GPW 45+ Challenge start!

Założone 20 osób udało się właśnie osiągnąć – zgodnie z deklaracją niniejszym ogłaszam start GPW 45+ Challenge by Tenis NET.

W dniu jutrzejszym, 16.12, losowanie wstępnej kolejności, godz. 11, budynek klubowy TKKF Olszynka Grochowska.

Wyzwania zostaną uruchomione po opublikowaniu wstępnego regulaminu. Dlaczego wstępnego? To nowy projekt, będziemy musieli zapewne niektóre reguły dopracować w trakcie jego trwania, coś może wyjść w praniu.

Na początek proponuję wydłużenie terminu na rozegranie meczu – ze standardowych 7 dni do 10. Będzie ułatwienie dla osób biorących udział w klubowych rozgrywkach.

Proponuję też za jakiś czas zrobić zrzutkę na nagrody dla uczestników mastersa, tak jak w to się odbywa w innych challenge’ach. Symboliczne 100, czy nawet 150 złotych.

Taki też mi przyszedł teraz pomysł do głowy – turnieje dla uczestników w których nagrodą byłby automatyczny awans o kilka pozycji w klasyfikacji challenge’owej. Taki bonus dla tych, którzy są zablokowani innymi wyzwaniami a siła gry predysponuje do wyższej pozycji.

Inne propozycje – chętnie posłucham sugestii, dot. na przykład rozwiązania kwestii wyboru obiektu rozgrywania meczu. Czy zrobić listę klubów na których można rozgrywać challenge, czy zostawiamy wolność wyboru? To samo z piłkami, czy dowolność, czy jednak lista do wyboru?