta – Kotulska Magda 7/5 2/6 4:10
14:00 Ptak Magda – Neumann De Spallart Joanna 7/5 6/4
14:00 Chrobok Sylwia – Wójcik Anna 0/6 1/6

15:30 Kowalski Bartłomiej – Cyrański Łukasz 2/6 1/6
15:30 Słowiński Jakub – Paliński Rafał 2/6 1/6
15:30 Nowak Wojciech – Moczek Tomasz 4/6 2/6
15:30 Pawlak Piotr – Kiełbasa Krystian 6/0 1/0 KRECZ/1

17:00 Wróblewska Zuzanna – Koźluk Patrycja 6/2 6/2
17:00 Kowalska Małgorzata – Skupin Kaja 6/2 6/1
17:00 Neumann De Spallart Joanna – Kotulska Magda 3/6 5/7
17:00 Korczak Marta – Ptak Magda 6/3 6/2

18:30 Kaczmarczyk Łukasz – Wojciechowski Rafael 6/2 6/2
18:30 Gawędzki Radosław – Cichosz Michał 1/6 4/6
18:30 Popławski Mariusz – Marciniak Łukasz 6/1 6/0

20:00 Tylicki Marek – Tauzowski Tomasz 7/6 6/1
20:00 Michalik Maciej – Zbyrasz Krzysztof 3/6 5/7
20:00 Pelc Adam – Rydygier Jan 4/6 7/5 8:10
20:00 Dąbrowski Olaf – Latos Dominik 0/6 0/6 w/o

Niedziela, 25 września 2016r.
12:30 Pyk Małgorzata – Wójcik Anna 5/7 7/5 10:7
12:30 Szendzielarz Bożena – Leleniewska Marta 6/4 6/3

14:00 Półfinał OPEN: Cyrański – Nowak 6/1 7/6(3)
14:00 Półfinał LEJDIS: Kowalska – Kotulska 6/4 6/1
14:00 Półfinał LEJDIS: Wróblewska – Ptak 2/6 6/4 8:10

15:30 Półfinał OPEN: Moczek – Paliński 7/6(4) 6/1
15:30 Półfinał SENIORZY +35: Majda – Skiba 6/3 1/6 10:7
15:30 Półfinał AMATORZY: Kaczmarczyk – Cichosz 6/3 6/4
15:30 Półfinał AMATORZY: Popławski – Zgliński 2/6 7/6(5) 10:8
15:30 Finał LEJDIS AMATORKI: Pyk – Szendzielarz 6/0 6/2

17:00 Półfinał II LIGI: Tylicki – Zbyrasz 6/1 6/4
17:00 Półfinał II LIGI: Rydygier – Latos 7/6(4) 6/3
17:00 Półfinał III LIGI: Mechelewski Christopher – Wójcik Anna 5/7 2/6
18:30 Mecz o 3 miejsce AMATORZY: Zgliński – Cichosz 6/0 6/0 w/o
18:30 Finał LEJDIS: Kowalska – Ptak 6/4 6/3

20:00 Finał III LIGI: Kostrzewa – Wójcik 6/4 4/6 10:8
20:00 Mecz o 3 miejsce LEJDIS: Wróblewska – Kotulska 2/6 6/1 10:4

Poniedziałek, 26 września 2016r.
12:00 Finał OPEN: Cyrański – Moczek 1/6 7/5 6/1
21:00 Finał II LIGI: Tylicki – Rydygier 5/7 6/2 10:5

Wtorek, 27 września 2016r.
10:00 Mecz o 3 miejsce SENIORZY +35: Dębski – Skiba 6/3 0/6 7:10
11:00 Mecz o 3 miejsce OPEN: Nowak – Paliński 6/2 6/7(4) 7:10
20:00 Finał AMATORZY: Kaczmarczyk – Popławski 6/7 3/6

Środa, 28 września 2016r.
15:00 Finał SENIORZY +35: Niedziela – Majda
20:00 Mecz o 3 miejsce II LIGI: Zbyrasz – Latos