Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dużo mi to wysiłku zabrało, ale zobaczyłem cały mecz Sereny. I tylko jedna myśl mnie nachodzi. Jak między taką Radwańską i Williams jest różnica klasy, to ile takich klas musi dzielić Serenę i tenisistki podobnego formatu co Hlavackova (w okolicach pierwszej setki rankingu)...
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Federer zagra z Berdychem w ćwierćfinale, wydaje mi się, że spokojnie wygra ten mecz i w półfinale z kim :] ? Raonic czy Murray? Chyba i ja zarwę nockę, bo szykuję się świetny mecz.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze: Cały czas nawiązujesz do rodowodu, czyżbyś miał jakieś kompleksy z tym związane ?
Ponoć większy odsetek mieszkańców Warszafki to przybysze z różnych prowincji więc po co ta cała konspiracja ? Przyznaj się, że prosty z Ciebie parobas.
Problem w tym, że Vivid nie jest z Warszawy czy nawet z "Warszaffki", tylko z innego miasta. Z jakiego? Mała podpowiedź.
wyczesany pisze:Nie czepiaj się Vivida, z tego co wyczytałem na forum startuję z nim w tej samej kategorii wagowej. :/ ;)
Wagowej może tak, ale pewnie jesteś o głowę wyższy, więc nie ma się co wstydzić. :wink:

Ciężko policzyć, ile razy kibicowałem Roddickowi, na pewno mało, bo za nim nie przepadam od zawsze, ale jakoś szkoda się robi, że kończy karierę, więc liczę, że jeszcze pozostanie w turnieju, zwłaszcza, że nie gra z jakimś moim ulubieńcem, tylko dość drewnianym Argentyńczykiem.
Vivid pisze:Ale tak w ogóle Gary to to było słabe :::bd:: Stać Cię na coś lepszego. Wtedy jest wesoło. Teraz trochę kwas ale rozumiem, że chciałeś nie zawstydzać innych ...
Dokładnie, gdybym zawsze dawał swoje najlepsze riposty, to inni w ogóle baliby się odezwać. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Kerber w pierwszym secie była dwa razy przełamana a przegrała dopiero w TB, więc sprawa jeszcze otwarta?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Więc tak, odnośnie wycieczek konwencja którą wyczerpują siebie nawzajem i nas przy okazji bawiąc Gary z Vividem wymaga olbrzymiego dystansu do własnej osoby, jak też i przede wszystkim akceptacji owej konwencji uszczypliwego żartu z obu stron.
W układzie Vivid - Lubalak nie wyczuwam przyzwolenia na tego typu personalne żarty i proszę o ich zaprzestanie, bo zakwasza to wtedy atmosferę.

Nie oznacza to oczywiście że nie można polemizować z ocenami które wydają nam się niedorzeczne, z tym że należy pamiętać aby oceniać i obalać tezy a nie adwersarza. Jest tu również tyle wypowiedzi że jak ktoś ma zapał, to polemizuje ze wszystkimi jego zdaniem "fałszywymi", a jak ma mniej to z tymi z którymi warto.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Znakomity występ Sary Errani :::gd:::.
To prawdziwa przyjemność, po łupaninie Szarapowej, Azarenki i Bartoli, zobaczyć tenis tak inteligentny i strategiczny. Brawo.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tennisowy pisze:Znakomity występ Sary Errani :::gd:::.
To prawdziwa przyjemność, po łupaninie Szarapowej, Azarenki i Bartoli, zobaczyć tenis tak inteligentny i strategiczny. Brawo.
Szkoda tylko, że podobnie jak trzy panie przez Ciebie wymienione, również drze japę ;-).
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Matz Wilander przed chwilą mówił w Eurosporcie o Agnieszce Radwańskiej. Chwalił jej tenis, porównywał do Hingis. Ot, taka ciekawostka przed meczem z Vinci. :wink:
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Radwańska może Hingis buty czyścić i to w każdym aspekcie. Może podróbą Hingis to jest.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

Wilander to troll ;-). Jego opinie to często, gęsto pierdoły.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Przepraszam, że odkopuję posta sprzed kilku stron, ale nie mogę się powstrzymać:
Tennisowy pisze:Marion Bartoli wyeliminowała Petrę Kvitovą, co potwierdziło urok kobiecego tenisa...
"Marion" i "urok" w jednym zdaniu zakrawa mi na prowokację lub wręcz na trolling. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Gary pisze:Przepraszam, że odkopuję posta sprzed kilku stron, ale nie mogę się powstrzymać:
Tennisowy pisze:Marion Bartoli wyeliminowała Petrę Kvitovą, co potwierdziło urok kobiecego tenisa...
"Marion" i "urok"
Oksymoron rotfl !
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tennisowy pisze:Matz Wilander przed chwilą mówił w Eurosporcie o Agnieszce Radwańskiej. Chwalił jej tenis, porównywał do Hingis. Ot, taka ciekawostka przed meczem z Vinci. :wink:
Różne głupoty gada, nie od dziś. :D
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

bugaloo pisze:Wilander to troll ;-). Jego opinie to często, gęsto pierdoły.
To już wiemy kto działa na forum onetu w dziale tenis.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid, chłodzisz szampana?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

bugaloo pisze:Vivid, chłodzisz szampana?
Raczej grzeje silnik, żeby szybko podjechać do McD po triumfalnego hamburgera. rotfl
W sumie nawet nie wiedziałem, że Isia już gra, tak mnie ten babski tenis interesuje. :wink: Może tak był obejrzał tego drugiego seta? Nie, chyba wolę dalej się wyzłośliwiać na forum. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Póki co lanie. Vinci gra bardzo mądrze.

Zobaczymy drugi set.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

Gary pisze:
bugaloo pisze:Vivid, chłodzisz szampana?
Raczej grzeje silnik, żeby szybko podjechać do McD po triumfalnego hamburgera. rotfl
W sumie nawet nie wiedziałem, że Isia już gra, tak mnie ten babski tenis interesuje. :wink: Może tak był obejrzał tego drugiego seta? Nie, chyba wolę dalej się wyzłośliwiać na forum. rotfl
Elicie McD przywozi żarcie do domu ;-).
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

To już któryś mecz, w którym Agnieszka biega po końcowej a do skrótów wcale?
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Co tam Radwańska... Włącznie sobie na drugi kanał. Całkiem przyjemny dla oka tenis prezentuje ten Klizan, gdyby jeszcze tylko potrafił zachować zimną głowę w ważnych momentach to by Cilic popłynął dzisiaj.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”