Metz: Bednarek w kolejnej rundzie

41

Tomasz BednarekTomasz Bednarek i Andre Sa (Brazylia) wygrali 2:0 (6:3 6:4) z Johanem Brunstromem (Szwecja) oraz Philippem Oswaldem (Austria) w I rundzie turnieju deblowego w Metz. Rywalizacja trwała zaledwie 51. minut. Pierwszy set zaczął się spokojnie, tenisiści utrzymywali swoje podania, ale w szóstym gemie Bednarek i Sa wykorzystali szansę i przełamali rywali. Kontrolowali przebieg partii i wyszli na prowadzenie w meczu.

Druga odsłona bardzo podobna. Tylko jedno przełamanie w najmniej spodziewanym momencie i wygrana polsko-brazylijskiego debla. Oswald i Brunstrom zagrali przeciętnie, w pełni zasłużony awans Tomasza i Andre do kolejnej rundy. W II fazie turnieju z Marinem Draganją (Chorwacja) oraz Henrim Kontinenem (Finlandia).

Tomasz Bednarek/Andre Sa – Johan Brunstrom/Philipp Oswald 6:3 6:4