Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a życie rodzinne

Pogłówkuj Cwaniaczku, gotowe rozwiązania byś chciał :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tenis a życie rodzinne

Przekartkowałem ten temat i... jaka szkoda, że nam zanikł. Nigdy formalnie nie dowiedzieliśmy się, co wygłówkował Gary... Może by tak odświeżyć, rozbudować, dopisać epilog po latach? ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: Tenis a życie rodzinne

Hmmm przeczytałem cały wątek i chciałem wrócić do podstawowego tematu:
Kiedyś tam dawno temu grałem w tenisa, a teraz (konkretniej rok temu) zbiegiem okoliczności wróciłem do regularniejszej gry. Co moja dziewczyna na to? Sama wyraziła chęć gry i teraz ją uczę tyle ile umiem. Wie dobrze, że jak się nie ruszam to robię się denerwujący(txt w stylu: idź Ty lepiej na tą siłownię, bo wytrzymać nie można) i stwierdziła, że fajnie będzie się poruszać. Wszelkiego rodzaju nowinki mało ją interesują, ale grać lubi i chce. Można? Można.

Innym przykładem mogą być moi rodzice. Mama kiedyś grała i zapragnęła wznowić wysiłki, a ojciec po pewnym czasie do niej dołączył i całkiem nieźle mu idzie.

Co do główkowania: wystarczy wózek na lince z kuchni do salonu ;).

I jeszcze coś przyszło mi do głowy: praktykowałem w urzędzie skarbowym (95% kobiety) i owszem były jakieś zatargi, ale generalnie nie jawiło się to tak jak opisał Ppeter.

Wróć do „Różności tenisowe”