Leśniewski z Dzikiewiczem w finale letnich Mistrzostw Warszawy 2020

Podobnie jak w edycji zimowej Przemysław Leśniewski i Piotr Dzikiewicz zawalczą o tytuł Mistrza Warszawy GPW w kategorii open (z 5-letnią karencją zawodniczą, zgodnie z regulaminem GPW). Zimowy tytuł mistrzowski z powodu koronawirusowego zamknięcia obiektów sportowych w marcu nie został rozstrzygnięty, to dopiero przed nami, najpierw Panowie stoczą bój o tytuł letni, w najbliższą sobotę o godz. 16 na kortach Spójni Górnej.

W meczach półfinałowych obydwaj finaliści nie dali szans swym przeciwnikom – Przemysław Leśniewski wygrał, po stojącym na wysokim poziomie i obfitującym w porywające wymiany godne turniejów rangi ITF, z Pawłem Dzikiewiczem 6/3 6/3, natomiast Piotr Dzikiewicz pokonał Sebastiana Grelę 6/1 6/3.

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Letnie Mistrzostwa Warszawy
Kategoria: OPEN
Ranga: M
Termin: 11 września 2020r.
Organizator: GPW, Spójnia Górna, Olszynka, Motrelowa TC
Podgląd wyników
Podgląd meczów

Wyniki

1/64 finału
Leśniewski Przemysław – Świstelnicki Robert 6/1 6/0
Ciok Marcin – Michalik Maciej 0/6 2/6
Chmieliński Mariusz – Pietrasiak Karol 2/6 2/6
Iwaniuk Hubert – Gosik Mariusz 0/6 1/6
Maszczyk Michał – Osadca Filip 6/1 6/2
Liepelt Artur – Fruń Tomasz 6/0 6/0
Rydygier Jan – Hlubiński Radosław 0/6 0/6
Morawski Andrzej – Błaszczyk Hubert 6/2 6/0
Sadowski Patryk – Kaczmarski Grzegorz 6/1 6/4
Barwikowski Marcin – Laskowski Robert 4/6 4/6
Górka Ireneusz – Kłos Franciszek 6/4 6/1
Jasieński Maciej – Podleśny Michał 0/6 6/2 5:10
Florek Kacper – Kosy Krzysztof 0/6 0/6
Urbanowicz Jakub – Kowalski Jan Tomasz 6/1 6/2
Drabik Mikołaj – Kłos Kacper 0/6 2/6
Kamiński Łukasz – Kriese Jacek 6/3 6/1
Gorloff Filip – Domaszewicz Jędrzej 3/6 6/0 8:10

1/32 finału
Wysocki Maciej Daniel – Zalewski Marek 6/0 4/0 krecz/1
Ancewicz Kamil – Kotwica Dawid 3/6 5/7
Kociszewski Sławomir – Leśniewski Przemysław 0/6 1/6
Michalik Maciej – Zbyrasz Krzysztof 6/3 6/4
Szajna Janusz – Gluskin Jack 0/6 0/6 walkower
Kossakowski Kajetan – Pietrasiak Karol 7/6 2/6 6:10
Piekarski Adam – Tacconelli Gianluca 2/6 2/6
Gosik Mariusz – Laskowski Piotr 6/3 6/4
Juncewicz Przemysław – Maszczyk Michał 6/4 6/7(6) 5:10
Liepelt Artur – Hlubiński Radosław 6/7(3) 1/6
Wiśniewski Łukasz – Praszałek Jacek 6/0 6/2
Pieczyrak Paweł – Dzikiewicz Paweł 0/6 3/6
Terreno Simone – Łuczak Maciej 0/6 0/6
Wojciechowski Jakub – Morawski Andrzej 1/6 1/6
Różański Roman – Sadowski Patryk 4/6 1/6
Ciszewski Jacek – Sitarz Rafał 0/6 0/3 krecz/2
Stempień Krzysztof – Lewandowski Dariusz 6/0 6/2
Laskowski Robert – Polit Mateusz 6/1 6/1
Duchnowski Jan – Soroka Piotr 6/0 6/0
Paliński Rafał – Olszewski Bartosz 6/2 6/3
Osak Adrian – Górka Ireneusz 1/6 2/6
Szuniewicz Marcin – Liszkiewicz Marek 6/1 6/1
Kucinski Andrzej – Trębicki Jerzy 2/6 2/6
Szałowski Tomasz – Dzikiewicz Piotr 0/6 1/6
Grela Sebastian – Tyniec Paweł 6/3 6/1
Szymczak Jan – Pociej Piotr 3/6 0/6
Podleśny Michał – Kosy Krzysztof 6/0 6/0
Urbanowicz Jakub – Niedziela Artur 4/6 5/7
Hys Bartek – Kłos Kacper 6/1 6/4
Kamiński Łukasz – Czerniszewski Jacek 2/6 3/6
Ludwikiewicz Adrian – Domaszewicz Jędrzej walkower
Popławski Piotr – Zdeb Adam 2/6 3/6
1/16 finału
Wysocki Maciej Daniel – Kotwica Dawid 6/2 6/7(5) 10:8
Leśniewski Przemysław – Michalik Maciej walkower
Gluskin Jack – Pietrasiak Karol 4/6 2/6
Tacconelli Gianluca – Gosik Mariusz 2/6 0/6
Maszczyk Michał – Hlubiński Radosław 2/6 3/3 krecz/2
Wiśniewski Łukasz – Dzikiewicz Paweł 0/6 0/6
Łuczak Maciej – Morawski Andrzej 6/1 6/0
Sadowski Patryk – Sitarz Rafał 4/6 1/6
Stempień Krzysztof – Laskowski Robert 6/3 6/3
Duchnowski Jan – Paliński Rafał 5/7 6/3 10:12
Górka Ireneusz – Szuniewicz Marcin 6/1 6/1
Trębicki Jerzy – Dzikiewicz Piotr 0/6 0/6 walkower
Grela Sebastian – Pociej Piotr 6/1 7/5
Podleśny Michał – Niedziela Artur 6/1 1/0 krecz/1
Hys Bartek – Czerniszewski Jacek 0/6 0/6 walkower
Ludwikiewicz Adrian – Zdeb Adam 0/6 0/6 walkower

1/8 finału
Wysocki Maciej Daniel – Leśniewski Przemysław 0/6 3/6
Pietrasiak Karol – Gosik Mariusz 6/4 2/6 10:6
Hlubiński Radosław – Dzikiewicz Paweł 3/6 0/6
Łuczak Maciej – Sitarz Rafał 6/2 6/2
Stempień Krzysztof – Paliński Rafał 6/4 6/1
Górka Ireneusz – Dzikiewicz Piotr 0/6 1/6
Grela Sebastian – Podleśny Michał 6/2 7/5
Czerniszewski Jacek – Zdeb Adam 2/6 6/2 4:10

1/4 finału
Leśniewski Przemysław – Pietrasiak Karol 7/5 6/2
Dzikiewicz Paweł – Łuczak Maciej 6/4 6/1
Stempień Krzysztof – Dzikiewicz Piotr 4/6 3/6
Grela Sebastian – Zdeb Adam 6/1 6/4

1/2 finału
Leśniewski Przemysław – Dzikiewicz Paweł 6/3 6/3
Dzikiewicz Piotr – Grela Sebastian 6/1 6/3

finał
Leśniewski Przemysław – Dzikiewicz Piotr sobota, 26.09, godz. 16, Spójnia Górna