“PS” - Isia wraca do Pekinu
- Co tu dużo mówić, mam niezbyt dobre losowanie - powiedziaÅ‚a w wywiadzie dla “PrzeglÄ…du Sportowego” Agnieszka RadwaÅ„ska komentujÄ…c wylosowanie w pierwszej rundzie JarosÅ‚awy Szwedowej.
RadwaÅ„ska trafiÅ‚a do “trudniejszej” poÅ‚owy drabinki wielkoszlemowego US Open z AnÄ… Ivanovic, DinarÄ… SafinÄ… i siostrami Williams.
- Już dawno zauważyłam, że nie mam w Nowym Jorku szczęścia do losowań. Wystarczy przypomnieć zeszły rok - Akiko Morigami, Virginie Razzano a w trzeciej rundzie Szarapowa.
Po US Open Agnieszka Radwańska leci ponownie do Azji. - Wracam na dwa turnieje - do Tokio i Pekinu. Muszę powiedzieć, że niezbyt lubię tam grać. Pogoda jest nie do wytrzymania. Do tego jeszcze ten smog - pierwszy raz grałam w dzień przy światłach.
