Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: ATP 1000: Rzym 2019

w przeciwieństwie do wielkiego maestro z Bazylei, który uznał że zebranie batów od najlepszych nie przystoi jego reputacji
Ciekawe, że dwa lata temu na Wimbledonie to Djokovic zebrał baty od Berdycha żeby nie zostać zlanym jak dziecko przez Federera.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:Stofler, gdzie jesteś? :twisted:
Czy ty naprawdę nie zauważyłeś, że Novak ten mecz odpuścił?
Jak miałem zauważyć jak nie oglądałem (o czym wyraźnie napisałem)? ... rotfl
Do okulisty marsz! :P
stofler pisze:Po niefortunnych perturbacjach związanych z pogodą i koniecznością grania po sto meczy dziennie nie czuł się na siłach napierdala* z Nadalem na śmierć i życie, skoro za pasem RG.
Chyba mam złą wiadomość ... ;)
Drabinki turniejowe układają się relatywnie często tak, że ktoś ma "pod górkę" a inny "spacerek". Na RG, Wimbledonie, USO, pozostałych 1000-kach (resztę pominę) też tak może być, i co? ...
Już spieszę z odpowiedzią:
20-15, 101-74, to będą nadal twoje nieszczęśliwe numerki rotfl

A teraz przed RG powtarzaj uważnie: Federer, Nadal .... i tak już zostanie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Dzięki SuperTenis obejrzałem i po włosku wyglądało to tak: w 1 secie Nadal zaskoczył agresywnością i dokładnością nieprzygotowanego (i nierozgrzanego?) na tak wysoki poziom gry Novaka. W 2 secie Novak zacisnął zęby i wskoczył na odpowiedni poziom, choć i pierwsze błędy Nadal się pojawiły i pomogły. Oba sety uważam za świetne widowisko! W 3 secie po paru doskonałych kontrach Nadala u Djoko skończyły i siły i chęci i powiało nudą...
Aha, dropszotów to Djoko powinien się uczyć u Schwartzmana albo sobie darować :]
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Akurat Djokovic bardzo dobrze gra dropszoty, ale wczorajszego dnia jemu niewiele wychodziło, choć w drugim secie jak to ująłeś zacisnął zęby to na walkę w trzech jednak szans nie było.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

W pewnym momencie pokazali wczoraj statystykę dropszotów: 1 udany do 8 nieudanych, potem jeszcze ze 3 popsuł. Smecze miał tylko 2 nieudane ;)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Możliwe, ale smecze to bym powiedział, że to standard, a dropszoty zwykle gra naprawdę dobrze. Zresztą w jaki sposób obronił piłkę i meczową z Del Potro? Właśnie dropszotem. On wczoraj po prostu nie był sobą, zwłaszcza w tym pierwszym secie, ale w tym trzecim w pewnym momencie też zeszło z niego powietrze.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Jurek Kiler pisze:Możliwe, ale smecze to bym powiedział, że to standard, a dropszoty zwykle gra naprawdę dobrze
Nawet bardzo dobrze. Ale jak nie wyrabiasz fizycznie,nie jesteś sobą - to usiłujesz skracać wymiany. Próbujesz tego co z reguły wychodziło. Tyle, że momenty nie te - pozycja nie na dropszot, a i ręka nie tak pewna. I klops.
Zje snikersa i znów będzie sobą.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Majorka pisze: Zje snikersa i znów będzie sobą.. :wink:
Jak widać Nadal był już po spożyciu. :wink:
W Paryżu obaj będą najedzeni i najprawdopodobniej zobaczymy równorzędny bój.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

To fakt, w pierwszym secie Nadal grał jakby był na dopingu, co najmniej snikersowym ;)
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: ATP 1000: Rzym 2019

TomPL pisze:Smecze miał tylko 2 nieudane ;)
3. Trzeci co prawda nie trafił w dolna część siatki, ale Rafa bez problemów odegrał. A moim zdaniem, jak grasz z góry nie licząc sytuacji, gdzie desperacko ratujesz się po jakimś lobie, to masz obowiązek skończyć.

Uważam że oboje są do ugryzienia w Paryżu, bo Rafa cały czas gra niepewnie, mimo poprawy w tym turnieju, a Nole jednak można zajechać. Wiadomo, jeden rywal do tego nie wystarczy. Jakiś Fog musiałby napocząć, a Del Potro czy Thiem wykończyć.
Dla mnie faworytem Novak, bo w Madrycie na świeżości grał kapitalnie, ale jak słabo polosuje, i ktoś go nadgryzie to może się otworzyć szansa dla Rafy i reszty.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Rzym 2019

lottosale pisze:Uważam że oboje są do ugryzienia w Paryżu, bo Rafa cały czas gra niepewnie, mimo poprawy w tym turnieju, a Nole jednak można zajechać.
Który z nich jest Twoim zdaniem kobietą?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Gary pisze:
lottosale pisze:Uważam że oboje są do ugryzienia w Paryżu, bo Rafa cały czas gra niepewnie, mimo poprawy w tym turnieju, a Nole jednak można zajechać.
Który z nich jest Twoim zdaniem kobietą?
Kopernik była kobietą! :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Rzym 2019

ayshe pisze:Kopernik była kobietą! :D
Ale tylko hermafrodytą. :P

Majchrzak, co było do przewidzenia, zbiera łomot od Bolelliego (eliminacje RG) ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Gary pisze:
lottosale pisze:Uważam że oboje są do ugryzienia w Paryżu, bo Rafa cały czas gra niepewnie, mimo poprawy w tym turnieju, a Nole jednak można zajechać.
Który z nich jest Twoim zdaniem kobietą?
Djokovic. I żeby nie było zrozumiałem docinek. Fajnie, że moderator jest czujny.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

lottosale pisze:
Gary pisze:
lottosale pisze:Uważam że oboje są do ugryzienia w Paryżu...
Który z nich jest Twoim zdaniem kobietą?
Djokovic.
Tylko że on ma już żonę a Hiszpan póki co ... nie. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze:Tylko że on ma już żonę a Hiszpan póki co ... nie. rotfl
Ale jeździ jak prawdziwa, dorodna ... baba. rotfl
Prawdziwy "miszczu", szczególnie w Fiacie 500. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:Tylko że on ma już żonę a Hiszpan póki co ... nie. rotfl
Ale jeździ jak prawdziwa, dorodna ... baba rotfl
Ach te polskie stereotypy...
Moja mruczunia :giv_hrt: daje radę. :::gd::: Zawsze mnie z imprezy przywiezie. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze:Moja mruczunia :giv_hrt: daje radę. :::gd::: Zawsze mnie z imprezy przywiezie. :wink:
Najwyraźniej tej jazdy nie widzisz ... rotfl
Co mam powiedzieć ... gratuluję super imprez! :::yay::: :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”