Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
20%
1
W porządku
60%
3
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
20%
1
 
Liczba głosów: 5
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Słowianka

Centrum sportowo-rehabilitacyjne "Słowianka"
Adres: ul. Słowiańska 12
Telefon: 501 669 345
Ilość kortów: 5 ( 1 pod balonem )
Nawierzchnia: mączka
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2012, 08:44 przez Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
snajper09
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2008, 21:46

Re: Słowianka

Ceny aktualne =D . A kortów jest chyba 6 :> ? Tzn. jeden został dobudowany ostatnio o ile dobrze pamiętam tam na końcu :D . Faktycznie minus, że nie ma szatni. Korty są jak napisałeś dobrze przygotowane. Troszkę na minus jest stan trybun. I te trybuny tak dziwnie z jednej strony ; p. No ale ważne, że jakieś są! :D . No i .... brakuje kogoś od podawania piłek <:D . A tak na uboczu na tych oto kortach ruszyła liga tenisowa :D dla amatorów oczywiście :D . Więcej info na priv ;D hehe. Pozdro.
NTRP 3.0 ==> Still improving :)
Awatar użytkownika
mieta
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2012, 17:29
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Słowianka

Witam,
przeprowadzamy się z mężem do Gorzowa. Mąż amatorsko gra w tenisa. Gdy zobaczyłam ceny wynajmu kortów na Słowiance (zimą 50 zł za h) to trochę się zmartwiłam... W zimowych miesiącach wygląda na to, że miesięcznie wychodziłoby średnio około 1000 zł za sam kort. Czy są jakieś alternatywy dla Słowianki? A może są w Gorzowie jakieś kluby, zrzeszenia, w których można nabyć korzystne karnety i poznać innych amatorów gry w tenisa?
Karnety zaprezentowane na stronie http://www.gct-tenis.pl dotyczą niestety jedynie kortów odkrytych :-(.
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Słowianka

Hej! Osobiście zimą jeżdżę do Kłodawy, bo z Barlinka mam rzecz jasna bliżej :). Cena za godz. wynosi 60zł i niestety na wspomnianej przez was Słowiance jest najtaniej. Karnetów raczej nie ma. Niestety ale sezon zimowy do oszczędnych nie należy :? . Swoją drogą w sezonie letnim możecie przyjeżdżać do nas. Mamy do dyspozycji 5 kortów i możliwość wykupienia karnetu w cenie 300zł z możliwością grania przez cały sezon :). Śmieszne pieniądze, więc wliczając w to dojazdy to i tak wam się opłaci :).
Awatar użytkownika
Kocur
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2012, 12:20

Re: Słowianka

Witam!

Jak widać jestem nowy! Nazywam się Artur i jest mi miło dołączyć do Waszego grona!

Chciałbym troszkę odświeżyć temat i ponownie zapytać czy faktycznie nie ma alternatywy dla "Słowianki", ale bez konieczności dojazdów, słyszałem że jest kilka miejsc w Gorzowie gdzie można pograć. Np. na ul. Korsaka są jakieś, ale prawdę powiedziawszy nie wiem czy w ogóle istnieją.

Pozdrawiam!
!! Impossible is nothing !!
Awatar użytkownika
F1Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 4 lut 2013, 17:31
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Słowianka

Ul.Korsaka 4. Droga w kierunku na Czechów.

Wróć do „Gorzów Wielkopolski”