Gdzie grają  •   Wyniki na żywo  •   Artykuły  •   Australian Open  •   Roland Garros  •   Wimbledon  •   US Open  •   Davis Cup  •   Fed Cup

“ZupeÅ‚nie jakby chciaÅ‚a mnie wgnieść w kort”

Agnieszka Radwańska na IV rundzie zakończyła udział w US Open. W tej fazie rywalizacji uległa Amerykance Venus Williams. Po raz kolejny zatem naszej najlepszej zawodniczce nie udało się wygrać z jedną ze sławnych sióstr.
Krakowianka odnosi wrażenie, że siostry Williams specjalnie koncentrują się na pojedynki z nią.

- Mam wrażenie, że gdy to ja stojÄ™ po drugiej stronie kortu, one sÄ… wyjÄ…tkowo skupione. ZwÅ‚aszcza Serena, za każdym razem zupeÅ‚nie jakby chciaÅ‚a mnie wgnieść w kort. Z innymi rywalkami pozwala sobie na błędy, dekoncentracje, niedociÄ…gniÄ™cia - powiedziaÅ‚a RadwaÅ„ska na Å‚amach “Dziennika”.
Teraz krakowianka wraca do Polski, skąd uda się na mecze czeskiej ligi, a następnie na turniej w Stuttgarcie.

WiÄ™cej szczegółów w “Dzienniku”

Komentarze

Musisz być zalogowany aby komentować.