Tokio: Pewne zwycięstwo Any

27

ivanovicAna Ivanovic (Serbia, 3) wygrała 2:0 (7:5 6:3) z Angqlique Kerber (Niemcy, 1) w półfinale turnieju w Tokio. Początek spotkania nie był udany dla reprezentantki Serbii. Turniejowa „trójka” straciła swoje podania już na otwarcie meczu i musiała gonić wynik. Straty udało się jej odrobić w ostatniej chwili. Niemka serwowała już na seta, jednak nie utrzymała swojego podania, a co gorsza później została przełamana. Końcówka Ivanovic okazała się zabójcza!

W drugim secie oglądaliśmy pewną grę Any. Najwyżej rozstawiona zawodniczka tego turnieju nie mogła poradzić sobie z dobrym podaniem rywalki, a sama oddała jeden swój gem. Straty nie udało się jej odrobić i to Serbka zagra w finale! Tam czeka na nią Caroline Wozniacki (Dania, 2).

Ana Ivanovic (Serbia) – Angelique Kerber (Niemcy) 7:5 6:3

Caroline Wozniacki (Dania) – Garbine Muguruza (Hiszpania) 6:4 2:6 6:2