Alicia Molik z reaguje na dramatyczną sytuację

248

Podczas wywiadu z byłej legendarnej tenisistką Alicią Molik doszło do dramatycznej sytuacji. Młoda dziewczyna straciła przytomność i upadła na ziemię na korcie. Całe zdarzenie zostało uchwycone przez kamery telewizyjne, a szybka pomoc została udzielona przez samą Molik.

Przy tej okazji tenisistka rozmawiała z dziennikarzami na temat swojej nowej funkcji dyrektora turnieju tenisowego w Adelajdzie. Nagle, kilka metrów za nią, dziewczyna bezwładnie upadła na ziemię.

Molik natychmiast ruszyła w jej stronę, aby udzielić pierwszej pomocy. Całe zajście zostało uchwycone przez kamery, które były przygotowane do nagrywania wywiadu. Zachowanie Molik oraz jej szybka reakcja i udzielenie pomocy spotkało się z dużym aplauzem w mediach społecznościowych i nie tylko.

Według doniesień „The Sun”, młoda kobieta jest obecnie hospitalizowana w szpitalu.

Alicia Molik to m.in. brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Aten 2004 w grze pojedynczej oraz triumfatorka Australian Open 2005 i French Open 2007 w deblu. Jej partnerkami były wówczas odpowiednio Svetlana Kuzniecowa oraz Mara Santangelo. Australijka najwyżej w karierze uplasowała się na ósmym miejscu w rankingu WTA w 2004 roku.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News