Łaguna i Roszkowski z tytułem deblowych mistrzów Węgozrewa

Olsztyniacy Piotr Łaguna i Marek Roszkowski zdobyli tytuł najlepszej pary deblowej w Amatorskich Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa, które rozegranego zostały się w dniu 20 czerwca 2020r. na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie.

W meczu finałowym pokonali Tomasza Tertela i Jakuba Osowskiego 6/3 6/2.

W meczu o trzecie miejsca, w wyniku rozgrywki na drabince do tyłu, Białostoczanie Łukasz Kazberuk i Andrzej Sienkiewicz wygrali z Pawłem Kuną i Pawłem Wincławskim 6/2.

W turnieju uczestniczyło 12 par deblowych.

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Amatorskie Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa
Kategoria: DEBEL OPEN
Ranga: 1
Termin: 20 czerwca 2020r.
Organizator: OSiR Węgorzewo
Podgląd wyników

Drabinka główna

1/8 finału
Lemański Waldemar / Farbiszewski Jacek – Osowski Andrzej / Daszkiewicz Paweł 5/7 6/7
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Vittek Adrian / Kozłowski Aleksander 7/6 6/4
Woźniak Zuzanna / Woźniak Stanisław – Tymiński Michał / Krukowska Aleksandra 6/3 6/3
Kuczyński Andrzej / Bigus – Tertel Tomasz / Osowski Jakub 2/6 3/6

1/4 finału
Łaguna Piotr / Roszkowski Marek – Osowski Andrzej / Daszkiewicz Paweł 6/4 6/3
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Laskowski Robert / Kieraj Alicja 7/6 6/4
Kuna Paweł / Wincławski Paweł – Woźniak Zuzanna / Woźniak Stanisław 6/3 6/4
Tertel Tomasz / Osowski Jakub – Kudyk Maciej / Donat Mariusz 7/5 3/6 7/3

1/2 finału
Łaguna Piotr / Roszkowski Marek – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 6/3 6/2
Kuna Paweł / Wincławski Paweł – Tertel Tomasz / Osowski Jakub 6/2 4/6 5/7

Finał
Łaguna Piotr / Roszkowski Marek – Tertel Tomasz / Osowski Jakub 6/3 6/2

Drabinka do tyłu

1/8 finału
Kudyk Maciej / Donat Mariusz – Lemański Waldemar / Farbiszewski Jacek 6/3
Vittek Adrian / Kozłowski Aleksander – Woźniak Zuzanna / Woźniak Stanisław 2/6
Laskowski Robert / Kieraj Alicja – Tymiński Michał / Krukowska Aleksandra 6/3
Kuczyński Andrzej / Bigus – Osowski Andrzej / Daszkiewicz Paweł 3/6

1/4 finału
Kudyk Maciej / Donat Mariusz – Woźniak Zuzanna / Woźniak Stanisław 6/1
Laskowski Robert / Kieraj Alicja – Osowski Andrzej / Daszkiewicz Paweł 6/4

1/2 finału
Kuna Paweł / Wincławski Paweł – Kudyk Maciej / Donat Mariusz 6/1
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Laskowski Robert / Kieraj Alicja 7/5

mecz o 3. miejsce w turnieju
Kuna Paweł / Wincławski Paweł – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 2/6

Zapraszamy na kolejne turnieje z cyklu GPPiM => przejdź do kalendarza GPPiM