Liga Klubowa Amatorów: podsumowanie sezonu 2017/2018

W związku z przejściowymi problemami z przenosinami strony Grand Prix Warszawy na nowy serwer przypominamy wyniki i tabele poprzedniego sezonu 2017/2018.

Tytuł mistrzowski w końcu, po latach bycia nr 2, dla ekipy amatorskiej WKT MERA. Drugie miejsce dla mistrzów sprzed dwóch lat VAMOS Otwock, a na ostatnim miejscu podium WTS DeSki, które jednym punktem wyprzedziły tenisistów z Serocka.

Uwaga, przyjmujemy już zapisy na sezon 2018/2019. Do grona 40-latków wkracza rocznik 1979, którego przedstawiciele będą mogli awansem grać już od października. Liczbę drużyn ograniczamy do ośmiu, pierwszeństwo ósemka grająca uczestnicząca w poprzedniej edycji jeżeli któraś z ekip wypadnie szansę gry dostaną nowi. Proszę o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa.

Liga Klubowa Amatorów 2017/2018

Tabela

lp Drużyna Punkty Gry Sety
1. WKT Mera 15 22:8 (41-22)
2. Vamos Otwock 14 22:13 (51-29)
3. WTS DeSki 11 19:16 (44-36)
4. KT Serock 10 17:18 (37-41)
5. Morelowa TC 9 15:15 (33-38)
6. Kortland Jabłonna 8 14:16 (31-38)
7. ATOL Legionowo 7 13:17 (32-39)
8. KT Marki 4 8:27 (23-55)
0. Sportin Ożarów (wycofany) 0 0:0 (0-0)

 

1. kolejka

KT Serock – WKT Mera 1:4 (2-8)
1s: Artur Paluszewski – Jacek Czerniszewski 0/6 2/6
2s: Sławomir Zakolski – Tomasz Wójcik 3/6 4/6
40: Mirosław Zalewski – Krzysztof Zgliński 0/6 0/6
1d: A.Tyczyński K.Tyczyński – Zgliński, Wójcik 3/6 2/6
2d: walkower dla Serocka

Kortland Jabłonna – VAMOS Otwock 3:2 (7-5)
1s: Sandor Ladanyi – Patryk Gryziak 6/2 6/4
2s: Krzysztof Morawski – Marek Rosiak 0/6 1/6
40: Grzegorz Mickowski – Tomasz Nowakowski 2/6 6/2 6:10
1d: Marcin Barwikowski, M.Grochowski – Nowakowski, Rafał Piekut 4/6 6/2 10:4
2d: Grzegorz Stefaniak, Tymoteusz Kaczmarek – Grzegorz Soszka, Rosiak 3/6 6/4 11:9

WTS DeSki – Morelowa TC 2:3 (6-7)
1s: Tomasz Nowak – Krzysztof Zbyrasz 3/6 6/2 7:10
2s: Marek Tylicki – Bartłomiej Cherka 3/6 2/6
40: Krzysztof Doliński – Tomasz Szałowski 7/5 2/6 7:10
1d: Anna Bauć, Janusz Bauć – Marek Tokarski, Patryk Sadowski 5/7 7/6 (5) 10:6
2d: Nowak, Marek Bauć – Robert Bartoszewicz, Piotr Pacholczyk 6/0 6/4

KT Marki – Sportin Ożarów
Sportin wycofany z rozgrywek, mecz anulowany

2. kolejka

KT Marki – WTS DeSki 0:5 (2-10)
1s: Krystian Magoś – Tomasz Nowak 4/6 3/6
2s: Jan Górecki – Grzegorz Skwieciński 2/6 5/7
40: Mirosław Gastoł – Maciej Czerwiński 2/6 6/3 4:10
1d: Jarek Sokół Paweł Górecki – Bauć Anna, Bauć Janusz 3/6 1/6
2d: Jerzy Dobrodziej, Magoś – Nowak, Krzysztof Doliński 0/6 7/5 6:10

