Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2020

Coś ci się wydawało...
Ja natomiast miałem na myśli, że po pierwsze w czasie zarazy pociągi są passe (bo masz większą szansę, niż w samochodzie na kontakt z kimś zawirusowanym) a po drugie dla osób spoza W-wy czy Łodzi dojazd i powrót na TF'a pociągiem jest w zasadzie logistycznie niemożliwy do realizacji. No chyba , że z noclegiem (na dworcu?) albo z Otwocka ;)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2020

TomPL pisze: 23 maja 2020, 12:11 Coś ci się wydawało...
Bazowałem na treściach zacytowanych w spoilerze...
SPOILER:
TomPL pisze: 23 maja 2020, 12:11Ja natomiast miałem na myśli, że po pierwsze w czasie zarazy pociągi są passe (bo masz większą szansę, niż w samochodzie na kontakt z kimś zawirusowanym)...
Śmiem twierdzić, że większe szanse masz w sklepie wielkopowierzchniowym... ale jak to się mówi, jak masz pecha to i cegła spadnie Ci na głowę w drewnianym kościele.

Bez odbioru i zbaczania z tematu... :::bye:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2020

To musi być faktycznie wielkopowierzchniowy, żeby kort się pomieścił. 😆
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: TF 2020

Marcin_L pisze: 21 maja 2020, 09:43 OK, wygląda na to, że szczyt epidemii mamy najprawdopodobniej przed sobą, wystąpi on najprawdopodobniej w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, etc., więc można przymierzyć się do organizacji.

Dzwoniłem na Kortowo https://www.kortowo.com.pl/galeria/tenis/

W lipcu mają jeszcze soboty wolne, więc można coś rezerwować.

Kto jest chętny do zagrania:

1) właśnie na Kortowie,
2) w lipcu?

Terminy:

4.VII
11.VII
18.VII
25.VII

Namiar (najlepiej widok satelitarny):
https://www.google.pl/maps/dir/52.35277 ... m2!4m1!3e0

EDIT: PROSZĘ, PISZCIE ASERTYWNIE, ŻE WAM NIE PASUJE MIEJSCE ALBO TERMIN, ŻEBY BYŁ JASNY PRZEPŁYW INFORMACJI.
Obiekt jest bardzo fajny. Mnie i Walterowi by pasowało i miejsce i każda sobota lipca. Na dziś w terminie 26-27 czerwca mamy w Kortowie rozgrywać Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników (przełożone z kwietnia). Jeżdżę do Kortowa co roku od 6 lat. Zaletą obiektu jest położenie przy autostradzie A2, w ogóle nie trzeba wjeżdżać do centrum Poznania. Inną zaletą jest bardzo dobry mały hotelik na obiekcie i restauracja. Poza tym jest dużo miejsca, żeby wygodnie posiedzieć, porozmawiać i pooglądać mecze na kortach otwartych (z dużego tarasu na 1 piętrze hoteliku). No i najważniejsze, kilka dobrze przygotowanych kortów ziemnych otwartych i pod balonem. Myślę, że warto byłoby rozważyć turniej z jednym noclegiem. Można by zrobić imprezę integracyjną i wlać nieco magicznego płynu, który by dodał zdecydowanych kolorów szarej rzeczywistości :D. Ale moim zdaniem, żeby TF 2020 w ogóle się odbył (niezależnie gdzie), trzeba JUŻ pilnie uzgodnić TERMIN, potem kwestię miejsca i rezerwacji kortów i ewentualnie noclegu. Koledzy z Warszawy: naprawdę takim wielkim problemem dla Was byłoby ruszenie tyłka ze stolicy? Do Kortowa dojechalibyście samochodem w 2,5 godziny autostradą bez przesadnej spinki. Moim zdaniem termin z początku lipca, czyli sobota 4 lipca chyba byłby najbardziej pasujący dla większości, bo jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu gdzieś wyjedziemy latem na urlop (raczej Polska niż zagranica, ale zawsze). A z rozegraniem turnieju bez publiki nie ma już kłopotów. Jak ktoś nie czyta mojego blogu, to dodam, że tydzień temu w Łodzi graliśmy tenisowy mecz lekarze-prawnicy na kortach CHKS z cateringiem grillowym. Było około 20 uczestników (chyba nie zbierzemy więcej na TF). Dodam też, że raczej nie widzę szans na znalezienie odpowiedniego obiektu na singlowy TF w Łodzi (tj. z zapewnieniem kortów ziemnych pod balonem w razie deszczu).
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: TF 2020

Ale po co te nawoływania w stronę warszawiaków?

Przecież dziś wśród aktywnych forumowiczów ludzi z Wawy jest góra pięciu, a co ważniejsze - poprawcie mnie jeśli się mylę - żaden z nas nie reprezentuje (obecnie lub po prostu - nigdy :D) takiego poziomu abyście mieli coś stracić jak Warszawa nie dojedzie na Kortowo.

Chociaż z drugiej strony kiedyś Basic pojechał do Wrocka i (prawie?) wygrał TF-a...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF 2020

Prawie, wygrał Lion Dragon.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: TF 2020

Jak ktoś ze stolicy będzie miał ochotę to na pewno pojedzie na TF-a choćby i do Świnoujścia.

