Oceń korty

Świetne
50%
1
Bardzo dobre
50%
1
Przyzwoite
Brak głosów
0
Mogłyby być lepsze
Brak głosów
0
Beznadziejne
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Zamość - korty Klubu Tenisowego Return

Obrazek
Lokalizacja:ul. Studzienna 2
Nawierzchnia:mączka
Godziny:8:00 - 22:00
Oświetlenie:tak
Liczba kortów:7
Ścianka:tak
Strona klubu:Klik!
Kontakt:tel. 84 639 58 25
Cennik:Klik!
Opis:
Obiekt składa się z 7 kortów w tym jeden tak zwany "0", z mniejszymi wybiegami.
Korty bardzo dobrze utrzymane, zadbane, o ich jakość dba dwóch świetnych kortowych.
Obiekt jest usytuowany w bliskiej odległości od Rynku i Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego.
Najłatwiej dojechać obwodnicą, korty znajdują się kilkadziesiąt metrów od stadionu MOSIR.
Mimo, że to bliskie sąsiedztwo centrum miasta, jest tam w miarę spokojnie i cicho.
Korty posiadają oświetlenie, grałem już przy sztucznym świetle i nie miałem problemów ani z odblaskami soczewek ani ze zbyt jasnym czy ciemnym światłem.
Za siatkami wzdłuż kortów są rzędy krzesełek dla kibiców, przy korcie nr 1 jest też mała trybuna również z krzesełkami.
Na terenie obiektu jest mini-sklepik ze sprzętem, szatnia, łazienka i prysznic. Nie ma wygód w stylu wielkich i drogich klubów, ale to co najpotrzebniejsze jest.
Przy domku/sklepiku są stoły z ławkami i krzesłami, zadaszone, można po grze/przed grą usiąść, odpocząć, wypić kawę.
Jednym z atutów obiektu jest na pewno świetna atmosfera, pracujący tam ludzie naprawdę znają się na rzeczy, z każdym można porozmawiać o tenisie i nie tylko.

Wadą mogą być niższe niż zazwyczaj siatki okalające korty, ze względu na zabytkowy charakter lokalizacji nie można było postawić wyższych. Ale jeśli ktoś nie gra balonów pod końcową skaczących na 5-6 metrów, będzie się tam czuł tak dobrze jak ja :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Inne miejscowości”