Paweł Dzikiewicz po obronieniu meczbola lepszy od brata w finale Turnieju Masters GPPiM

Paweł Dzikiewicz po stojącej na wysokim poziomie walce i obronieniu piłki meczowej (w stb przy stanie 8:9) pokonał swojego brata Piotra Dzikiewicza 6/4 1/6 11:9 w finale Turnieju Masters kończącym sezon 2020 cyklu Grand Prix Podlasia i Mazur.

Najlepsza szesnastka rankingu GPPiM rywalizowała w miniony weekend na twardych kortach Centrum Tenisowego Zwierzyniec w Białymstoku.

W meczach półfinałowych Piotr Dzikiewicz wygrał z Jackiem Czerniszewskim 9/1, natomiast Paweł Dzikiewicz pokonał Daniela Galasa 9/1.

Podgląd wyników
Transmisja

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Turniej Masters GPPiM
Kategoria: OPEN
Ranga: 0
Termin: 20 lutego 2021r.
Organizator: Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Czerniszewski Jacek – Bułkowski Krzysztof 6/1
Matyczak Mateusz – Woźniak Kamil 6/4
Kolejka 2
Czerniszewski Jacek – Woźniak Kamil 6/3
Matyczak Mateusz – Bułkowski Krzysztof 6/4
Kolejka 3
Czerniszewski Jacek – Matyczak Mateusz 6/1
Woźniak Kamil – Bułkowski Krzysztof 2/6

Grupa B

Kolejka 1
Sokół Tomasz – Czembrowski Piotr 6/2
Dzikiewicz Paweł – Lemański Waldemar 6/0
Kolejka 2
Sokół Tomasz – Lemański Waldemar 6/3
Dzikiewicz Paweł – Czembrowski Piotr 6/2
Kolejka 3
Sokół Tomasz – Dzikiewicz Paweł 1/6
Lemański Waldemar – Czembrowski Piotr 2/6

Grupa C

Kolejka 1
Dzikiewicz Piotr – Czembrowski Paweł 6/2
Waszkiewicz Jarosław – Galas Daniel 4/5 krecz/2
Kolejka 2
Dzikiewicz Piotr – Galas Daniel 6/3
Waszkiewicz Jarosław – Czembrowski Paweł 0/6 w/o
Kolejka 3
Dzikiewicz Piotr – Waszkiewicz Jarosław 6/0 w/o
Galas Daniel – Czembrowski Paweł 6/4

Grupa D

Kolejka 1
Szymański Karol – Gryc Bartłomiej 6/0
Lisek Wojciech – Chałko Paweł 7/6
Kolejka 2
Szymański Karol – Chałko Paweł 5/7
Lisek Wojciech – Gryc Bartłomiej 6/1
Kolejka 3
Szymański Karol – Lisek Wojciech 6/7
Chałko Paweł – Gryc Bartłomiej 6/4

Drabinka finałowa

1/4 finału
Czerniszewski Jacek – Sokół Tomasz 9/6
Dzikiewicz Piotr – Chałko Paweł walkower
Dzikiewicz Paweł – Matyczak Mateusz 9/0
Lisek Wojciech – Galas Daniel 0/9 walkower

1/2 finału
Czerniszewski Jacek – Dzikiewicz Piotr 1/9
Dzikiewicz Paweł – Galas Daniel 9/1

Finał
Dzikiewicz Piotr – Dzikiewicz Paweł 4/6 6/1 9:11