Czerniszewski najlepszy w turnieju Strefa Tenisa Cup

Pięć minut przed północą zakończyli finałowy bój finaliści turnieju Strefa Tenisa Cup, zaliczanego do cyklu Grand Prix Warszawy 2. rangi, rozegranego w dniu 21 listopada 2020r. na kortach Pro-Play.

W decydującym meczu Jacek Czerniszewski pokonał Karola Pietrasiaka 4/1 2/4 10:6.

W meczach półfinałowych Jacek Czerniszewski wygrał bez gry z Januszem Szajną 4/0 4/0 walkower, natomiast Karol Pietrasiak pokonał Marka Lipińskiego 1/4 4/2 10:5.

W turnieju uczestniczyło 24 tenisistów.

Podgląd wyników

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Strefa Tenisa Cup
Kategoria: OPEN
Ranga: 2.a
Termin: 21 listopada 2020r.
Organizator: Pro-Play

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Terreno Simone – Kłos Tomasz 4/0 4/1
Kolejka 2
Sylwestrzak Adam – Kłos Tomasz 4/2 2/4 10:7
Kolejka 3
Terreno Simone – Sylwestrzak Adam 1/4 4/2 10:2

Grupa B

Kolejka 1
Kałużny Adam – Brabin Philip 0/4 0/4 walkower
Kolejka 2
Ciechalski Daniel – Brabin Philip 0/4 0/4
Kolejka 3
Kałużny Adam – Ciechalski Daniel 4/0 4/0

Grupa C

Kolejka 1
Lipiński Marek – Zajączkowski Paweł 4/0 4/3
Kolejka 2
Popławski Piotr – Zajączkowski Paweł 3/4 3/4
Kolejka 3
Lipiński Marek – Popławski Piotr 4/0 4/0

Grupa D

Kolejka 1
Hys Bartek – Mikulski Łukasz 4/0 4/1
Kolejka 2
Rosa Jan – Mikulski Łukasz 4/2 4/3
Kolejka 3
Hys Bartek – Rosa Jan 4/2 4/2

Grupa E

Kolejka 1
Czerniszewski Jacek – Haładyna Wojciech 4/0 4/0
Kolejka 2
Detko Adam – Haładyna Wojciech 4/0 4/2
Kolejka 3
Czerniszewski Jacek – Detko Adam 4/0 4/2

Grupa F

Kolejka 1
Sander Mirosław – Szamatowicz Marcin 4/2 4/1
Kolejka 2
Kazberuk Łukasz – Szamatowicz Marcin 4/3 4/0
Kolejka 3
Sander Mirosław – Kazberuk Łukasz 4/1 4/1

Grupa G

Kolejka 1
Pietrasiak Karol – Wójcik Anna 4/0 4/1
Kolejka 2
Łasowska Karolina – Wójcik Anna 1/4 2/4
Kolejka 3
Pietrasiak Karol – Łasowska Karolina 4/0 4/0

Grupa H

Kolejka 1
Szajna Janusz – Klimek Tomasz 4/1 4/0
Kolejka 2
Kuźmiński Mikołaj – Klimek Tomasz 4/2 4/0
Kolejka 3
Szajna Janusz – Kuźmiński Mikołaj 4/0 4/0

Drabinka finałowa

1/4 finału
Terreno Simone – Szajna Janusz 0/4 0/4 w/o
Czerniszewski Jacek – Hys Bartek 4/0 4/2
Lipiński Marek – Sander Mirosław 4/1 4/3
Pietrasiak Karol – Brabin Philip 4/0 4/0

1/2 finału
Szajna Janusz – Czerniszewski Jacek 0/4 0/4 w/o
Lipiński Marek – Pietrasiak Karol 4/1 2/4 5:10

Finał
Czerniszewski Jacek – Pietrasiak Karol 4/1 2/4 10:6