Liga Amatorów GPW 2019/2020

Z wykorzystaniem wytycznych Polskiego Związku Tenisowego i Ministerstwa Sportu wznawiamy rozgrywki Ligi Amatorów Grand Prix Warszawy. Jesteśmy praktycznie na finiszu, do rozegrania dwie kolejki:

6. kolejka
Morelowa TC – Frajda Łomianki
Białystok – KT Break
WKT Mera – KT Marki
Vamos Otwock pauza

7. kolejka
Frajda Łomianki – KT Marki
KT Break – Vamos Otwock
Morelowa TC – Białystok
WKT Mera – pauza

Rekomendowane przez Zespół Grand Prix Warszawy terminy to 7 i 28 czerwca, ale proszę o uzgodnienia pomiędzy kapitanami i dopasowanie ich do możliwości zawodników oraz dostępności kortów. W razie problemów z porozumieniem proszę o kontakt.

Poniżej aktualna tabela i wyniki dotychczasowych meczów. W czołówce gęsto, a w związku z pauzą lidera, ekipy VAMOS Otwock, możliwe jeszcze różne scenariusze – decydującym o mistrzostwie meczem wydaje się być bój pomiędzy Morelową TC i Białymstokiem w ostatniej kolejce.

Liga Amatorów GPW 2019/2020

Tabela

lp Drużyna Punkty Gry Sety
1. Vamos Otwock 11 16:9 (33-20)
2. Białystok 9 14:6 (30-13)
3. Morelowa TC 8 13:7 (29-17)
4. KT Break 5 9:11 (23-25)
5. WKT Mera 5 10:15 (23-32)
6. Frajda Łomianki 4 7:13 (15-28)
7. KT Marki 3 6:14 (13-31)

1. kolejka

KT Marki – KT Break 4:1 (8-5)
sOp: Krystian Magoś – Piotr Waraksa 6/2 7/5
s35: Mariusz Stefaniak – Mariusz Piasta 0/6 1/6
s40: Mirosław Gastoł – Andrzej Gawenda 3/6 6/0 10:7
dOp: Magoś, Stefaniak – Gawenda, Jabłoński 4/6 6/7 10:7
d35: Gastoł, Dobrodziej – Dec, Górski 6/4 5/7 10:8

Vamos Otwock – Białystok 3:2 (6-4)
sOp: Tomasz Nowakowski – Jakub Czepiel 6/0 6/4
s35: Patryk Gryziak – Szymon Wrzyszcz 6/7 3/6
s40: Krzysztof Żelazek – Artur Krasowski 1/6 1/6
dOp: Soszka, Wenham – Lisek, Krasowski 6/2 7/5
d35: Rosiak, Piekut – Kraszewski, Wasiluk 6/0 6/4

WKT Mera – Frajda Łomianki 1:4 (3-7)
sOp: Paweł Tyniec – Łukasz Kaczmarczyk 6/7(6) 7/5 6:10
s35: Jacek Węglarz – Michał Daczko 6/1 6/4
s40: Marek Tylicki – Andrzej Rusek 6/7(4) 6/7(6)
dOp: Tyniec, Węglarz – Kaczmarczyk, Daczko 4/6 4/6
d35: 0/6 0/6 w/o dla Frajdy

Morelowa TC pauza

2. kolejka

KT Marki – Vamos Otwock 1:4 (2-8)
sOp: Krystian Magoś – Marek Rosiak 6/0 6/1
s35: Mariusz Stefaniak – Tomasz Nowakowski 3/6 4/6
s40: Mirosław Gastoł – Patryk Gryziak 3/6 0/3 krecz
dOp: Jakub Ciechalski, Kamil Siudek – Rosiak, Rafał Piekut 3/6 1/6
d35: Magoś, Jerzy Dobrodziej – Grzegorz Soszka, John Wenham 5/7 2/6

Białystok – Frajda Łomianki 5:0 (10-1)
sOp: Artur Krasowski – Lukasz Kaczmarczyk 6/2 6/1
s35: Wojtek Lisek – Andrzej Sosak 6/0 6/4
s40: Konrad Kraszewski – Tomasz Balcerowski 3/6 6/1 10:6
dOp: Lisek, Krasowski – Kaczmarczyk, M.Rusek 6/2 6/2
d35: Kraszewski, Wasiluk – A.Rusek, Daczko 6/2 6/0

WKT Mera – Morelowa TC 3:2 (6-5)
sOp: Tomasz Nowak – Jan Pałczyński 6/1 6/1
s35: Karol Jankowski – Marek Zalewski 6/4 0/6 14:12
s40: Piotr Gembarowski – Krzysztof Zbyrasz 0/6 1/6
dOp: Konrad Góra, Janusz Bauć – Robert Bartoszewski, Piotr Pacholczyk 6/4 6/3
d35: Jankowski, Gembarowski – Cezary Pytel, Zbyrasz 0/6 1/6