Morelowa TC – KT Serock 2:3 (5-8)
1s: Patryk Sadowski – Jarosław Styczeń 4/6 6/7
2s: Krzysztof Zbyrasz – Artur Paluszewski 6/7 6/4 10:6
40: Robert Bartosiewicz – Sławomir Zakolski 6/3 2/6 10:6
1d: Sadowski, Marek Zalewski – Styczeń, Miroslaw Zalewski 2/6 7/6 4:10
2d: Bartosiewicz, Zbyrasz – Zakolski, Tyczyński 1/6 4/6

ATOL Legionowo – VAMOS Otwock 2:3 (4-7)
1s: Bartek Gorczycki – Patryk Gryziak 6/7 3/6
2s: Andrzej Kamiński – Marek Rosiak 2/6 4/6
40: Paweł Stańczak – Rafał Piekut 6/3 6/3
1d: Robert Nowak, Rafał Jutrzenka – Grzegorz Soszka, John Wenham 1/6 2/6
2d: Andrzej Kamiński, Andrzej Pepel – Rosiak, Piekut 4/6 6/2 10:1

WKT Mera – Kortland Jabłonna
mecz przełożony na podstawie pkt 14 regulaminu

3. kolejka

WTS DeSki – WKT Mera 2:3 (6-6)
1s: Tomasz Nowak – Tomasz Wójcik 2/6 6/3 9-11
2s: Marek Tylicki – Karol Jankowski 6/4 6/4
40: Andrzej Dmoch – Krzysztof Zgliński 4/6 5/7
1d: Ania Bauć, Janusz Bauć – Wójcik, Jankowski 6/0 3/6 8-10
2d: walkower dla DeSek

KT Marki – Kortland Jabłonna 4:1 (8-2)
1s: Krystian Magoś – Sandor Ladanyi 6/3, 6/2
2s: Mariusz Stefaniak – Grzegorz Mickowski 6/3, 6/1
40: Mirosław Gastoł – Mariusz Grochowski 6/4 6/1
1d: Kuba Ciechalski, Stefaniak – Marcin Barwikowski, Grochowski 4/6 2/6
2d: Magoś, Jerzy Dobrodziej – G. Mickowski, Sławomir Mickowski 6/1 6/2

VAMOS Otwock – Morelowa TC 2:3 (6-6)
1s: Marek Rosiak – Patryk Sadowski 6/3 6/2
2s: Tomasz Nowakowski – Marek Zalewski 6/3 6/2
40: Rafał Piekut – Krzysztof Zbyrasz 3/6 1/6
1d: Rosiak, Grzegorz Soszka – Zalewski, Sadowski 7/5 5/7 8:10
2d: Nowakowski, Piekut – Zbyraz, Marek Tokarski 6/3 3/6 5:10

KT Serock i ATOL Legionowo pauza

4. kolejka

Kortland Jabłonna – WTS DeSki 2:3 (4-7)
1s: Marcin Barwikowski – Tomasz Nowak 6/3 6/4
2s: Mariusz Grochowski – Andrzej Dmoch 3/6 4/6
40: Grzegorz Mickowski – Krzysztof Doliński 1/6 1/6
1d: Barwikowski, Grochowski – Anna Bauć, Janusz Bauć 3/6 7/5 10:4
2d: Sławomir Mickowski, G.Mickowski – Piotr Iwiński, Marek Bauć 3/6 2/6

WKT Mera – KT Marki 5:0 (10-0)
1s: Tomasz Wójcik – Krystian Magoś 7/6(5) 7/5
2s: Tomasz Sokołowski – Jakub Ciechalski 6/1 6/1
40: Krzysztof Zgliński – Mirosław Gastoł 6/3 6/3
1d: Wójcik, Karol Jankowski – Magoś, Ciechalski 6/1 6/4
2d: Zgliński, Sokołowski – Paweł Górecki, Jan Górecki 6/0 6/0

KT Serock – ATOL Legionowo 3:2 (7-5)
1s: Artur Paluszewski-Bartek Gorczycki 7/5 1/6 7:10
2s: Jarosław Styczeń – Andrzej Kamiński 6/? 7/5
40: Sławomir Zakolski – Paweł Stańczak 3/6 0/6
1d: Adam Tyczyński, Zakolski – Wiesław Beszczyński, Gorczycki 6/1 6/4
2d: Mirosław Zalewski, Styczeń – Kamiński, Stańczak 2/6 7/6 10:4

