Ocen korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
100%
1
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 1
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Serpelice nad Bugiem

Nazwa obiektu Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy RELAKS
Adres 08-221 Hołowczyce, Serpelice nad Bugiem
Ilości oraz rodzaju kortów: 1 sztuczna trawa
Zaplecze: barek, WC, kawiarnia, sklepik.
Dojazd komunikacją publiczną: jest to miejscowość uzdrowiskowa, ale PKS jest.
Cennik: nie pamiętam dokładnie ale 30 zł za godzinę jak jest z niedzielami to nie wiem.
Strony WWW:
http://www.elremet.pl/index.php?go=relaks
Dane kontaktowe pozwalające zarezerwować kort tel./fax: 83 359-81-14

Miejscowość położona nad Bugiem w województwie Mazowieckim. Mam tam domek dlatego bardzo bardzo często bywam tam w lecie. Gram tam rzadko. Aby grało się fajnie pogoda musi być sucha. Jeśli jest mokro to bardzo łatwo o kontuzje lub po prostu ślizganie się.
Nawierzchnia to sztuczna trawa. Jest ona trochę zaniedbana ale to nie przeszkadza. Jest ławka i miłe otoczenie. Minusem jest to, że kort nie jest osłonięty niczym, nawet siatką przez co kolorowe otoczenie (basen.las) rozpraszają wzrok tak, że piłka czasami staję się niewidoczna. Trzeba się bardzo skupiać na grze. Polecam kort jak i samą miejscowość ze względu na mikroklimat.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Serpelice N/Bugiem

Byłem tam, ale żadnych kortów nie widziałem :). Miejscówka fajna ze względu na to, że to jest koniec Polski. Będę tam też na sylwestrze. A swoją drogą zapraszam młodych w wakacje na Golgotę Młodych - ogólnopolskie spotkanie organizowane właśnie w Serpelicach (golgotamlodych.pl). Trzeba będzie tam pograć kiedyś. Może w te wakacje.
Piotr Szyba.
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: Serpelice nad Bugiem

A jednak kort jest jeden. Praktycznie przed ostatnim zakrętem wsi.

Wróć do „Inne miejscowości”