Proszę ocenić obiekt:

Super
11%
1
Bardzo dobrze
11%
1
W porządku
22%
2
Ujdzie
33%
3
Do bani
22%
2
 
Liczba głosów: 9
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

Odkąd Maciek B., Michał Z. i Kacper K. odeszli z OTC to atmosfera zrobiła się tam bardzo niezdrowa. Mają w nosie klientów (nawet stałych!) a poziom chamstwa w komunikacji (i ze strony recepcjonistek i właścicieli klubu) czasem mnie zadziwia: ostatnio byłem zmuszony odwołać kort z przyczyn osobistych na kilkanaście godzin przed grą. Panienka przez telefon potraktowała mnie tak nieprzyjemnie że mi się odechciało. Nawymyślała mi że teraz tej godziny to już nie sprzeda i mam i tak za nią zapłacić O_O . Tylko że ta godzina i tam ma u nich może 40% obłożenie. Pani grzecznie podziękowałem, przeprosiłem i nigdy tam więcej nie zadzwoniłem.

Szkoda klubu bo na początku atmosfera była ok i sporo fajnych ludzi się pojawiało na turniejach. Teraz, oprócz zaplecza, ich nic nie wyróżnia.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Okęcie Tennis Club

Widocznie klienci walą drzwiami i oknami i im nie zależy na budowaniu relacji ze stałymi graczami.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

Problem jest, że tych stałych graczy też jest coraz mniej. Atmosfera siadła jak wystartował challenger. Nagle się okazało, że stali gracze mogą nie reagować na wezwania, rozegrać trzy mecze i awansować. Sporo osób się wtedy wkurzyło i zmieniło klub (łącznie ze mną).
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Okęcie Tennis Club

W Warszawie problem jest jednak taki, że zbyt mało jest miejsc do grania w zimie. A jeszcze mniej dobrych miejsc. Zatem ciągle będzie spore obłożenie na kortach zimą, a co za tym idzie olewanie klienta.... jak nie ty to ktoś inny.
Latem nigdy nie grałem na OTC, ale pewnie też może być słabo ze względu na zasłonięte korty balonem.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

Pio pisze:Tylko po troszę ich rozumiem zakrywając się jakością świadczonych usług, bo wielu trenerów w Wawie to samozwańcy niemniej jednak nikt z Was nie chciałby być na treningu u miejscowego trenera który grał na korcie obok.
Aż normalnie korci mnie, żeby przetestować takiego "trenera". :twisted:
Obrazek Speed Graphene MP
wazonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:03

Re: Okęcie Tennis Club

Witajcie,
mam pytanie związane z tym ośrodkiem, czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy dysponują bazą noclegową, bądź czy w okolicach znajduje się jakiś nocleg?
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

wazonek pisze:Witajcie,
mam pytanie związane z tym ośrodkiem, czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy dysponują bazą noclegową, bądź czy w okolicach znajduje się jakiś nocleg?
OTC nie ma bazy noclegowej ale w okolicy jest kilka hoteli, najbliższy to Mercure Airport.
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

W odległości do 500m jest kilka hoteli, pensjonatów, noclegów poniżej 100zł, wszystko przy al. Krakowskiej.
Basic pisze:
Pio pisze:Tylko po troszę ich rozumiem zakrywając się jakością świadczonych usług, bo wielu trenerów w Wawie to samozwańcy niemniej jednak nikt z Was nie chciałby być na treningu u miejscowego trenera który grał na korcie obok.
Aż normalnie korci mnie, żeby przetestować takiego "trenera". :twisted:
Przetestowałeś tego trenera? A przy okazji, byłam świadkiem treningów trenera, ale nie stamtąd, który trenował z synami,
a po treningu powiedziano mu, że ponieważ dzieci ćwiczyły wślizgi na korcie ziemnym i zniszczyły kort to ma zakaz wchodzenia na korty ziemne. Pierwszy raz coś takiego widziałam, bo z zazdrością patrzyłam na jego zajęcia, prowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Spotkał się ktoś z Was z zakazem ślizgania się na mączce?
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Okęcie Tennis Club

Anna.emilia pisze:A przy okazji, byłam świadkiem treningów trenera, ale nie stamtąd, który trenował z synami,
a po treningu powiedziano mu, że ponieważ dzieci ćwiczyły wślizgi na korcie ziemnym i zniszczyły kort to ma zakaz wchodzenia na korty ziemne. Pierwszy raz coś takiego widziałam, bo z zazdrością patrzyłam na jego zajęcia, prowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Spotkał się ktoś z Was z zakazem ślizgania się na mączce?
Maria Szarapowa na pewno.... :/ .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

A tak poważnie może ktoś z forumowiczów się wypowie...liczę na Was. :wink:
Traktuję to jak forum znawców tematu...czekam z nadzieją.
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Okęcie Tennis Club

Serwować i smeczować nie zakazali, też dziury można zrobić ;) , a tak poważnie to parę razy trenerzy i zarazem właściciele obiektu, na którym grywam zwrócili mi uwagę, że powinienem właśnie potrenować wślizgi, ponieważ to jest jedna z kluczowych umiejętności gry na kortach ziemnych (oczywiście nie zamierzali mnie nigdzie indziej wysyłać na taki trening). Jeżeli boją się o wślizgi, to nagły start osobnika o moich parametrach, nie wiem jak mógłby być karany. :wink:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Okęcie Tennis Club

Anna.emilia pisze:A tak poważnie może ktoś z forumowiczów się wypowie...liczę na Was. :wink:
Traktuję to jak forum znawców tematu...czekam z nadzieją.
Ty sobie nie rób tu z nas ja... kiś profesjonalistów. ;)
A nie zakazali mocno serwować, bo się może siatka zniszczyć?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Okęcie Tennis Club

Jeśli kort był świeżo robiony, miękki i grający byli uprzedzeni o konieczności oszczędzania - logiczne. W innym przypadku bez sensu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okęcie Tennis Club

To był początek września pełnia sezonu, moje dziecko grało na tym korcie kilka dni wcześniej, nieco nierówny ale twardy.
Dzieciaki drobne, w obuwiu tenisowym..dla mnie to była absurdalna rozmowa trenera z chyba kierowniczką obiektu.
Dlatego pytałam czy kort może zniszczyć prawidłowy doślizg do piłki na korcie, bo zawsze uważałam że to typowe poruszanie na mączce.. Może ktoś z Was gra na OTC i również spotkał się z uwagami aby nie ślizgać się po korcie ?
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Okęcie Tennis Club

hokej pisze:Jeśli kort był świeżo robiony, miękki i grający byli uprzedzeni o konieczności oszczędzania - logiczne. W innym przypadku bez sensu.
Ale, że doślizgi kort zniszczą, już prędzej ostrzegają, że można się zakopać i żeby uważać z doślizgiem bo to może być niebezpieczne i zwracać uwagę na start właśnie, bo to powoduje największe dziury w miękkim korcie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Warszawa”