Morelowa TC, VAMOS Otwock pauza

5. kolejka

ATOL Legionowo – WTS DeSki 0:5 (1-10)
s1: Bartek Gorczycki – Tomasz Nowak 3/6 3/6
s2: Andrzej Pepel – Andrzej Dmoch 3/6 2/6
40: Andrzej Kamiński – Krzysztof Doliński 3/6 2/6
d1: Rafał Jutrzenka, Kuba Dziedzic – Ania Płaza, Janusz Bauć 3/6 2/6
d2: Wiesław Beszczyński, Robert Nowak – Doliński, Nowak 7/6 2/6 6:10

VAMOS Otwock – WKT Mera 2:3 (6-6)
s1: Tomasz Nowakowski – Tomasz Wójcik 7/6 3/6 6:10
s2: Patryk Gryziak – Tomasz Sokołowski 6/2 6/0
40: Krzysztof Żelazek – Krzysztof Zgliński 2/6 4/6
d1: Piekut, Nowakowski – Jankowski, Wójcik 6/2 6/4
d2: Grzegorz Soszka, Marek Rosiak – Sokołowski, Zgliński 6/4 0/6 10:12

KT Serock – KT Marki 3:2 (6-5)
s1: Artur Paluszewski – Krystian Magoś 6/4 3/6 11:9
2s: Sławomir Zakolski – Kamil Siudek 6/4 6/0
40: Mirosław Zalewski – Mirosław Gastoł 1/6 1/6
1d: Paluszewski,Zakolski – Magoś,Jerzy Dobrodziej 7/5 7/5
2d: Zalewski, Adam Tyczyński – Kuba Ciechalski, Gastoł 6/7 2/6

Morelowa TC i Kortland Jabłonna pauza

6. kolejka

WTS DeSki – KT Serock 2:3 (5-6)
s1: Tomasz Nowak – Jarosław Styczeń 3/6 3/6
s2: Janusz Bauć – Robert Jankowski 6/2 6/0
40: Marek Tylicki – Sławomir Zakolski 3/6 6/2 7:10
d1: Anna Bauć, Janusz Bauć – Artur Paluszewski, Zakolski 1/6 3/6
d2: Nowak, Wojciech Jurek – K. Tyczyński, A. Tyczyński 6/4 6/1

Kortland Jabłonna – Morelowa TC 4:1 (9-4)
s1: Sandor Ladanyi – Krzysztof Zbyrasz 6/1 6/2
s2: Marcin Barwikowski – Maciej Sośnicki 6/3 3/6 10:6
40: Grzegorz Mickowski – Tomasz Szałowski 6/4 2/6 6:10
d1: M.Grochowski, Barwikowski – Patryk Sadowski, Maciej Tokarski 6/1 6/3
d2: Mickowski, T.Kaczmarek – Zbyrasz, …? 6/4 4/6 10:6

WKT Mera – ATOL Legionowo 4:1 (9-4)
1s: Krzysztof Zgliński – Bartek Gorczycki 3/6 6/1 10:1
2s: Piotr Gembarowski – Paweł Stańczak 1/6 6/3 11:9
40: Tomasz Sokołowski – Rafał Jutrzenka 6/0 6/0
1d: Zgliński, Gembarowski – Gorczycki, Stańczak 6/3 3/6 4/6
2d: Sokołowski, Karol Jankowski – Jutrzenka, Robert Nowak 6/2 6/1

KT Marki i VAMOS Otwock pauza

7. kolejka

WKT Mera – Morelowa TC 3:2 (7-4)
s1: Tomasz Wójcik – Krzystof Zbyrasz 4/6 7/5 4:10
s2: Tomasz Sokołowski – Patryk Sadowski 6/1 6/2
40: Krzysztof Zgliński – Tomasz Szałowski 1/6 4/6
d1: Wójcik, Karol Jankowski – Sadowski, Marek Zalewski 6/4 6/3
d2: Zgliński, Sokołowski – Zbyrasz, Szałowski 7/5 6/3

