Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Wyrwało mi się. To przez ten smak. :D
Ważne, że wszyscy już wiedzą co zrobić, żeby stać się szczęśliwszym, choć na moment. :angel:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Vivid pisze:
TomPL pisze:I powinien być napis ostrzegawczy "Wypowiedź zawiera lokowanie produktu"!
Ale że Onet? rotfl
Nudny już jesteś z tym Onetem :P. Ale może mało czytasz to i słownictwo ubogie :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Z tym związkiem bogatego słownictwa z oczytaniem to jest różnie. Będąc w szkole średniej miałem wstręt do czytania książek, nie licząc pozycji popularno-naukowych. W każdym razie mało czytałem. Wszyscy zewsząd mi mówili, że źle robię, że będzie mi trudniej na maturze z polskiego, i takie tam głupoty. Okazało się, że matura poszła mi nadzwyczaj dobrze a wypracowanie mojego autorstwa chyba do dzisiaj jest w tej szkole wspominane jako wzór nietuzinkowości. Ja myślę, że do swobodnego wypowiadania swoich myśli czy przelewania ich na papier najważniejsza jest dobra pamięć i zdolność logicznego myślenia. rotfl
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Nie wiedzieć czemu, ale czekam teraz kto pierwszy wyskoczy z równie chwalebną deklaracją, ale jednak idącą krok dalej...

...wiecie, coś w stylu: do dwudziestego roku życia nie myłem zębów, ale i tak mi nie powypadały, a rodzina i znajomi do dziś wspominają moją postawę jako wzór nietuzinkowości. Ja myślę, że zęby nie wypadają nie wtedy, gdy się je myje, tylko gdy się buzi nie otwiera...

Respect!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Artlight pisze:...wiecie, coś w stylu: do dwudziestego roku życia nie myłem zębów, ale i tak mi nie powypadały, a rodzina i znajomi do dziś wspominają moją postawę jako wzór nietuzinkowości. Ja myślę, że zęby nie wypadają nie wtedy, gdy się je myje, tylko gdy się buzi nie otwiera...
Więc może nie otwieraj, uratujesz je. :]
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Jak ja Ci współczuje Panie iwan, tej nieświadomości, że nie widzisz tego jaki jesteś, bo nie możesz tego zmienić, dopóki tego nie zrozumiesz.
Nie da się czytać tych mądrości, a śledzę forum od niedawna (powiedzmy od kilkudziesięciu postów iwana - i już nie mogę tego znieść) więc tym bardziej doceniam cierpliwość pozostałych forumowiczów.
Ostatnie dzisiejsze wpisy w stylu "mogę sobie pisać co chcę" ... ehhhh...
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Pieśni nie sposób powstrzymać, zamknąć.
Za to pieśniarza acz i owszem.

Tak mi się skojarzyło ... ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

A ja jak przez mgłę pamiętam użytkownika Alfred. Nie wiem czy dostał bana, zupełnie nie pamiętam za co (jeśli dostał), bo zupełnie nie pamiętam o czym pisał, ale skóra mnie świerzbi, że mi się to nie podobało. A że mi się ogólnie nie podoba władza która przyszła po mnie więc to pewnie to. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

kszymon pisze:Jak ja Ci współczuje Panie iwan, tej nieświadomości, że nie widzisz tego jaki jesteś, bo nie możesz tego zmienić, dopóki tego nie zrozumiesz.
Nie da się czytać tych mądrości, a śledzę forum od niedawna (powiedzmy od kilkudziesięciu postów iwana - i już nie mogę tego znieść) więc tym bardziej doceniam cierpliwość pozostałych forumowiczów.
Ostatnie dzisiejsze wpisy w stylu "mogę sobie pisać co chcę" ... ehhhh...
A jaki jestem? Pewnie nawet nie potrafiłbyś mnie rzetelnie opisać. Masz kilka postów i od razu rzucasz takie teksty do mnie. Musisz być mocno nierozgarnięty, żeby dla wątpliwych celów tak mnie atakować. :/
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:
TomPL pisze:I powinien być napis ostrzegawczy "Wypowiedź zawiera lokowanie produktu"!
Ale że Onet? rotfl
Nudny już jesteś z tym Onetem :P. Ale może mało czytasz to i słownictwo ubogie :P.
Wiem, że zawsze czytasz skrupulatnie to co ja wysmażę, dlatego staram się dostosować swój przekaz do Twoich możliwości i potrzeb :P
Nie dziękuj, wiem, że doceniasz rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Vivid pisze:
Jakuboto pisze:
Vivid pisze:
TomPL pisze:I powinien być napis ostrzegawczy "Wypowiedź zawiera lokowanie produktu"!
Ale że Onet? rotfl
Nudny już jesteś z tym Onetem :P. Ale może mało czytasz to i słownictwo ubogie :P.
Wiem, że zawsze czytasz skrupulatnie to co ja wysmażę, dlatego staram się dostosować swój przekaz do Twoich możliwości i potrzeb :P
Nie dziękuj, wiem, że doceniasz rotfl
To stawiaj kropki na końcu zdania a nie zastępujesz je tylko emotem :dvl(: . Się potem dziwić, że innych oczy bolą i muszą okulary nosić :/.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

