Mrozek z Woźniakiem najlepszym deblem w Ostrołęce

Tydzień temu w Ostrowi Mazowieckiej, a w ten weekend na naszych ostrołęckich kortach przy ul. Hallera 10 nie mieli sobie równych nasi debliści Piotr Mrozek i Kamil Woźniak. Tego dnia wygrali wszystkie mecze, najpierw w fazie grupowej: z Marcinem Laskowskim i Romanem Szkopkiem 7:5, 6:2, Tomaszem Szabłowskim i Mirkiem Misztalewskim 7:6, 3:6, 10:7, następnie w ćwierćfinale z Markiem Dawidczykiem i Wiesławem Wyszkowskim 6:2, 6:2, w półfinale z Andrzej Nowakiem i Jordanem Czapskim 5:7, 6:3, 14:12 i w wielkim finale z Krzysztofem Bułkowskim i Adamem Styłą 4:6, 7:5, 10:8.

Krzysztof Bułkowski/Adam Styła w drodze do finału pokonali kolejno, najpierw w grupie: Andrzej Nowak/ Jordan Czapski 7:6, 7:5 oraz Stefana Bienieckiego/Andrzej Żubrowskiego 6:3, 7:6, następnie w ćwierćfinale z Grzegorz Bar/ Karol Grzyb 6:3, 6:3, w półfinale z Tomaszem Szabłowskim/Mirkiem Misztalewskim 6:3, 6:7, 10:6. Trzeba podkreślić bardzo silną obsadę turnieju, który obfitował w niesamowicie zacięte i atrakcyjne pojedynki.

Dziękujemy Miasto Ostrołęka na czele z Panem Prezydentem Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik za ufundowanie pucharów i nagród. Piękne puchary wykonała jak zawsze niezawodna firma hurtowniapilkarska.com

Już dziś zapraszamy na kolejny weekend, czyli 18-19 lipca br, na Mistrzostwa Kurpi również pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

Podgląd wyników

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Turniej Deblowy OST
Kategoria: DEBEL
Ranga: 2
Termin: 11 lipca 2020r.
Organizator: Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Dawidczyk Marek / Wyszkowski Wiesław – Podolak Bogumił / Sado Adam 3/6 6/3 10/12
Kolejka 2
Mazuch Mirosław / Mieżuński Jakub – Podolak Bogumił / Sado Adam 3/6 3/6
Kolejka 3
Dawidczyk Marek / Wyszkowski Wiesław – Mazuch Mirosław / Mieżuński Jakub 6/4 6/7 10/3

Grupa B

Kolejka 1
Mrozek Piotr / Woźniak Kamil – Szabłowski Tomasz / Misztalewski Mirosław 7/6 3/6 10/7
Kolejka 2
Szkopek Roman / Laskowski Marcin – Szabłowski Tomasz / Misztalewski Mirosław 2/6 2/6
Kolejka 3
Mrozek Piotr / Woźniak Kamil – Szkopek Roman / Laskowski Marcin 6/2 7/5

Grupa C

Kolejka 1
Niska Joanna / Grabowska Edyta – Bar Grzegorz / Grzyb Karol 2/6 2/6
Kolejka 2
Piersa Kamil / Boryszewski Rafał – Bar Grzegorz / Grzyb Karol 7/6 5/7 11/9
Kolejka 3
Niska Joanna / Grabowska Edyta – Piersa Kamil / Boryszewski Rafał 4/6 2/6

Grupa D

Kolejka 1
Styła Adam / Bułkowski Krzysztof – Bieniecki Stefan / Żubrowski Adnrzej 6/3 7/6
Kolejka 2
Nowak Bartosz / Czapski Jordan – Bieniecki Stefan / Żubrowski Adnrzej 7/5 6/3
Kolejka 3
Styła Adam / Bułkowski Krzysztof – Nowak Bartosz / Czapski Jordan 7/5 7/6

Drabinka finałowa

1/4 finału
Podolak Bogumił / Sado Adam – Szabłowski Tomasz / Misztalewski Mirosław 5/7 4/6
Bar Grzegorz / Grzyb Karol – Styła Adam / Bułkowski Krzysztof 3/6 3/6
Piersa Kamil / Boryszewski Rafał – Nowak Bartosz / Czapski Jordan 3/6 2/6
Dawidczyk Marek / Wyszkowski Wiesław – Mrozek Piotr / Woźniak Kamil 2/6 2/6

1/2 finału
Szabłowski Tomasz / Misztalewski Mirosław – Styła Adam / Bułkowski Krzysztof 3/6 7/6 6:10
Nowak Bartosz / Czapski Jordan – Mrozek Piotr / Woźniak Kamil 7/5 3/6 12:14

Finał
Styła Adam / Bułkowski Krzysztof – Mrozek Piotr / Woźniak Kamil 6/4 5/7 8:10