Oceń korty

Super
33%
1
Bardzo dobre
67%
2
Średnie
Brak głosów
0
Słabe
Brak głosów
0
Nie polecam
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Sampras7
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2012, 17:09
Lokalizacja: Kraków

AWF Kraków

Korty AWFu Kraków.
Obrazek Link: http://obiekty.awf.krakow.pl/index.php? ... &Itemid=39

Hala mieści trzy korty tenisowe. Powierzchnia hali pokryta jest sztuczną wykładziną sportową Play-Turf, posiadającą certyfikat ITF (International Tennis Federation ) i jest oficjalną nawierzchnią wielu turniejów międzynarodowych.

Korty posiadają linie rozgraniczające: wybieg boczny 3,65 m i wybieg tylny 6,40 m. Pomiędzy kortami znajdują się kotary siatkowe o wysokości 3 m, a za kortami kotary siatkowe o wysokości 4 m.
Wysokość hali wewnątrz nad siatkami wynosi 8,20 m.
Oświetlenie sztuczne rozmieszczone jest wzdłuż dłuższych boków kortów.

Lokalizacja: przy al.Jana Pawła II - Kampus AWF Kraków
Dojazd: od ul.Nowohuckiej, ul.Boguszowa
Strzeżony bezpłatny parking

Plusy: - super nawierzchnia; nowoczesna hala, szatnie i zaplecze; bardzo miła! i profesjonalna obsługa; cena: 32zł/1h ( można wziąć abonament na 10h to wychodzi jakieś 28zł/1h )

Moim zdaniem najlepsze korty w Krakowie! Potwierdzają to też Radwańskie, które często trenują na tych kortach.
Awatar użytkownika
Pr1vet
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 21 kwie 2011, 12:18

Re: AWF Kraków

Jeśli chodzi o cenę, to niestety podałeś tylko kwotę uwzględniającą zniżkę dla studentów. Dla 'nie studentów' wygląda to już trochę inaczej:
SPOILER:
Aczkolwiek potwierdzam, że w tej chwili są to najlepsze kryte korty w Krakowie, co niestety ma też swoje wady. W zimie bardzo ciężko tam o wolny termin w weekendy, jeżeli nie ma się wykupionego abonamentu, a z tego co rozmawiałem ze znajomym trenerem, to również o takowy abonament trzeba się starać dużo wcześniej przed sezonem zimowym. Osobiście grałem tam tylko parę razy na zasadzie, że zadzwoniłem kilka godzin wcześniej i akurat ktoś zadzwonił, że się nie pojawi. Także kultura osobista tamtejszych stałych graczy na najwyższym poziomie :::gd:::.
Awatar użytkownika
Sampras7
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2012, 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: AWF Kraków

Ja nie jestem tam studentem, a jakoś taką cenę mam ;), i nie tylko ja jak widziałem ;).
Pandora
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:41
Kontakt: Strona WWW

Re: AWF Kraków

Na AGHu fakt jedne z lepszych kortów, i faktycznie nie jest tak drogo.

Wróć do „Kraków”