Piotr Dzikiewicz i Piotr Czembrowski zostali zwycięzcami turnieju deblowego, rozegranego w dniu 18 lipca 2020r. na kortach Centrum Tenisowe Zwierzyniec. W meczu finałowym pokonali parę Piotr Półkośnik, Kamila Popławska wynikiem 5/7 6/4 10:8.
W turnieju uczestniczyło 11 par deblowych.
Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Turniej Deblowy
Kategoria: DEBEL
Ranga: 1 GPPiM
Termin: 18 lipca 2020r.
Organizator: Centrum Tenisowe Zwierzyniec
Wyniki
Grupa A
Kolejka 1
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Kraszewski Konrad / Kraszewski Jakub 6/1
Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek – Perkowski Andrzej / Głuszuk Witold 6/4
Kolejka 2
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Perkowski Andrzej / Głuszuk Witold 6/2
Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek – Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł 1/6
Kolejka 3
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł 4/6
Perkowski Andrzej / Głuszuk Witold – Kraszewski Konrad / Kraszewski Jakub 7/5
Kolejka 4
Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek – Kraszewski Konrad / Kraszewski Jakub 7/6
Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł – Perkowski Andrzej / Głuszuk Witold 6/4
Kolejka 5
Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej – Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek 4/6
Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł – Kraszewski Konrad / Kraszewski Jakub 6/0
Grupa B
Kolejka 1
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/0
Lisek Wojciech / Krasowski Artur – Dąbrowski Artur / Markiewicz Andrzej 6/3
Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr – Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk 6/1
Kolejka 2
Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/0
Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr – Dąbrowski Artur / Markiewicz Andrzej 6/1
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Lisek Wojciech / Krasowski Artur 4/6
Kolejka 3
Lisek Wojciech / Krasowski Artur – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/1
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr 4/6
Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk – Dąbrowski Artur / Markiewicz Andrzej 6/2
Kolejka 4
Dąbrowski Artur / Markiewicz Andrzej – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/0
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk 6/1
Lisek Wojciech / Krasowski Artur – Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr 3/6
Kolejka 5
Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr – Bartoszuk Rafał / Borzym Piotr 6/0 w/o
Lisek Wojciech / Krasowski Artur – Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk 0/6
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Dąbrowski Artur / Markiewicz Andrzej 6/0
Drabinka finałowa
1/4 finału
Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł – Lisek Wojciech / Krasowski Artur 7/6
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Kazberuk Łukasz / Sienkiewicz Andrzej 6/0
Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek – Tarasewicz Krzysztof / Kamil Daniluk 7/6
Perkowski Andrzej / Głuszuk Witold – Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr 1/6
1/2 finału
Dzikiewicz Paweł / Czembrowski Paweł – Półkośnik Piotr / Popławska Kamila 4/6
Waszkiewicz Jarosław / Klimaszewski Jacek – Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr 2/6
Finał
Półkośnik Piotr / Popławska Kamila – Dzikiewicz Piotr / Czembrowski Piotr 7/5 4/6 8:10