Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:
Lubelak pisze:No cóż, Federer to nie robot i nie ma licencji na wygrywanie. Szkoda tylko, że przegrał z tym głupim pepikiem Berdychem. Czas na Murray'a ewentualnie Del Potro bo wygranej Djokovica nie zdzierżę.
Zasadniczo z pierwszym zdaniem się zgadzam :).
Djokovic mnie przestał przeszkadzać jakiś czas temu choć można sprawdzić, że na początku kariery zupełnie mnie nie przekonywał do swojego tenisa i do siebie.
Natomiast to co pogrubine to cóż, albo możesz to uzasadnić, albo to poziom zerówki i zdecydowanie przekroczone stężenie owsa o jakim już w Twoim kontekście wspominałem ...
Już biegnę Ci z pomocą. Otóż mam prawo nie lubić Berdycha i faktycznie to czynię. Określenie "głupi" odnoszące się do Czecha wzięło się po meczu z Almagro gdzie dostał piłką w klatkę piersiową. Berdych zachował się jak głupek sądząc, że Hiszpan umyślnie uderzył go piłką czego następstwem było niepodanie ręki Nicolasowi. Na szczęście publiczność australijska miała takie samo zdanie co ja. Berdych się wygłupił !
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No to OK ;).
Ale czy zaraz głupi? Myślę że adekwatniejsze jest - dziecinny. Zachował się jak rozkapryszony szczeniak. Jakoś głupoty w tym nie widzę, ale nie ma sensu byśmy o tym dyskutowali.

Oczywiście wycofuję owies ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze: Z drugiej strony wolę oglądać tenis Berdycha niż Del Potro.
O to to.
Co niektórzy piszą, że nie zniosą jak Djokovic wygra kolejny mecz, a ja jak Delpo wygra to skończę oglądać ten turniej...
W ogóle ten tenis obecnie jest jakoś mniej interesujący. Jeszcze ze 2-3 lata temu zdarzało mi się nagrywać nawet ćwierćfinały, ba 1/8 czasami także, bo zdarzały się mecze które by mnie interesowały a teraz...

Co do dzisiejszych spotkań to mam nadzieje, że Tipsarevic wygra z Ferrerem, bo ten drugi w półfinale US Open z jego stylem to jakieś nieporozumienie... No i Djoko niech szybko sobie poradzi i będę zadowolony :).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Patrzyłem od 3-seta i w sumie grał jak grał. Czech zagrał dobre spotkanie. Też za nim nie przepadam (i tenis i człowiek) ale cóż zrobić? ...
Z drugiej strony wolę oglądać tenis Berdycha niż Del Potro.
To ja wolę tenis Del Po, ale cóż zrobić :wink:.

Co Roddick'a to, jak większość tutaj na Forum, nie przepadałem za Jego tenisem ale jako osoba był po pozytywnej stronie... Liczyłem, że wczoraj da radę w meczu z Del Po, ale niestety przegrał kilka ważnych punktów, które zdecydowała o dalszej części meczu... Rod już chyba wiedział, że tego nie wyciągnie.

Zachowanie Argentyńczyka po meczu bardzo profesjonalne :::gd:::.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No Del Po to jeden z tych, którzy umią się zachować po wygranej i zarówno po przegranej a to u mnie plusuje.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A ja nawet lubię tę nieskomplikowana acz wymagająca grę Del Po. Jeśli mogę swoje dwa grosze wrzucić, zupełnie inaczej niż Pani Samanty w kobiecym tenisie, której tenis mi nie odpowiada, a i nie tylko tenis żyły na bicepsie też :). Na szczęście jest już poza.
Finał kobiecy Maria-Syrenka, finał męski Del-Bedrych, a realny Djoko- Szkot
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

