Kazberuk z Sienkiewiczem triumfują w Świąteczno-Noworocznym Turnieju Deblowym

Łukasz Kazberuk i Andrzej Sienkiewicz zwyciężyli w “Świąteczno-Noworocznym Turnieju Deblowym”, który rozegrany został w dniu 28 grudnia 2019r. na kortach Centrum Tenisowe Zwierzyniec. W meczu finałowym pokonali Karolinę Silwanowicz i Krzysztofa Tarasewicza 7/6 (1) 6/4.

W meczach półfinałowych Kazberuk z Sienkiewiczem wygrali z Mateuszem Borkowski i Pawłem Czepielem 6/4, natomiast Silwanowicz z Tarasewiczem pokonali Waldemara Lemańskiego i Andrzeja Perkowskiego 7/6 (4).

W turnieju uczestniczyło 24 par deblowych.

Podgląd wyników
Podgląd meczów

Zapraszamy do galerii zdjęć na FB => przejdź do kalendarza GPB

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Świąteczno-noworoczny Turniej Deblowy
Kategoria: DEBEL
Ranga: 2
Termin: 28 grudnia 2019r.
Organizator: Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Kondraciuk Kamil / Niesterowicz Tadeusz – Kozłowski Maciej / Sieklucki Grzegorz 5/7
Nos Dawid / Nos Marcin – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 3/6
Sokołowski Szymon / Topczewski Jan – Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej 4/6
Kolejka 2
Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej – Kozłowski Maciej / Sieklucki Grzegorz 6/3
Sokołowski Szymon / Topczewski Jan – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 6/4
Kondraciuk Kamil / Niesterowicz Tadeusz – Nos Dawid / Nos Marcin 6/4
Kolejka 3
Nos Dawid / Nos Marcin – Kozłowski Maciej / Sieklucki Grzegorz 2/6
Kondraciuk Kamil / Niesterowicz Tadeusz – Sokołowski Szymon / Topczewski Jan 4/6
Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 6/4
Kolejka 4
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Kozłowski Maciej / Sieklucki Grzegorz 6/3
Kondraciuk Kamil / Niesterowicz Tadeusz – Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej 2/6
Nos Dawid / Nos Marcin – Sokołowski Szymon / Topczewski Jan 2/6
Kolejka 5
Sokołowski Szymon / Topczewski Jan – Kozłowski Maciej / Sieklucki Grzegorz 3/6
Nos Dawid / Nos Marcin – Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej 2/6
Kondraciuk Kamil / Niesterowicz Tadeusz – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 2/6

Grupa B

Kolejka 1
Klimaszewski Jacek / Waszkiewicz Jarosław – Dzikiewicz Izabela / Czembrowski Piotr 6/4
Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof – Gomulinski Adam / Styła Adam 7/5
Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof – Szabłowski Tomasz / Zalewski Kacper 6/2
Kolejka 2
Szabłowski Tomasz / Zalewski Kacper – Dzikiewicz Izabela / Czembrowski Piotr 3/6
Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof – Gomulinski Adam / Styła Adam 6/3
Klimaszewski Jacek / Waszkiewicz Jarosław – Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof 4/6
Kolejka 3
Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof – Dzikiewicz Izabela / Czembrowski Piotr 3/6
Klimaszewski Jacek / Waszkiewicz Jarosław – Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof 4/6
Szabłowski Tomasz / Zalewski Kacper – Gomulinski Adam / Styła Adam 3/6
Kolejka 4
Gomulinski Adam / Styła Adam – Dzikiewicz Izabela / Czembrowski Piotr 6/3
Klimaszewski Jacek / Waszkiewicz Jarosław – Szabłowski Tomasz / Zalewski Kacper 7/6
Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof – Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof 2/6
Kolejka 5
Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof – Dzikiewicz Izabela / Czembrowski Piotr 6/3
Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof – Szabłowski Tomasz / Zalewski Kacper 6/2
Klimaszewski Jacek / Waszkiewicz Jarosław – Gomulinski Adam / Styła Adam 5/7

Grupa C

Kolejka 1
Myka Stanisław / Pawłuszewicz Bogdan – Mozolewski Zdzisław / Rusiłowicz Piotr 4/6
Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr – Butruk Jacek / Lisek Wojciech 3/6
Dakowicz Piotr / Hościłowicz Piotr – Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej 3/6
Kolejka 2
Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej – Mozolewski Zdzisław / Rusiłowicz Piotr 6/2
Dakowicz Piotr / Hościłowicz Piotr – Butruk Jacek / Lisek Wojciech 2/6
Myka Stanisław / Pawłuszewicz Bogdan – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/2
Kolejka 3
Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr – Mozolewski Zdzisław / Rusiłowicz Piotr 2/6
Myka Stanisław / Pawłuszewicz Bogdan – Dakowicz Piotr / Hościłowicz Piotr 7/6
Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej – Butruk Jacek / Lisek Wojciech 6/7
Kolejka 4
Butruk Jacek / Lisek Wojciech – Mozolewski Zdzisław / Rusiłowicz Piotr 6/4
Myka Stanisław / Pawłuszewicz Bogdan – Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej 5/7
Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr – Dakowicz Piotr / Hościłowicz Piotr 2/6
Kolejka 5
Dakowicz Piotr / Hościłowicz Piotr – Mozolewski Zdzisław / Rusiłowicz Piotr 3/6
Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr – Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej 2/6
Myka Stanisław / Pawłuszewicz Bogdan – Butruk Jacek / Lisek Wojciech 5/7

Grupa D

Kolejka 1
Domurat Marian / Ignaciuk Paweł – Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł 2/6
Misztalewski Mirosław / Wyszyński Marek – Pająk Michał / Sokół Tomasz 5/7
Czembrowski Paweł / Turek Mirosław – Gryc Bartłomiej / Galas Daniel 2/6
Kolejka 2
Gryc Bartłomiej / Galas Daniel – Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł 4/6
Czembrowski Paweł / Turek Mirosław – Pająk Michał / Sokół Tomasz 4/6
Domurat Marian / Ignaciuk Paweł – Misztalewski Mirosław / Wyszyński Marek 2/6
Kolejka 3
Misztalewski Mirosław / Wyszyński Marek – Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł 3/6
Domurat Marian / Ignaciuk Paweł – Czembrowski Paweł / Turek Mirosław 2/6
Gryc Bartłomiej / Galas Daniel – Pająk Michał / Sokół Tomasz 4/6
Kolejka 4
Pająk Michał / Sokół Tomasz – Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł 4/6
Domurat Marian / Ignaciuk Paweł – Gryc Bartłomiej / Galas Daniel 3/6
Misztalewski Mirosław / Wyszyński Marek – Czembrowski Paweł / Turek Mirosław 6/7
Kolejka 5
Czembrowski Paweł / Turek Mirosław – Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł 4/6
Misztalewski Mirosław / Wyszyński Marek – Gryc Bartłomiej / Galas Daniel 6/3
Domurat Marian / Ignaciuk Paweł – Pająk Michał / Sokół Tomasz 2/6

Drabinka finałowa

1/4 finału
Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł – Marczuk Andrzej / Ptak Krzysztof walkower
Butruk Jacek / Lisek Wojciech – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 6/7
Pająk Michał / Sokół Tomasz – Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof 3/6
Kraszewski Konrad / Wasiluk Andrzej – Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej 3/6

1/2 finału
Borkowski Mateusz / Czepiel Paweł – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 4/6
Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof – Lemański Waldemar / Perkowski Andrzej 7/6

Finał
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Silwanowicz Karolina / Tarasewicz Krzysztof 7/6 6/4