iwan pisze:
kszymon pisze:Jak ja Ci współczuje Panie iwan, tej nieświadomości, że nie widzisz tego jaki jesteś, bo nie możesz tego zmienić, dopóki tego nie zrozumiesz.
Nie da się czytać tych mądrości, a śledzę forum od niedawna (powiedzmy od kilkudziesięciu postów iwana - i już nie mogę tego znieść) więc tym bardziej doceniam cierpliwość pozostałych forumowiczów.
Ostatnie dzisiejsze wpisy w stylu "mogę sobie pisać co chcę" ... ehhhh...
A jaki jestem? Pewnie nawet nie potrafiłbyś mnie rzetelnie opisać. Masz kilka postów i od razu rzucasz takie teksty do mnie. Musisz być mocno nierozgarnięty, żeby dla wątpliwych celów tak mnie atakować. :/
Hah, teraz dałeś. Ile razy Ty kogoś oceniasz? Że jest nierozgarnięty, niezrównoważony itd.? A komuś to wypominasz? Szczególnie, że sam Cie tak nie nazwał....
Gratuluje! :/
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Ogarnijcie się ludzie, po co zawracacie sobie głowę trolem?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Miałem gdzieś to pisanie. Ale w pewnym momencie i "miara się przebiera".
Niełatwej przypiąć Iwanowi pod zdjęciem łatkę trol? Według jego obietnic sam by wtedy opuścił forum....
Serio takie tematy i kłótnie w innych odpychają ludzi i tych co są i potencjalnych nowych foruowiczów.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Troll to ktoś, kto świadomie i z premedytacją, dla jakichś tam swoich celów burzy porządek forum posługując się na przykład prowokacją. Jeśli uważacie, że moje teksty są trollerskie to przypnijcie mi tą ksywkę. Wtedy sam odejdę bo zrozumiem, że nie jest to miejsce dla mnie.
A jeśli tego nie zrobicie to przestańcie tak o mnie wciąż mówić, bo na to nie zasługuję.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

iwan pisze:Jeśli uważacie, że moje teksty są trollerskie to przypnijcie mi tą ksywkę. Wtedy sam odejdę bo zrozumiem, że nie jest to miejsce dla mnie.
Miałeś ją przypiętą dwa razy.

http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=12709
http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=13899
Pa pa. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

wyczesany pisze:
iwan pisze:Jeśli uważacie, że moje teksty są trollerskie to przypnijcie mi tą ksywkę. Wtedy sam odejdę bo zrozumiem, że nie jest to miejsce dla mnie.
Miałeś ją przypiętą dwa razy.

http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=12709
http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=13899
Pa pa. :)
Za każdym razem górę brały emocje a nie zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

iwan pisze:
wyczesany pisze:
iwan pisze:Jeśli uważacie, że moje teksty są trollerskie to przypnijcie mi tą ksywkę. Wtedy sam odejdę bo zrozumiem, że nie jest to miejsce dla mnie.
Miałeś ją przypiętą dwa razy.

http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=12709
http://tenis.net.pl/forum/memberlist.ph ... le&u=13899
Pa pa. :)
Za każdym razem górę brały emocje a nie zdrowy rozsądek.
Zachowaj się jak facet i dotrzymaj słowa. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Czyl teraz jak dostaniesz łatkę trolla to powiesz, że moderator jest niezrównoważony i to emocje? Takie obietnice....
Serio nie widzisz co ludzie piszą? :/
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Sebex pisze:Czyl teraz jak dostaniesz łatkę trolla to powiesz, że moderator jest niezrównoważony i to emocje? Takie obietnice....
Serio nie widzisz co ludzie piszą? :/
I właśnie dlatego uważam, że nie ma co pisać odpowiadać na głupie zaczepki. :)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Różności tenisowe”