robpal pisze:Ależ piękny początek dnia. Wstaję i widzę, że Fed ugrał secika z Berdychem, no wspaniale po prostu :).
Wreszcie spokój.
Znam to, świetne uczucie, miałem podobnie jak "najwaleczniejszy" odpadł na Wimblu, a nie, wtedy było fajniej bo w drugiej rundzie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

arot77 pisze:A ja nawet lubię tę nieskomplikowana acz wymagająca grę Del Po. Jeśli mogę swoje dwa grosze wrzucić, zupełnie inaczej niż Pani Samanty w kobiecym tenisie, której tenis mi nie odpowiada, a i nie tylko tenis żyły na bicepsie też :). Na szczęście jest już poza.
Finał kobiecy Maria-Syrenka, finał męski Del-Bedrych, a realny Djoko- Szkot
Mam nadzieję, że jednak nie będę musiał oglądać prymitywnego tenisa (tego się już nie da oglądać na trzeżwo) Szarapowej w finale. Liczę na Azarenkę, której tenis ostatnio to szczyty wyrafinowania w porównaniu do Rosjanki, i Serenę.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

wyczesany pisze:Znam to, świetne uczucie, miałem podobnie jak "najwaleczniejszy" odpadł na Wimblu, a nie, wtedy było fajniej bo w drugiej rundzie. :D
Wcześnie spać chodzisz w takim razie :wink:.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

robpal pisze:
wyczesany pisze:Znam to, świetne uczucie, miałem podobnie jak "najwaleczniejszy" odpadł na Wimblu, a nie, wtedy było fajniej bo w drugiej rundzie. :D
Wcześnie spać chodzisz w takim razie :wink:.
robpal zapraszamy ponownie w styczniu :).
Edit: Matkowski koncertowo zepsuł debla :D.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Po bólach ... jest po 1 między Ferrerem i Tipsą.

Jaką piłę zagrał Serb w "tajbrejku" O_O. Palce lizać.

Ogólnie mecz średni. Na zajechanie. Nie będę zdziwiony jak się skończy w 5 setach.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze:robpal zapraszamy ponownie w styczniu :).
Kto to "my"?
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

robpal pisze:
Lubelak pisze:robpal zapraszamy ponownie w styczniu :).
Kto to "my"?
Jak to kto? Lubelak z Vividem razem zapraszają. rotfl
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tylko nie wiem, na co mnie tak chcą zaprosić :D.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Janko się rozkręcił - miło się na to patrzy.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Obiektyw pisze: Ogólnie mecz średni. Na zajechanie. Nie będę zdziwiony jak się skończy w 5 setach.
Podnieśli poziom w drugim secie. A gem w którym Serb przełamał - znakomity. Gra Tipsarevic coraz lepiej.
Tyle, ze Ferrer nie podda się do ostatniej piłki..

E. 2:1 w setach dla Serba.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Po drugim secie umarłem z nudów i wyłączyłem. Wiedziałem, że będę żałować, ale stwierdziłem, że może odwrócę los i inni sobie pooglądają ;).
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Może skończy się w 4setach, Tip ma przebłyski a Fer jakiś taki mniej żwawy.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Komentatorzy pochwalili się na antenie, że czytają forum. Wspomniał słowa jednego z użytkowników o 5 setach i długiej walce.

Obiektyw, na ES mają Cię za wyrocznię. :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

mateusz pisze:Komentatorzy pochwalili się na antenie, że czytają forum. Wspomniał słowa jednego z użytkowników o 5 setach i długiej walce.

Obiektyw, na ES mają Cię za wyrocznię. :D
Też coś takiego usłyszałem i zacząłem się zastanawiać, czy to przypadkiem o TN nie chodzi. ;)

Swoją drogą rok temu napisałem "Mierzyłem czas wymian w drugim secie, wyszło 6minut 34 sekundy" a na drugi dzień komentator powiedział coś w stylu "są tacy fanatycy co mierzą ile trwają wymiany i wychodzi im 10min na set" uważam to za zbieg okoliczności, ale mimo wszystko rozbawiło. :)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”