Oceń korty

Super.
Brak głosów
0
Bardzo dobre.
Brak głosów
0
W porządku.
67%
2
Ujdzie.
33%
1
Do bani.
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Hala tenisowa Aga

Korzystając z pobytu w Radomiu przetestowałem obiekt:
Hala Tenisowa Aga
http://www.agaradom.pl/korty/04.html

ul. 1905-go Roku 21
26-600 Radom

tel: 048 362 82 99
e-mail: sport@agaradom.pl

Nawierzchnia: Taraflex

Ilość kortów: 1 deblowy, 2 singlowe

Infrastruktura: mini bar, mikroskopijna szatnia, natryski

Cennik: na stronie klubu

Ogólne wrażenie: największa bolączka: oświetlenie, na skrajnym korcie było po prostu ciemno. Hala zawiera również boisko ogólnosportowe, 2 boiska do badmintona, 3 stoły do tenisa stołowego.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Hala tenisowa Aga

Fotki na stronce wskazują że "baloniarze" mają tam ciężko :lol:
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Hala tenisowa Aga

MaciasPL pisze:Fotki na stronce wskazują że "baloniarze" mają tam ciężko :lol:
To fakt :D Nie ma za dużo miejsca.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Hala tenisowa Aga

ZlosliwyGnom pisze:
MaciasPL pisze:Fotki na stronce wskazują że "baloniarze" mają tam ciężko :lol:
To fakt :D Nie ma za dużo miejsca.
To wygląda jak hala po zakładach które produkowały cegłę klinkierową albo z Łucznika.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
wiktorex
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 lut 2010, 00:15

Re: Hala tenisowa Aga

Nie ma co narzekać, oby jak najwięcej było podobnych hal do grania w zimie nawet bez oświetlenia! :lol:
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Hala tenisowa Aga

Grałem na tej hali już kilka razy. Wrażenia całkiem pozytywne jeżeli chodzi o kort deblowy, bo na singlowym już było gorzej. Odebranie wyrzucającego na zewnątrz serwisu graniczy z cudem :P Moim zdaniem powinni byli zrobić tam 2 deblowe i byłoby wtedy bardzo komfortowo :D Dużym minusem natomiast był dla mnie hałas dobiegający z boiska do piłki kopanej :-| Co chwile jakieś okrzyki, wrzaski i niezbyt ładne wyrażenia :rolleyes:
Jak komuś nie przeszkadza hałas to polecam :P Raz udało mi się tam zagrać bez towarzystwa w postaci piłkarzy i wtedy grało się o wiele przyjemniej :lol:
Awatar użytkownika
Hesus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 15 maja 2009, 14:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hala tenisowa Aga

A jak się grało na tej nawierzchni?
Na stronie podają:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 korty pokryte unikatową nawierzchnią TARAFLEX o doskonałych światowych referencjach, na której odbywają się prestiżowe turnieje.
Pierwszy raz słyszę tę nazwę, to popularna nawierzchnia do gry w tenis?
"Nikt nie jest nieśmiertelny.Odwagi!"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Hala tenisowa Aga

Popularna średnio, ale np. bodajże na tym grano mecz Polska - Belgia w Bydgoszczy.
#NKrising
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Hala tenisowa Aga

HeadShot pisze:Popularna średnio, ale np. bodajże na tym grano mecz Polska - Belgia w Bydgoszczy.
Nie. Oni tam grali na parkiecie, gdzie zrobiono "hard court". Piłka się ślizgała, miała mniej przewidywalny odskok. Sama Domachowska mówiła, że trzeba będzie się przyzwyczaić.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Hala tenisowa Aga

Traw3k pisze:
HeadShot pisze:Popularna średnio, ale np. bodajże na tym grano mecz Polska - Belgia w Bydgoszczy.
Nie. Oni tam grali na parkiecie, gdzie zrobiono "hard court". P
PZT pisze:Na razie trwają przygotowania do meczu. W weekend w hali Łuczniczka położono nawierzchnię taraflex, którą oglądali przedstawiciele Polskiego Związku Tenisowego i kapitan polskiej kadry Tomasz Wiktorowski
http://www.pzt.pl/fedcup/?paged=2

...

Na drugi raz jak się kogoś poprawia, to można wykazać cień inicjatywy i sprawdzić swoje informacje.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 17:21 przez HeadShot, łącznie zmieniany 2 razy.
#NKrising
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Hala tenisowa Aga

Ale ten " hard court" był zrobiony z Taraflexu :P W Bydgoszczy był położony na parkiecie, a w Radomiu jest na betonie. Co do wrażeń z grania, to jest to niewątpliwie szybka nawierzchnia, choć nie tak szybka jak parkiet :P na którym (nie)mam przyjemność grać co tydzień. Tak jak to powiedziała Domachowska, do taraflexu trzeba się przyzwyczaić :wink: . Piłki odbijają się dość nisko, a wszelkie slajsy sprawiają więcej problemu niż na ziemi.

Edit: HeadShot mnie ubiegł :P
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Hala tenisowa Aga

HeadShot pisze:Na drugi raz jak się kogoś poprawia, to można wykazać cień inicjatywy i sprawdzić swoje informacje.
Absolutnie, bo ja nie neguję, że tam nie położono tej nawierzchni. Ja piszę, na czym one grały, a nie jak to się nazywało... Byłem, widziałem :rolleyes: . Do typowej nawierzchni taraflex to tam było bardzo daleko.
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Hala tenisowa Aga

Wybiegów nie ma prawie w ogóle w niektórych miejscach na korcie 'światowa nawierzchnia' jest źle położona i piłka odbija się na chybił-trafił. :rolleyes: Przy słupach i na końcach wykładzina odchodzi zupełnie. Powietrze na hali jest suche niestety daje to o sobie znać alergikom. Przeszkadzał mi również nawiew - ogrzewanie, który dmuchał nieprzyjemnie w plecy. :tired: Dobrze, że chociaż parking jest duży. (:]
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
korzen
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 paź 2011, 17:14

Re: Hala tenisowa Aga

Ja grywam na tej hali. Według mnie jest to niewykończone i piłka w każdym miejscu się inaczej odbija.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Hala tenisowa Aga

korzen pisze:Ja grywam na tej hali. Według mnie jest to niewykończone i piłka w każdym miejscu się inaczej odbija.
Bo może jeden kort jest do ćwiczeń koordynacyjnych? :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Hala tenisowa Aga

PitS pisze:
korzen pisze:Ja grywam na tej hali. Według mnie jest to niewykończone i piłka w każdym miejscu się inaczej odbija.
Bo może jeden kort jest do ćwiczeń koordynacyjnych? :wink:
Masz rację PitS :). Ćwiczenia propriocepcyjne to podstawa w tenisie :). Sam mam do tego platformę, lecz taka nierówna nawierzchnia też daje radę :).

Wróć do „Radom”