benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 wrz 2020, 11:22 Co mogę powiedzieć? Co za dzień! Co za uroczy dzień! :)

Iga gra na jedno kopyto. To może problemem nie jest, wiele też tak gra. Problem w tym, że gra płasko i ofensywnie, a ani umiejętności, ani warunków fizycznych, ani predyspozycji nie ma. Zatem jak to ma się udać, gdy inne mają większe możliwości? A i talent oczywiście Iga ma, ale inne też mają, niejednokrotnie większy ...

Konkluzja, a raczej cięte porównanie :P, ciśnie się samo: jak ktoś wchodzi między konie i chce się z nimi kopać z pozycji osła to raczej efektu nie będzie. Jedną czy dwie chabety można kopnąć, ale na tym koniec rumakowania.

I tylko jakoś tak cicho od rana ;), pewnie fani Igi w kościele siedzą :P
Cisza ....
Siema Vivid . Ale Cię karma dopadła w Paryżu🙃 . I to po miesiącu . Złapała za dupsko i wytarzała w mączce . 😆 Już nie będę wałkował tematu ale takiego talentu Twoje nie dostrzegło ? Ojojoj.
Co się złożyło na sukces ? Już zostawiam to do własnej analizy .
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Spokojnie, analizę "turnieju" i konsekwencji zamieszczę jak już napisałem - po męskim finale.
Rozumiem chwilową ekstazę. Ale niestety proza życia wraca bardzo szybko i chyba masz świadomość, że u tej zawodniczki stosunek wygranych turniejów do przerżnięć będzie na zdecydowanym minusie.
Sam rozumiesz co to oznacza ... :)

Jak to Rysio śpiewał - W życiu piękne są tylko chwile ;)
Ale spokojnie, i tę chwilę jutro zdeprecjonuję i rozjadę walcem :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Vivid ty to po prostu jesteś pała. Wystarczyło dzisiaj wejść i napisać, że fajne osiągnięcie, że nie spodziewałeś się tego a marudzić dopiero za parę miesięcy czy lat, że to one slam wonder było (o ile tak będzie).
Ale ty jesteś zwykły burak jednak :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Jakuboto, lubię Cię, ale prostszy jesteś w myśleniu niż konstrukcja cepa ... A to w sumie też sztuka :P
Tak, masz rację, burak czy pała jak to określasz chowa się w norze a potem,, jak piszesz - za parę miesięcy, pisze o One Slam Wonder.

To teraz łopatologicznie wyjaśnię:
Raz - ja się chętnie wypowiem bo nie widzę powodu do rejterady. Widocznie to Twój styl.
Dwa - za kilka miesięcy jej kariera będzie trwać nadal (nie życzę jej kontuzji kończącej karierę, choroby terminalnej, śmierci). Zatem ktoś kto wtedy pisałby o OSW byłby ... zwykłym debilem ... Przecież nadal miałaby sporo okazji do wygranych. O OSW można pisać jak ktoś karierę zakończy. Chyba że Iga już chce skończyć a Ty o tym wiesz. W takiej sytuacji zwracam honor.
Trzy - na razie to jak dla mnie nie wygrała prawdziwego Szlema (ale o tym jutro). Zatem jeszcze wszystko ewentualnie przed nią.

Z przykrością stwierdzam, że kolejny raz nie myślisz logicznie i lecisz z wywieszonym jęzorem wypisywać bzdury i się ośmieszać. Czy na prawdę warto?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 paź 2020, 19:55 Jak to Rysio śpiewał - W życiu piękne są tylko chwile ;)
Ale spokojnie, i tę chwilę jutro zdeprecjonuję i rozjadę walcem :P
Jakuboto pisze: 10 paź 2020, 20:09 Vivid ty to po prostu jesteś pała. Wystarczyło dzisiaj wejść i napisać, że fajne osiągnięcie, że nie spodziewałeś się tego a marudzić dopiero za parę miesięcy czy lat, że to one slam wonder było (o ile tak będzie).
Ale ty jesteś zwykły burak jednak :P.
Aj Jakuboto... przecież napisał, że rozjedzie walcem.... czyli nie burak tylko beton. :teathy:
Prezes fanklubu Staśka :D
WójtinhoFCJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 lut 2009, 16:19