ATOL Legionowo – KT Marki 5:0 (10-2)
s1: Paweł Stańczak – Krystian Magoś 5/7 6/2 10:5
s2: Tomasz Ciułkowski – Jakub Ciechalski 6/3 7/5
40: Andrzej Kamiński – Mirosław Gastoł 6/2 1/6 10:7
d1: Stańczak, Kamiński – Magoś, Jerzy Dobrodziej 7/5 7/5
d2: Andrzej Pepel, Robert Nowak – Gostoł, Ciechalski 6/3 6/2

VAMOS Otwock – KT Serock 4:1 (8-2)
1s: Patryk Gryziak – Artur Paluszewski 6/3 6/1
2s: Marek Rosiak – Jarosław Styczeń 1/6 4/6
40: Krzysztof Żelazek – Sławomir Zakolski 6/3 6/3
1d: Gryziak, Grzegorz Soszka – Paluszewski, Zakolski 7/5 6/2
2d: Rafał Piekut, Rosiak – Styczeń, Zalewski 6/1 6/4

Kortland Jabłonna i WTS DeSki pauza

8. kolejka

WTS DeSki – VAMOS Otwock 0:5 (0-10)
1s: Tomasz Nowak – Patryk Gryziak 4/6 5/7
2s: Krzysztof Doliński – Marek Rosiak 3/6 0/6
40: Maciej Czerwiński – Krzysztof Żelazek 1/6 1/6
1d: Anna Bauć, Nowak – Rosiak, Rafał Piekut 6/7 4/6
2d: Piotr Iwiński, Marek Bauć – Grzegorz Soszka, Gryziak 0/6 1/6

ATOL Legionowo – Kortland Jabłonna 3:2 (8-4)
1s: Bartek Gorczycki – Sandor Ladanyi 5/7 7/5 9:11
2s: Andrzej Kamiński – Grzegorz Mickowski 7/5 6/2
40: Paweł Stańczak – Mariusz Osiński 6/1 6/0
1d: Maciej Żytkiewicz, Robert Nowak – Marcin Barwikowski, Mariusz Grochowski 1/6 6/3 7:10
2d: Wiesław Beszczyński, Andrzej Pepel – Berdowski, Grzesiek Stefaniak 6/3 6/3

Morelowa TC – KT Marki 4:1 (8-2)
1s: Maciek Sośnicki – Mirosław Gustoł 6/2 6/2
2s: Grzegorz Janzen- Kamil Siudek 6/4 6/4
40: Krzysztof Zbyrasz – Kamil Nagrodzki 6/0 6/0
1d: walkower dla Marek
2d: Marek Zalewski, Piotr Pacholczyk – Gustoł, Jarosław Sokół 6/0 6/1

WKT Mera i KT Serock pauza

9. kolejka

KT Serock – Kortland Jabłonna 3:2 (6-5)
1s: Artur Paluszewski – Grzegorz Mickowski 6/4 6/3
2s: Sławomir Zakolski – Mariusz Grochowski 6/0 6/4
40: Robert Jankowski – Krzysztof Morawski 5/7 4/6
1d: Paluszewski, Zakolski – S.Ladanyi, G.Mickowski 6/4 2/6 10:6
2d: M.Zalewski, A.Tyczyński – M.Barwikowski, M.Grochowski 0/6 1/6

KT Marki – VAMOS Otwock 1:4 (4-9)
1s: Krystian Magoś – Patryk Gryziak 6/4 2/6 10:8
2s: Kuba Ciechalski – Marek Rosiak 3/6 0/6
40: Mariusz Stefaniak – Artur Wiebiłowicz 6/4 4/6 3/6
1d: Kuba Ciechalski, Kamil Siudek – Marek Rosiak, Artur Piekut 3/6 6/3 8:10
2d: Krystan Magoś, Kamil Nagrodzki – Patryk Gryziak, Grzegorz Soszka 1/6 1/6

Morelowa TC – ATOL Legionowo
mecz przełożony na podstawie pkt 14 regulaminu ligi

WKT Mera i WTS DeSki pauza