Turnieje ITF: Zwycięska Piter, porażka Kawy

31

W pierwszej rundzie turnieju Solapur Katarzyna Piter wygrała po trzy setowym boju z Japonkę Junri Namigatę, 6:2, 6:7(6), 6:4. Polka mogła wygrać już w dwóch setach, jednak nie udało jej się utrzymać przewagi przełamania i ostatecznie przegrała drugą partię po tie-breaku. W decydującej secie była lepsza o jedno przełamanie. Dziś zagra z Tajwanką Chieh-Yu Hsu.

Niestety porażki doznała Katarzyna Kawa. Polka świetnie zaczęła mecz, wygrała seta 6:1. Druga partia, to zacięta walka, którą wygrał Gruzinka po tie-breaku. W trzecim secie, jednego breaka uzyskała Bolkwadze i to jej wystarczyło do zwycięstwa w spotkaniu.

Z kolei w tureckiej Antalyi mecz Macieja Rajskiego został przerwany z powodu deszczu.