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 paź 2020, 19:55 Spokojnie, analizę "turnieju" i konsekwencji zamieszczę jak już napisałem - po męskim finale.
Rozumiem chwilową ekstazę. Ale niestety proza życia wraca bardzo szybko i chyba masz świadomość, że u tej zawodniczki stosunek wygranych turniejów do przerżnięć będzie na zdecydowanym minusie.
Sam rozumiesz co to oznacza ... :)

Jak to Rysio śpiewał - W życiu piękne są tylko chwile ;)
Ale spokojnie, i tę chwilę jutro zdeprecjonuję i rozjadę walcem :P
A ja proponuję żebyś wynosił się z internetu złośliwcze. Dotarło?
Jak można być takim nienawistnikiem :dvl(: I to do tego w sporcie, do tego tak za nic? Bo przecież nie znasz jej prywatnie. Jest to po prostu chore. Ale nie, czekaj, twoja złośliwość i nienawiść w kierunku Świątek pokrywa się z narodowością, bo przecież o innych nie piszesz z taką pasją że przerżnęli, np. jak Osaka przegrała z dzieckiem w tegorocznym AO nie było ani słowa.
Jesteś tak słabą egzystencją, że normalnie szok. Teraz czekaj na kolejną porażkę Świątek w 1 czy 2 rundzie i napisz "PRZERŻNĘŁA HAHAHAHAHA" jak jakiś 14-latek. Chyba że masz tyle lat. Pokrywałoby się to z twoim e-tenisowym poziomem. Tłustym postem opisałeś porażkę Igi w TURNIEJU POKAZOWYM, ale z kolei przez chyba cały RG nic pozytywnego w jej kierunku nie napisałeś. No ciekawe dlaczego? Już wyjaśniłem dlaczego.

Tutaj cytat z kilku stron wstecz tego turnieju POKAZOWEGO : "Teraz już nie będę się pastwił dalej ale oddam głos Prezesowi Klubu Klakiera Igi. TomPL, czekamy na komentarz i analizę. Co się stało, że się jak zawsze zesrało? rotfl Czy ta porażka to zasłona dymna przed atakiem frontalnym i jeszcze w tym sezonie padnie NY, padnie Paryż? rotfl rotfl "

Przecież to jest ściek, do tego nigdy nie był zgodny z faktami bo jak można napisać o 19-letniej zawodniczce, że "jak zawsze się zesrało" z kimkolwiek by nie grała. A z tą Muchovą ma bilans 0-2, no straszne po prostu rotfl

A ten Paryż jednak padł, no jak to się stało rotfl
Ostatnio zmieniony 10 paź 2020, 21:26 przez WójtinhoFCJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Iga Świątek

Tak czytając ostatnie posty, przypomniało mi się, że na tym forum był jeden z użytkowników, który strasznie mnie irytował kilka lat temu gdy regularnie jeszcze tutaj pisałem i wchodziłem. Nie będę wskazywał kim jest ta osoba ale myślę, że nie jest to trudne do wydedukowania gdyż kompletnie się skompromitowała swoimi pseudo wywodami patrząc przez pryzmat dzisiejszego osiągnięcia Polki. Otóż osoba ta, nawet gdyby Świątek wygrała jeszcze Wimbledon, US Open czy Australian Open będzie twierdziła, że to mało, że już następnego turnieju na pewno nie wygra i że generalnie Światek jest słaba tylko ma szczęście. Czyli można rzecz- typowy zakompleksiony człowiek, który sam nic nie osiągnął a za swój cel życiowy obrał deprecjonowanie innych mimo, że fakty zupełnie temu przeczą. Według tego użytkownika 19 letnia zawodniczka powinna wygrywać szlem za szlemem, skoro obiegowa opinia jest taka, że Świątek jest utalentowana. Ale niech tylko Polce nie wyjdzie jakiś turniej, niech odpadnie w 1 rundzie Szlema. To wtedy się dopiero zacznie, Klawiatura będzie się paliła w rękach tego internetowego bohatera, żeby tylko móc napisać swoje "mądre" analizy jak Polka jest przereklamowana i ogólnie do bani.
Tak czy owak Iga jest wielka. Reszta jest milczeniem albo głupim i zawistnym gadaniem.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Iga Świątek

