Dagu77
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:51
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis a życie rodzinne

No tak, trafna uwaga - trzeba rozdzielić pożądanie od estetyki... jakoś mi to nie przyszło na myśl :lol:
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tenis a życie rodzinne

Dagu77 pisze:jakoś mi to nie przyszło na myśl :lol:
A podobno to MY mamy z tym problem... :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Dagu77
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:51
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis a życie rodzinne

A jaki tam problem?? Ja tu problemu nie widzę, prosta sprawa - krew nie woda :D
Bez podziału na M/K.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tenis a życie rodzinne

Dagu77 pisze:A jaki tam problem?? Ja tu problemu nie widzę, prosta sprawa - krew nie woda :D
Bez podziału na M/K.
No i moja droga walnęłaś gafę... Napisałaś coś takiego w internecie, a tu nic nie ginie... Za jakieś 15 lat twój ewentualny mąż, czy jak go tam będą nazywać, przyłapany na gorącym uczynku z jakąś 16-latą wskaże Ci ten nieopatrzny fragment Twoich przemyśleń sprzed lat... Myślisz, że wówczas sąd podzieli Twój punkt widzenia i dostaniesz łagodniejszy wyrok za podwójne zabójstwo "w afekcie"... :twisted:

P.S.: Ja też jestem zdania, że "krew nie woda"... Trudniej się ją z podłogi zbiera...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Dagu77
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:51
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis a życie rodzinne

YOGIŚ!
Po pierwsze to nie wiadomo czy będę miała w ogóle męża, po drugie, jak już to na pewno nie taką ciapę, która da się przyłapać na gorącym uczynku <:D
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tenis a życie rodzinne

Życzę Ci tego gorąco...

Niemniej jednak prawa Murphy'ego mówią, że jeśli coś może pójść nie tak, to z całą pewnością pójdzie w najmniej właściwym i najmniej oczekiwanym momencie... :(
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Dagu77
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:51
Lokalizacja: Opole

Re: Tenis a życie rodzinne

Tak to szczera prawda, w życiu niestety tak bywa - no ale to nie koniec świata przecież! Głowa do góry, podnosimy się i idziemy dalej!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a życie rodzinne

YOGItheBEAR pisze:
ppeter pisze:Wszak kobieta stroi się dla drugiej kobiety (...)
To oczywiste! Przecież każdy wie, że żeby zrobić wrażenie na facecie nie trzeba się ubierać, tylko rozebrać... <:D
I to szybko! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tenis a życie rodzinne

Vivid pisze:
YOGItheBEAR pisze:
ppeter pisze:Wszak kobieta stroi się dla drugiej kobiety (...)
To oczywiste! Przecież każdy wie, że żeby zrobić wrażenie na facecie nie trzeba się ubierać, tylko rozebrać... <:D
I to szybko! :)
To już kwestia gustu i sytuacji. ;)
Niemniej co do kierunku wszyscy się chyba zgadzamy.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tenis a życie rodzinne

Dagu77 pisze:Czytam i czytam te Wasze wypowiedzi i potwierdza się ponownie, że siła dominacji mężczyzn tkwi między innymi w tym, że potrafią działać wspólnie na rzecz swoich interesów, natomiast wśród kobiet brakuje solidarności, a często same siebie dyskryminują...
Poczułam się tą wypowiedzią jak kijkiem szturchnięta, więc odpowiem, że nie widzę sensu, żeby się solidaryzować z kimś, tylko dlatego, że ma taką samą płeć jak ja :twisted: Nie przytaknę komuś bo jest facetem/babeczką, tylko komuś, z kim się zgadzam :)
YOGItheBEAR pisze:Jednak - i nie jest to tylko mój pogląd - nagi facet wygląda "kuriozalnie"...
A jednym z najlepszych sposobów, żeby wywołać we mnie dziki chichot jest myśl o nagim facecie w samych skarpetach <:D
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis a życie rodzinne

gato pisze:A jednym z najlepszych sposobów, żeby wywołać we mnie dziki chichot jest myśl o nagim facecie w samych skarpetach <:D
To okrutna prawda Gato, to widok zaiste straszny :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tenis a życie rodzinne