KT Break pauza

3. kolejka

Morelowa TC – KT Break 4:1 (9-4)
sOp: Krzysztof Zbyrasz – Misiewicz 7/5 6/0
s35: Tokarski – Piasta 7/5 0/6 12:10
s40: Szałowski – Dec 3/6 6/0 10:6
dOp: Bartoszewicz, Sadowski – Misiewicz, Waraksa 7/6 3/6 6:10
d35: Nowakowski, Pacholczyk – Kowalczyk, Górski 6/3 6/0

KT Marki – Białystok 1:4 (2-8)
sOp: Krystian Magoś – Szymon Wrzyszcz 7/5 7/6
s35: Jakub Ciechalski – Artur Krasowski 2/6 1/6
s40: Mariusz Stefaniak – Wojciech Lisek 4/6 0/6
dOp: Magoś, Stefaniak – Wrzyszcz, Krasowski 3/6 2/6
d35: Dobrodziej, Gastoł – Konrad Kraszewski, Lisek 3/6 1/6

Vamos Otwock – WKT Mera 3:2 (4-7) (6-6)
sOp: Patryk Gryziak – Tomasz Nowak 4/6 5/7
s35: Marek Rosiak – Wojciech Gałecki 6/0 6/0 w/o nieuprawniony zawodnik
s40: Tomasz Nowakowski – Paweł Tyniec 2/6 0/6
dOp: John Wenham, Grzegorz Soszka – Nowak, Konrad Góra 6/2 6/4
d35: Rosiak, Gryziak – Tyniec, Gałecki 2/6 7/6 11:9

Frajda Łomianki pauza

4. kolejka

Morelowa TC – KT Marki 5:0 (10-1)
sOp: Kroczewski – Magoś 5/7 6/2 10:8
s35: Zbyrasz – Siudek 6/0 6/0
s40: Szałowski – Gastoł 6/2 6/0
dOp: Pytel, Pałczyński – Magoś, Dobrodziej 6/1 6/2
d35: walkower dla MTC 6/0 6/0

Frajda Łomianki – Vamos Otwock 2:3 (4-7)
sOp: Łukasz Kaczmarczyk – Patryk Gryziak 6/1 6/1
s35: Sosak – Marek Rosiak 1/6 3/6
s40: Galecki – Piekut 2/6 7/5 10:5
dOp: Kaczmarczyk, Galecki – Gryziak, Szoszka 2/6 1/6
d35: Sosak, Maliszewski – Rosiak, Piekut 3/6 1/6

KT Break – WKT Mera 3:2 (6-4)
sOp: Bartłomiej Gorczycki – Tomasz Nowak 6/2 6/0
s35: Michał Dec – Tomasz Sokołowski 0/6 3/6
s40: Katarzyna Kowalczyk – Jacek Węglarz 3/6 3/6
dOp: Michał Górski, Piotr Waraksa – Sokołowski, Wojciech Gałecki 6/0 6/0 w/o nieuprawniony zawodnik
d35: Dec, Magda Kotulska – Węglarz, Konrad Góra 6/3 6/2

Białystok pauza

5. kolejka

VAMOS Otwock – Morelowa TC 3:2 (6-5)
sOp: Marek Rosiak – Piotr Kroczewski 1/6 6/7(6)
s35: Patryk Gryziak – Krzysztof Zbyrasz 6/3 7/6(11)
s40: Krzysztof Żelazek – Marek Zalewski 6/1 6/4
dOp: Rosiak, Piekut – Kroczewski, Pytel 6/7(8) 4/6
d35: Gryziak, Nowakowski – Zbyrasz, Nowakowski 6/3 4/6 10:6

Białystok – WKT Mera 3:2 (8-4)
sOp: Szymon Wrzyszcz – Jacek Węglarz 6/2 6/3
s35: Artur Krasowski – Paweł Tyniec 7/5 6/7 12:14
s40: Konrad Kraszewski – Piotr Gembarowski 3/6 6/1 9:11
dOp: Wrzyszcz, Krasowski – Węglarz, Tyniec 6/4 6/1
d35: walkower 6/0 6/0 dla B-stoku

Frajda Łomianki – KT Break 1:4 (3-8)
sOp: Łukasz Kaczmarczyk – Bartek Gorczycki 7/6(2) 6/2
s35: Jakub Gałecki – Michał Dec 1/6 3/6
s40: Andrzej Sosak – Katarzyna Kowalczyk 5/7 3/6
dOp: Kaczmarczyk, Sosak – Gorczycki, Jabłoński 6/4 2/6 5:10
d35: Gałecki, Maliszewski – Kowalczyk, Górski 6/7 1/6

KT Marki pauza