Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak nie wolno serwować?

Jeśli bracia Battistone i ich "Naturale" wzbudzają takie zdziwienie to ja już chyba powinienem udać się na emeryturę. Temat zdarty do n-tej potęgi. Przypominam iż jeden z braci grał w Polsce w którymś Challengerze.

W kwestii serwisu to sekwencja wspomnianych braci jest dopuszczalna choć pokraczna i dla mnie nieefektywna.
Ten krok do przodu jest traktowany na równi z dostawieniem stopy w normalnej sekwencji.
Niezgodne z przepisami jest wykonanie nabiegu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Jak nie wolno serwować?

ED, temat może zdarty, ale powiedz - coś na temat tej rakiety wiesz? Co to za cudo i czy tak można? :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak nie wolno serwować?

Elf, przez Was czuję się stary... polecam ten temat.
Jeśli chodzi o samego Naturala to strona jeszcze istnieje ale jak nietrudno się domyślić sukcesu nie odnieśli.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Jak nie wolno serwować?

Czego to się człowiek jeszcze może dowiedzieć...

Dzięki, Staruszku. rotfl

;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak nie wolno serwować?

El Diablo pisze:Jeśli bracia Battistone i ich "Naturale" wzbudzają takie zdziwienie to ja już chyba powinienem udać się na emeryturę. Temat zdarty do n-tej potęgi. Przypominam iż jeden z braci grał w Polsce w którymś Challengerze.
Dokładnie, w 2010 roku Brian grał debla w Szczecinie. Byłem, widziałem i co ciekawe serwował w ten sposób regularnie w okolicach 200km/h. Fh oraz bh oczywiście grany był oburącz.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Jak nie wolno serwować?

El Diablo pisze: W kwestii serwisu to sekwencja wspomnianych braci jest dopuszczalna choć pokraczna i dla mnie nieefektywna.
Ten krok do przodu jest traktowany na równi z dostawieniem stopy w normalnej sekwencji.
Niezgodne z przepisami jest wykonanie nabiegu.
Jestem zbulwersowany taką kwalifikacją - dla mnie to półmetrowy nabieg, a nie dostawienie. Przez dostawienie rozumiem dostawienie do pozycji drugiej stopy a tu co - dostawienie do linii?
16. Podanie
Bezpośrednio przed wykonaniem uderzenia podający musi stać nieruchomo, tak, aby obydwie stopy znajdowały się poza linią główną (tj. po jej stronie dalszej od siatki) i pomiędzy wyimaginowanymi przedłużeniami znaku środkowego i linii bocznej.

18. Błąd stóp
Podający w czasie wykonywania podania nie może:
a. zmieniać swojej pozycji przez chodzenie lub bieganie, ale nieznaczne ruchy stóp są dozwolone;
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Jak nie wolno serwować?

TomPL pisze:
El Diablo pisze: W kwestii serwisu to sekwencja wspomnianych braci jest dopuszczalna choć pokraczna i dla mnie nieefektywna.
Ten krok do przodu jest traktowany na równi z dostawieniem stopy w normalnej sekwencji.
Niezgodne z przepisami jest wykonanie nabiegu.
Jestem zbulwersowany taką kwalifikacją - dla mnie to półmetrowy nabieg, a nie dostawienie. Przez dostawienie rozumiem dostawienie do pozycji drugiej stopy a tu co - dostawienie do linii?
16. Podanie
Bezpośrednio przed wykonaniem uderzenia podający musi stać nieruchomo, tak, aby obydwie stopy znajdowały się poza linią główną (tj. po jej stronie dalszej od siatki) i pomiędzy wyimaginowanymi przedłużeniami znaku środkowego i linii bocznej.

18. Błąd stóp
Podający w czasie wykonywania podania nie może:
a. zmieniać swojej pozycji przez chodzenie lub bieganie, ale nieznaczne ruchy stóp są dozwolone;
:]
Teraz spróbuj udowodnić że ich ruchy stóp są znaczne ;-).
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jak nie wolno serwować?

TomPL pisze:
El Diablo pisze:W kwestii serwisu to sekwencja wspomnianych braci jest dopuszczalna choć pokraczna i dla mnie nieefektywna.
Ten krok do przodu jest traktowany na równi z dostawieniem stopy w normalnej sekwencji.
Niezgodne z przepisami jest wykonanie nabiegu.
Jestem zbulwersowany taką kwalifikacją...
ED ma inne stopy, inne odniesienie. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zasady gry”