Panowie wyżej może troszkę odpuśćcie , hejt niepotrzebny , dziś mamy swoje święto , trzeba się wyluzować . Każda analiza nawet ta negatywna się przyda .
Ciekawi mnie tylko to , że o wielu zawodnikach/zawodniczkach pisali tu niektórzy no grać umie itd technika na poziomie , ale nie ma głowy , pampers itd .
Pojawia się młoda kosa typu underdog , ma tam jakiś pomysł i gameplan , koncepcję wygrywania i jakiś swój styl - wytrzymała ciśnienie , udało się i co będziemy ja z tego rozliczać ?
To co może Steffi Graf też będziemy rozliczać że nie miała backhandu ?
Każdy ma coś chyba do wytknięcia ale liczy się chyba cały pakiet , młoda ma 19 lat dopiero i już osiągnęła więcej co Radwa , niech stanie się kobietą , dajmy jej jeszcze trochę pograć .
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Lubelak pisze: 10 paź 2020, 21:06 Tak czytając ostatnie posty, przypomniało mi się, że na tym forum był jeden z użytkowników, ...
Tak, coś kojarzę. Wyniosłeś się stąd bo jakoś nie miałeś argumentów w dyskusji. Swojego zdania też nie potrafiłeś ani uzasadnić, ani obronić. Wolałeś zwiać tchórzliwie.
Sam więc rozumiesz, że to już nie ma dalej sensu. Jak to się mawia - psy szczekają a karawana jedzie dalej ;)
WójtinhoFCJ pisze: 10 paź 2020, 20:58 A ja proponuję żebyś wynosił się z internetu złośliwcze. Dotarło?
Nie dotarło i nie dotrze. Dasz radę z tym żyć? Będziesz musiał rotfl
Tacy ludzie i ich bezsilność mnie bawią najbardziej. Zero merytoryki, ale za to 100 % frustrata. W sumie się zgadza ta arytmetyka rotfl
Po nicku wnioskuję, że taki jakiś kibolsko-piłkokopany. No to czego się można spodziewać? :tired:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

:!welcome!: Vivid, Welcome to the Jungle rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 10 paź 2020, 22:07 :!welcome!: Vivid, Welcome to the Jungle rotfl rotfl
Tarzan ready to ... fight :twisted: rotfl

Hohvar, ale tak poważnie. Ktoś próbuje mnie tu obrazić. Nie potrafi nawet zrozumieć prostego mechanizmu. Obrazić kogoś może tylko ktoś, z kim się liczymy, kogo szanujemy, lubimy, kto jest dla nas jakimś autorytetem.
Jeżeli kogoś masz za zero to nie ważne co robi/mówi. Nie ma możliwości cię urazić.
Ja zakładam z góry, że wyżej próbujący mają mnie za zero, czy jakiegoś śmiecia. Ja to akceptuję i mi to zwisa. Dlatego nie podejmuję próby obrażania ich bo i tak by nie było skutku, a tylko bym z siebie durnia zrobił. Oni już niestety, dla nich, to zrobili ... :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
WójtinhoFCJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 lut 2009, 16:19

