GPW 45+ Challenge letnia kontynuacja

142

Na prośbę uczestników Challenge GPW 45+ przedłużamy jego funkcjonowanie na okres letni, czyli do 22 września 2021 roku. Dodatkowe dni urlopu do systemu zostały wpisane, w razie letnich wyjazdów nie wahajcie się ich użyć.

Osoby które z różnych względów nie mogą rywalizować w tym okresie proszę o kontakt. Na razie zanotowałem dwa zawieszenia konta na okres letni, Olka Piotrowskiego i Michałą Kojeckiego.

Wpłynęły prośby uczestników o skrócenie okresu na rozegranie meczu, 10 dni powoduje blokowanie się w systemie. Jestem na tak, ale może lepiej wdrożyć to od października – w okresie letnim, podobnie jak w czasie lockdownu z większą rezerwą podchodźmy do możliwości gry u przeciwników.

Przy okazji dziękuję za tak duże zaangażowanie uczestników challenge’u – 168 wyzwań od początku roku, mimo długich przerw lockdownowych, to spory sukces rozgrywek, świadczący o istniejącej luce w systemie GPW, którą właśnie udało się zapełnić. Ta luka to brak możliwości bieżącej rywalizacji na poziomie ścisłej czołówki danej kategorii wiekowej – dotychczas tylko mistrzostwa Polski lub Warszawy dawały szansę zagrania z najlepszymi lub pomiędzy czołówką kategorii.