Sara Twardowska triumfatorką Mistrzostw Spójni Górnej

Sara Twardowska zwyciężyła w turnieju OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU SPÓJNIA GÓRNA (ranga GPW 1.c), rozegranym w dniu 24 września 2022r. na kortach Spójnia Górna. W meczu finałowym pokonała Ewelinę Aleksander wynikiem 6/0.

W meczach półfinałowych Sara Twardowska wygrała z Adą Maj 6/1, natomiast Ewelina Aleksander pokonał Żaklinę Kościuk 7/5.

W turnieju OPEN uczestniczyło 22 tenisistek.

W kategorii +40 lat najlepsza okazała się Ada Maj, natomiast mistrzynią kat. +50 lat Joanna Jabłońska-Łysa.

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU SPÓJNIA GÓRNA
Kategoria: KOBIETY
Ranga: 1.c
Termin: 24 września 2022r.
Organizator: Spójnia Górna
Podgląd wyników
Podgląd wyników +40
Podgląd wyników +50

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Rowicka Marzena – Dacewicz Iza 9/4
Kolejka 2
Kąkolewska Anna – Dacewicz Iza 9/1
Kolejka 3
Rowicka Marzena – Kąkolewska Anna 9/7

Grupa B

Kolejka 1
Krzemień-Romańska Agata – Madej Karolina 9/4
Kolejka 2
Józwikowska Wanda – Madej Karolina 9/2
Kolejka 3
Krzemień-Romańska Agata – Józwikowska Wanda 7/9

Grupa C

Kolejka 1
Wasilewicz Iga – Zarzycka Anna 9/4
Kolejka 2
Karolczyk Beata – Zarzycka Anna 9/8
Kolejka 3
Wasilewicz Iga – Karolczyk Beata 9/3

Grupa D

Kolejka 1
Wójcik Anna – Kamińska Apolonia 9/3
Kolejka 2
Aleksander Ewelina – Kamińska Apolonia 9/0
Kolejka 3
Wójcik Anna – Aleksander Ewelina 5/9

Grupa E

Kolejka 1
Chołuj Małgorzata – Twardowska Sara 1/9
Kolejka 2
Gawryszewska Julia – Twardowska Sara 1/9
Kolejka 3
Chołuj Małgorzata – Gawryszewska Julia 5/9

Grupa F

Kolejka 1
Maliszewska Marta – Sobocińska Aleksandra 9/6
Kolejka 2
Węgrzynowska Martyna – Sobocińska Aleksandra 2/9
Kolejka 3
Maliszewska Marta – Węgrzynowska Martyna 9/0

Drabinka finałowa

1/8 finału
Rowicka Marzena – Jabłońska-Łysa Joanna 6/2
Wójcik Anna – Maj Ada 5/7
Twardowska Sara – Sobocińska Aleksandra 6/0
Krzemień-Romańska Agata – Wasilewicz Iga 6/3
Aleksander Ewelina – Zarzycka Anna 6/2
Gawryszewska Julia – Maliszewska Marta 5/7
Łuczyńska Anna – Kąkolewska Anna 0/6
Kościuk Żaklina – Józwikowska Wanda 6/1

1/4 finału
Rowicka Marzena – Maj Ada 5/5 krecz
Twardowska Sara – Krzemień-Romańska Agata 6/2
Aleksander Ewelina – Maliszewska Marta 7/5
Kąkolewska Anna – Kościuk Żaklina 1/6

1/2 finału
Maj Ada – Twardowska Sara 1/6
Aleksander Ewelina – Kościuk Żaklina 7/5

finał
Twardowska Sara – Aleksander Ewelina 6/0