Re: Iga Świątek

benno pisze: 10 paź 2020, 21:37 Panowie wyżej może troszkę odpuśćcie , hejt niepotrzebny , dziś mamy swoje święto , trzeba się wyluzować . Każda analiza nawet ta negatywna się przyda .
Ciekawi mnie tylko to , że o wielu zawodnikach/zawodniczkach pisali tu niektórzy no grać umie itd technika na poziomie , ale nie ma głowy , pampers itd .
Pojawia się młoda kosa typu underdog , ma tam jakiś pomysł i gameplan , koncepcję wygrywania i jakiś swój styl - wytrzymała ciśnienie , udało się i co będziemy ja z tego rozliczać ?
To co może Steffi Graf też będziemy rozliczać że nie miała backhandu ?
Każdy ma coś chyba do wytknięcia ale liczy się chyba cały pakiet , młoda ma 19 lat dopiero i już osiągnęła więcej co Radwa , niech stanie się kobietą , dajmy jej jeszcze trochę pograć .
Po pierwsze nie hejt, tylko kontra na posty Vivida, jakie one są to każdy widzi. To on hejtuje Świątek, i na tyle ile znam forum to nikogo innego tak bardzo, nawet Djokovicia. Dałem cytat, jest z resztą kilka stron wcześniej. No odpowiedz sobie sam czy to jest w porządku. Wiesz, ja sam nie jestem wielkim kibicem Świątek, ale irytuje mnie jak on się do niej odnosi, jak nie ma w tym obiektywizmu, analizy niewiele, jest za to polowanie na każdą porażkę.
Vivid pisze: 10 paź 2020, 21:57 Nie dotarło i nie dotrze. Dasz radę z tym żyć? Będziesz musiał rotfl
Tacy ludzie i ich bezsilność mnie bawią najbardziej. Zero merytoryki, ale za to 100 % frustrata. W sumie się zgadza ta arytmetyka rotfl
Po nicku wnioskuję, że taki jakiś kibolsko-piłkokopany. No to czego się można spodziewać? :tired:
Wnioskuj sobie, ale jeśli w moim poście nie znalazłeś merytoryki to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie pierwszy to raz, bo my już tutaj "dyskutowaliśmy" i wtedy również nie odniosłeś się do tego co należy. A dlaczego nie? Bo zostałeś wypunktowany.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

WójtinhoFCJ pisze: 10 paź 2020, 23:35 Wiesz, ja sam nie jestem wielkim kibicem Świątek, ale irytuje mnie jak on się do niej odnosi, jak nie ma w tym obiektywizmu, analizy niewiele, jest za to polowanie na każdą porażkę.
Niestety póki co nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ludzie mają różne spojrzenia, i co za tym idzie punkty widzenia. Możesz jedynie uwierzyć mi na słowo, że nie jesteś w stanie wszystkich przekonać do swoich racji. Co więcej, nie masz możliwości i szans zmusić innych (wszystkich (?)) by myśleli tak jak to widzisz i chcesz. Nie ma takiej opcji. Im szybciej to zrozumiesz, i zaakceptujesz, tym szybciej będziesz zdecydowanie bardziej szczęśliwym i wyluzowanym człowiekiem ;)

Brak analizy? Była, wespół z keicamem. Jakieś inne też.

Polowanie na każdą porażkę? O wypraszam sobie, komentuję tylko te, o których się dowiem.

Obiektywizm? Wiesz co, to bardzo śliskie bo każdy ma swój ;) i praktycznie nie da się go zmienić :P

A tak w ogóle to chcesz mi prawić morały kiedy sam wyjechałeś pod moim adresem z:
Złośliwiec, nienawistnik, słaba egzystencja itp.
To ty wyjechałeś do mnie z inwektywami. Może do tego się odniesiesz jak chcesz morały prawić?
Mogłeś napisać - Vivid, jesteś nierzetelny, nieobiektywny, niemerytoryczny, nieuczciwy i wszelkie inne "nie" ;)
W takim przypadku zostawiłbyś mi tylko dwie drogi - przemilczeć lub podjąć merytoryczną dyskusję.
Używając inwektyw na wejściu, miękkich, ale jednak inwektyw, postawiłeś się w roli ... agresora. I teraz to ty się "musisz" tłumaczyć ;)