Cokolwiek by nie włożyć na gołego faceta poza slipkami lub spodniami to już wygląda śmiesznie. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a życie rodzinne

A filmiku do prezentacji nie macie? ... :P
Koleżanki się ucieszą! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Tenis a życie rodzinne

ppeter pisze:Myślę, że kobiety są bardziej bezwzględne w konkurowaniu między sobą (kilka lat pracy w pobliżu "typowo" kobiecych działów typu księgowość, kadry itp.)
Kolejny schemat myślowy co do podziału ról. Tym razem w firmie.

W Polsce owszem przyjęło się, że w dziale finansowym to Pani Krystynka z Panią Bożenką kawusię popijają i pasjansa układają.

Co do HR (dział kadr) to się zgodzę: jest opanowany przez kobiety, natomiast co do działu finansowego to na świecie wygląda inaczej. A to z racji tego, że sama księgowość jako byt niezależny to już przeszłość.
Obecny trend to łączenie księgowości z managementem.

Owszem w wielkich firmach wciąż istnieją działy wklepywaczy danych do systemu. Ale takich pracowników nie nazwałbym księgowymi. W języku angielskim opis takich stanowisk jest bardziej precyzyjny.
Takiego "wklepywacza" nazywa się accounting clerk, i de facto małpę można nauczyć zakresu obowiązków takiej osoby.

Instutucje takie jak CIMA, CMA są tego najlepszym potwierdzeniem.

Jest takie hasło reklamowe CMA: Without creativity, an accountant is just an expensive calculator*. I mają rację. Księgowy obecnie powinien być również analitykiem finansowym.

W mojej poprzedniej firmie na 4 osoby pracujące w dziale finansowym kobieta była jedna i to jeszcze na pół etatu.

* - Bez kreatywności księgowy jest tylko drogim kalkulatorem.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis a życie rodzinne

Widzę pewną sprzeczność.
Vivid pisze: Łańcuch może i grzechotać, nie o to chodzi, istotna jest jego długość - ma sięgać do sypialni i kuchni ale broń Boże nie do salonu z telewizorem :)
Vivid pisze: Na sporcie kompletnie się nie zna i o tym nie gadamy. Jak z Jej bratem oglądamy mecz piłkarski to nam z Jego dziewczyną kolację robią i piwo podstawią, potem idą sobie pogadać.
Czyżby zbyt długi łańcuch? <:D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis a życie rodzinne

W kuchni sobie gadają, jakie mają wyjście przy krótkim łańcuchu?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Tenis a życie rodzinne

A może telewizor mają w kuchni :D .
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tenis a życie rodzinne

yidam pisze:
ppeter pisze:Myślę, że kobiety są bardziej bezwzględne w konkurowaniu między sobą (kilka lat pracy w pobliżu "typowo" kobiecych działów typu księgowość, kadry itp.)
Kolejny schemat myślowy co do podziału ról. Tym razem w firmie.
To nie schemat tylko fakty, pracowali tam i mężczyźni, mnie bardziej chodziło o stosunki damsko damskie, niż to gdzie kto pracuje. W większości przypadków, tam gdzie było większe skupisko pań, były jakieś obozy, niezdrowa konkurencja i kwasy. W skupiskach mężczyzn, nie każdy lubi każdego, ale w większości przypadków to nie powód, żeby się tępić nawzajem.
Pomijam przypadki tak zwanego "wyścigu szczurów", bo to rządzi się zupełnie innymi prawami.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a życie rodzinne

Gary pisze:Widzę pewną sprzeczność. Czyżby zbyt długi łańcuch? <:D
Przecież nie można zabijać słusznych inicjatyw :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis a życie rodzinne

PitS pisze:W kuchni sobie gadają, jakie mają wyjście przy krótkim łańcuchu ?
To jak przynoszą piwo do salonu? :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Różności tenisowe”