Nathalie Odet wygrywa majowy GPWA w ST Tie Break

43

W majowym turnieju GPWA, rozegranym w sobotę 19 maja na kortach ST Tie Break triumfowała półinalistka z kwietnia, Nathalie Odet. Pokonała w finale Mirkę Szymańską 6/1, 6/1.

Nathalie zdeklasowała rywalki i w drodze do półfinału straciła tylko jednego gema. W półfinale wygrała z liderką rankingu Anną Płazą 9/2. Dzięki temu zwycięstwu Nathalie uplasowała się na 10. pozycji w rankingu GPWA 2007. Mirka Szymańska pokonała Adriannę Maj 9/5. Ada konsekwentnie pnie się w górę i wskoczyła właśnie do pierwszej dwudziestki. Najwyższy skok w rankingu zanotowała Karina Minich – aż 25 miejsc!(obecnie 37). Dopiero w ćwierćfinale oddała palmę pierwszeństwa późniejszej zwyciężczyni turnieju.

Frekwencja jak zwykle wysoka – 17 pań dzielnie znosiło majowy upał, a słońce piekło niemiłosiernie. Tradycyjnie została przeprowadzona loteria wśród wszystkich zawodniczek, dzięki hojności Sponsorów:

Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris ul. Racławicka 129 WarszawaKsięgarnia internetowa Drops.pl

Emilia i Jarosław Nieznańscy WINIARNIA PUłAWSKA, ul. Puławska 370 Warszawa

SHAPE Fitness Club
Patronat medialny nad cyklem GPWA 2007 objął miesięcznik TENISKLUB i portal WolnaSobota.pl

Wszystkim paniom gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje.

Już w najbliższą sobotę 26 maja turniej z cyklu GPWA: Ladies Camp Open Choszczówka w KT SPORTEUM.