Rada na przyszłość ;) Czepianie się ludzi to też sztuka. Przede wszystkim trzeba to robić bez emocji :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 paź 2020, 23:53 Obiektywizm? Wiesz co, to bardzo śliskie bo każdy ma swój ;) i praktycznie nie da się go zmienić :P
Wyczuwam marksistowskie myślenie, wiele prawd i dowolna interpretacja, wygodna i niezmienna, podobno tylko krowa nie zmienia zdania ;) jeśli chodzi o poglądy to z Vividem jest gorzej niż z wiejskim inwentarzem, moja opinia nie przystaje o faktów? Tym gorzej dla nich :)
Awatar użytkownika
asia
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2016, 12:48

Re: Iga Świątek

Xd ehh Kiedyś była Aga, teraz jest Iga. Wszystko powoli mija, życie się zmienia.
Komentarze Vivida nie...
Tylko tego smoka szkoda, zabawny był.
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Iga Świątek

Mnie opinie Vivida na temat Radwańskiej i Świątek bawią. Coś w rodzaju nowoczesnego, progresywnego folkloru, zupełnie odstającego od rzeczywistości.
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 paź 2020, 19:55 Spokojnie, analizę "turnieju" i konsekwencji zamieszczę jak już napisałem - po męskim finale.
Taka pożywka jest potrzebna forum, bo przecież obumierało.
PS
Podobno Muchova łączy się Tobą w bólu :-)
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 paź 2020, 21:57Tacy ludzie i ich bezsilność mnie bawią najbardziej. Zero merytoryki, ale za to 100 % frustrata.
No i proszę państwa, Vivid napisał już najlepszy komentarz do swojego słynnego długiego posta podsumowującego cały turniej rotfl rotfl, nie chciał żeby ktoś go ubiegł, dlatego zrobił to na kilka godzin przed samym postem :D rotfl
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Zostawmy już frustrata z jego problemami, ja sobie z jego wpisami poradzę w jeden prosty sposób, jaki oferują ustawienia konta :wink:

Wyszło, pomimo wszelkich watpliwości i nabijania się z Francuzów i ich uporu w dążeniu do organizowania pandemicznego, przesuniętego w czasie RG, bardzo ciekawie. Iga Świątek już na starcie swojej kariery ugrała najlepszy polski wynik w historii dyscypliny :::gd::: . Oglądałem jej wszystkie mecze, najgorszy był chyba z Hsieh w 2 rundzie, gdzie męczyła się sama ze sobą i z nietypowymi piłkami zagrywanymi przez rywalkę. Mecz z Halep to mistrzostwo, przecierałem oczy, widząc, jak rozmonotowuje tenis jednej z najlepszych obecnie zawodniczek na świecie. W kolejnyh było trochę nerwów, wahnięć, ale to normalne u każdego, to gra w tenisa. Pokazała się światu i ustawiła swoją karierę w nowym miejscu, teraz praca nad utrzymaniem pewności siebie i utrwalaniem postawy mistrzyni. Pokazała ofensywny "tenis na tak", grała na swoich warunkach, nie czyhała na błędy rywalek: tylko pochwalać i to niezależnie od tego, że jest rodaczką. I tak by budziła sporo pozytywnych odczuć na naszym forum :::gd:::

W męskim turnieju Nadole, czyli zgodnie z typowaniami i rozstawieniem. Czort wie, co panowie pokażą, ja czekam na dobry tenis z obu stron, po cichu licząc na wyśrubowanie rekordu :wink: . Gdyby jednak role miały się odwrócić po zjawiskowym pojedynku, to też tragedii nie będzie. Spotkają się jedni z najlepszych w historii dysycpliny w finale wielkoszlemowym, czego chcieć więcej?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Na Talk Tennis w tej chwili jeden troll prowokuje, chyba, wszystkich pozostałych forumowiczów ogłaszając, że Świątek nie jest pierwszą Polką, która wygrała turniej WS, otóż pierwsza była Caroline Woźniacki. Urodziła się w Danii? Nieważne! Ma duńskie obywatelstwo? Nieważne! Czuje się Dunką i tak o sobie mówi? Nieważne! Ilość nabitych postów zbliża się do 300. :rolleyes:

Więc szanowni Państwo, nie czujmy się wyjątkowi, że mamy jednego takiego Vivida. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”