Ale nie stawiajcie sprawy tak, że TF nie dojdzie do skutku poza Warszawą jeśli jakaś magiczna kasta stołecznych grajków d..y nie zechce z miasta ruszyć.

Kiedyś hokej pokazał, że można zrobić duży turniej poza Warszawą i praktycznie bez warszawiaków, więc naprawdę nie ma co płakać.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2020

Dobrze gada. :) Tak patrząc na forum to nie wiem kto byłby chętny do występów na TF’ie z Warszawy. Może nasz kozak jeśli od żony przepustkę dostanie. :) Może Clapton i to chyba tyle, więc nawet nie wiem czy by się 5 osób zebrało. No i może jeszcze... Art. :)
Obrazek
_____
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TF 2020

htb pisze: 23 maja 2020, 23:06 Dobrze gada. :) Tak patrząc na forum to nie wiem kto byłby chętny do występów na TF’ie z Warszawy. Może nasz kozak jeśli od żony przepustkę dostanie. :) Może Clapton i to chyba tyle, więc nawet nie wiem czy by się 5 osób zebrało. No i może jeszcze... Art. :)
Ja to raczej deblista, na TF Deblowy z wielką chęcią.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: TF 2020

Ja się piszę, tylko z rodziną przyjadę :D . Tarnobrzeg daleko ale jak Scudi może to i ja dam radę!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2020

Ja chętnie przyjadę o ile nic nagłego się nie wydarzy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2020

Jakuboto pisze: 24 maja 2020, 13:13 Ja chętnie przyjadę o ile nic nagłego się nie wydarzy.
Ale TF jest na prawdziwym korcie, a nie na Play Station … :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2020

Vivid pisze: 24 maja 2020, 15:09
Jakuboto pisze: 24 maja 2020, 13:13 Ja chętnie przyjadę o ile nic nagłego się nie wydarzy.
Ale TF jest na prawdziwym korcie, a nie na Play Station … :P
Piękną wizję mi podsunąłeś! Ja piwko w dłoni, pad od play station, Vivid podpięty do pada przez kable rażące prądem. No i śmigasz do wszystkich skrótów jak Gary :).
Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 19:31 przez Jakuboto, łącznie zmieniany 1 raz.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2020

Jakuboto pisze: 24 maja 2020, 15:13
Vivid pisze: 24 maja 2020, 15:09
Jakuboto pisze: 24 maja 2020, 13:13 Ja chętnie przyjadę o ile nic nagłego się nie wydarzy.
Ale TF jest na prawdziwym korcie, a nie na Play Station … :P
Piękną wizję mi podsunąłeś! Ja piwko w dłoni, pad od play station, Vivid podpięty Do pada przez kable rażące prądem. No i śmigasz do wszystkich skrótów jak Gary :).
Wykazujesz przebłyski wyobraźni. :::gd::: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TF 2020

OK, do dziś zgłosiło się zaledwie 7 chętnych plus ja. Nie ma sensu TF w Poznaniu.

Jestem otwarty na poważne propozycje w innych lokalizacjach.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: TF 2020

Również jestem chętny na TF'a, jeśli będzie to standardowo stolica lub np. Łódź, jak ostatnio.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: TF 2020

Ja praktycznie po całej Polsce mogę jeździć, nawet chętnie bym gdzieś poza miasto wyskoczył. Ode mnie mogę zaproponować Bydgoszcz, znam parę osób i pewnie dałoby się coś zorganizować, np: http://centrum-bydgoszcz.pl/ Korty kryte jak i otwarte, nocleg dostępny, ale pewnie trzebaby wcześniej rezerwować.

Łódź też całkiem spoko, tu mam najbliżej i też chyba jest parę osób stąd na forum, deblowy tf chyba ostatnio też tu był?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 21:35 przez kefas, łącznie zmieniany 1 raz.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: TF 2020

Marcin może jednak warto jeszcze chwilkę poczekać... 10 osób, dwie grupy i każdy z każdym, tak bym to widział :D. Scudi co Ty na to?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2020

A kto Wam się pozgłaszał? Jakąś listę zrobiliście?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: TF 2020

Marcin_L pisze: 24 maja 2020, 19:03 OK, do dziś zgłosiło się zaledwie 7 chętnych plus ja. Nie ma sensu TF w Poznaniu.

Jestem otwarty na poważne propozycje w innych lokalizacjach.
Nie poddawaj się od razu. Tfy w ostatnich latach rodzą się w bólach (wiem to po organizacji TFa deblowego we wrześniu ubiegłego roku w Łodzi), ale potem Ci, co przyjadą są z reguły zadowoleni. Dla mnie Poznań i Kortowo są jak najbardziej OK. Warszawa mogłaby pasować większej ilości osób, ale nikt chyba ze stolicy nie zgłosił chęci podjęcia się trudu organizacyjnego. Proponuję zrobić listę chętnych na TFa w Poznaniu i ustalić, czy jest możliwy jakiś pasujący wszystkim termin.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”