Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Niesamowity jest Roger. Niesamowity...
21 WS..
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Tenisfan pisze:(O ile Roger wystąpi w Paryżu) ;)
Nie wystąpi. Ciekawe, bo to otwiera szanse dla Medvedeva na wyprzedzenie Federera w rankingu, aczkolwiek czy to pozycja numer 3 czy 4 to w kontekście rozstawień nie ma większego znaczenia.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

To jeśli odpuszcza Paryż (gdzie grał ostatnio) pomimo dobrej formy i przyzwoitej drabinki to chyba chce na poważnie przygotować się do ATP Finals.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Maestro pisze:To jeśli odpuszcza Paryż (gdzie grał ostatnio) pomimo dobrej formy i przyzwoitej drabinki to chyba chce na poważnie przygotować się do ATP Finals.
On już ma wywalone na rankingi. Przecież za chwilę bierze półroczny urlop... Więc i tak rankingi lecą.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Właściwie z jakiego powodu bierze ten urlop? Pół roku czyli do Halle/Wimbledonu, czy kiedy planuje wrócić?
Co do samego wycofu z Paryża, teoretycznie zwiększa szanse Monfilsa na udział w Finals, aczkolwiek wiadomo, dużo gdybania i mało prawdopodobieństwa
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Jacek iREM pisze:
Maestro pisze:To jeśli odpuszcza Paryż (gdzie grał ostatnio) pomimo dobrej formy i przyzwoitej drabinki to chyba chce na poważnie przygotować się do ATP Finals.
On już ma wywalone na rankingi. Przecież za chwilę bierze półroczny urlop... Więc i tak rankingi lecą.
Skąd to info? Jaki urlop?
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Opublikował listę startów na przyszły rok. Jest RG, jest Halle, Wimbledon, Olipmpiada, może CinCin, USO, Bazylea, to "pewniaki".
Urlop - wypoczynek z rodziną.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Ciekawe jak to wpłynie na jego formę.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

AO pewnie zagra.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Myślę, ze AO zagra i pewnie w zależności od wyniku i formy wtedy zadecyduje. Ale przypuszczam ze jeszcze Dubaj wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Maestro pisze:Myślę, ze AO zagra i pewnie w zależności od wyniku i formy wtedy zadecyduje. Ale przypuszczam ze jeszcze Dubaj wchodzi w grę.
Ale podał wyraźnie, że wróci dopiero przed samym rolandem, więc AO odpada, po Londynie bierze urlop.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Jacek iREM pisze:
Maestro pisze:Myślę, ze AO zagra i pewnie w zależności od wyniku i formy wtedy zadecyduje. Ale przypuszczam ze jeszcze Dubaj wchodzi w grę.
Ale podał wyraźnie, że wróci dopiero przed samym rolandem, więc AO odpada, po Londynie bierze urlop.
A z ciekawości to jakiś nowy wywiad? Bo pamiętam, ze miał startować w tym całym ATP Cup na początku roku 2020, stąd moje zakończenie.
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Jacek iREM pisze:
Maestro pisze:Myślę, ze AO zagra i pewnie w zależności od wyniku i formy wtedy zadecyduje. Ale przypuszczam ze jeszcze Dubaj wchodzi w grę.
Ale podał wyraźnie, że wróci dopiero przed samym rolandem, więc AO odpada, po Londynie bierze urlop.
A mógłbyś podać źródło tych informacji? Opuszczenie przez Federera Australian Open wydaje się nieprawdopodobne.
Tutaj można przeczytać, że zdecydowanie się tam pojawi:
https://tennishead.net/roger-federer-re ... -his-last/
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Jak łatwo coś przekręcić... Ta lista prawdopodobnych startów dotyczy części sezonu w okolicach FO i USO (chodziło również o odpowiedź na pytanie czy zagra w Tokio). Źle też zostało przetłumaczone?, zinterpretowane? stwierdzenie, że wróci na RG. Wróci w tym sensie, że znów weźmie udział w mączkowym szlemie. Bynajmniej nie po półrocznej przerwie, choć przed samym turniejem nie planuje zbyt wiele grać (co zresztą nie jest żadną nowością jeśli chodzi o Federera i tę nawierzchnię). Wywiadu dla CNN udzielił jakieś 2 tygodnie temu i mogło się coś zmienić w porównaniu z zapowiedziami wrześniowymi, ale mowy o całkowitym odpuszczeniu pierwszej części sezonu nie było. Szwajcar opowiedział tylko o planach na miesiące letnie (z perspektywy Europejczyka, żeby nie było wątpliwości).
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 12:42 przez mapi, łącznie zmieniany 2 razy.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Też nie chciało mi się wierzyć, że Fed opuści swój drugi, najlepszy turniej wielkoszlemowy i dochodowe turnieje w ramach Sunshine Double, zaś miałby grać na FO.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Z tego artykułu też nie wynika, że planuje zupełnie odpuścić pierwszą część sezonu https://ausopen.com/articles/news/world ... -open-2020 Tekst został opublikowany jakieś kilka dni przed wywiadem udzielonym dla CNN. Kończąc OT, Szwajcar ogranicza starty ze względu na wiek, zdrowie, potrzebę spędzenia czasu z rodziną. Nie natknęłam się jednak na informacje dotyczące aż tak długiej pauzy i rezygnacji z AO.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

Biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku zdecydował się na udział w RG ponieważ uznał, że zbyt długa przerwa w rytmie turniejowym mu nie służy, dziwna byłaby decyzja o półrocznej przerwie. Zwłaszcza, jeśli w tle nie ma żadnych problemów zdrowotnych. I moim zdaniem oznaczałby już definitywny zjazd na emeryturę. Zatem zapewne będą dozowane, acz regularne występy.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea, Wiedeń

mapi pisze:Jak łatwo coś przekręcić... Ta lista prawdopodobnych startów dotyczy części sezonu w okolicach FO i USO (chodziło również o odpowiedź na pytanie czy zagra w Tokio). Źle też zostało przetłumaczone?, zinterpretowane? stwierdzenie, że wróci na RG. Wróci w tym sensie, że znów weźmie udział w mączkowym szlemie. Bynajmniej nie po półrocznej przerwie, choć przed samym turniejem nie planuje zbyt wiele grać (co zresztą nie jest żadną nowością jeśli chodzi o Federera i tę nawierzchnię). Wywiadu dla CNN udzielił jakieś 2 tygodnie temu i mogło się coś zmienić w porównaniu z zapowiedziami wrześniowymi, ale mowy o całkowitym odpuszczeniu pierwszej części sezonu nie było. Szwajcar opowiedział tylko o planach na miesiące letnie (z perspektywy Europejczyka, żeby nie było wątpliwości).
Bym się ucieszył, obyś miał rację.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”