hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Podobny kurs, ale wynik 6-3 6-3 6-2 daje wygrać w zakładzie z handicapem, ale nie wchodzi przy zakładzie powyżej 26,5. Ale jak Bedene dotrwa do tb w jednym secie, a popłynie w innym, to będzie na odwrót: handicap nie wejdzie, ale over wejdzie (wynik np. 7-6 6-2 6-0). Który scenariusz bardziej prawdopodobny to takie wróżenie z fusów. Dlatego myślałem, by dać pół stawki na jeden zakład i pół na drugi. Ostatecznie nie istotne jest czy handicap czy over, ale jakie są szanse w stosunku do kursu. 3 sety to długi mecz. Wystarczy chwila dekoncentracji i już jest 1-4, a potem 2-5, a potem albo Bedene urywa seta albo Djoko wyciąga na 5-5 i już jest dobrze, bo 12-13-o gemowy set ustawia zakład w dobrej perspektywie. Jeszcze raz muszę obejrzeć powtórki Bedene i Djokovica, szczególnie pierwsze mecze.
Piotr Szyba.
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

AO

Pospisil jest kontuzjowany? Jeszcze wczoraj jego zwycięstwo z GGL chodziło po kursie chyba 1.3, dzisiaj po południu 2.0 a teraz to już nawet 2.5. :::hmm:::
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

kropiwnicki pisze:Pospisil jest kontuzjowany? Jeszcze wczoraj jego zwycięstwo z GGL chodziło po kursie chyba 1.3, dzisiaj po południu 2.0 a teraz to już nawet 2.5. :::hmm:::
Po prostu bukmacherzy się ogarnęli i dotarło do nich, że Pospisil to cienias ;-P.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Odnośnie Pospisila, to wczoraj z powodu bólu pleców skreczował w parze z Knowle w grze podwójnej. Nie wiadomo jak to wygląda dzisiaj.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Dzisiaj myślę można nieźle zarobić.
Zastanawiam się nad zakładem 3-0 dla Szkota oraz zwycięstwo na Kyrgiosa.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Ja wdaję Andersona.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Hmm, ja się trochę boję przebudzenia Rafy.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Ja też. Ale do przebudzenia potrzeba podstaw, a tu ich brak.Z pustego i Nadal nie natrzepie. Nie miał kontaktu z tenisem przez długi czas, nie ma ogrania meczowego, przez co nie ma rytmu i pewności siebie. Nie ma wyników z tego sezonu (w d... z Marejem, tylko 2 gemy ugrane, przegrana z Berrerem spoza setki ATP), prawie za burtą w meczu ze Smyczkiem, rzyganie na korcie, a więc i osłabiony organizm (fizjologii nie oszukasz). A Anderson serwis ma i napierdziela bomby, czyli dokładnie to, czego trzeba by wygrać z Nadalem, co udowaniało wielu zawodników z przeszłości. W kryterium "klasy przeciwników" remis - obaj mieli podobnych, choć osobiście wygraną Andersona z Gasquetem cenię bardziej niż Nadala z Youzhnym (pozostałe łajzy się nie liczą). Poza tym moja osobista historia obstawiania przeciwko Nadalowi też jest skuteczna (trafione kursy 26, 9, 6, 6, i kilka podobnych). W sumie wszystko co uznaję za podstawę dobrego typowania jest tu spełnione.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Ja zostaję tylko przy Kyrgiosie.:)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Tak to jest z Nadalem... jak ucieknie z widelca to już go mało kto może zatrzymać.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Pięknie mnie Australijczyk potrzymał w napięciu.:D
Dobrze, że szkota odpuściłem.:)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Zmiana rakiety przez Dimitrova wyjaśnia jego słabą grę w pierwszej rundzie. W drugiej gra z Mullerem i żeby wygrać, musi grać bezbłędnie, bo Muller serwował jak bestia i jest chyba w szczytowym momencie kariery, bo zajmuje najwyższe miejsce w rankingu w całej swojej karierze. Kurs 3,5 na Mullera jest w tej sytuacji wyjątkowo kuszący.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Pięknie trafiłeś z tym spotkaniem.;)
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Powyżej ( 17,5 gema ) w meczu Djokovica z Ramosem jest bardzo prawdopodobne, a dobrze za to płacą tj. 90 % zysku. 6-3 6-3 daje zwycięstwo zakładu. Szczerze myślę że Ramos ugra więcej niż 6 gemów. Śledzi ktoś tego tenisistę, zaciekawił mnie rok temu dobrymi meczami właśnie w okresie mączkowym. Tutaj już przeszedł kwalifikacje , pierwszy mecz w sezonie Djokovica na clay, moim zdaniem dobry typ, co o tym sądzicie?
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Bukmacherka

Rafi, to ile postawiłeś przyznaj się. ;-P
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

1 gem tylko 1 gem ... :rolleyes: Niestety wartość 3 treningów tj. 60 zł , no cóż raz na wozie raz pod wozem. :tired:
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Płacisz za 3 treningi 60zł?!! Gdzie? Ja się tam przeprowadzam!
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Na skajpie.
Piotr Szyba.
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

Na skype. rotfl Zimny balon do 15:00 = 30 zł /h , więc 3 treningi po 1.5 h = 67,5 zł , prosta matematyka .
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Bukmacherka

rafi77775 pisze:Na skype. rotfl Zimny balon do 15:00 = 30 zł /h , więc 3 treningi po 1.5 h = 67,5 zł , prosta matematyka .
Jak widać nie taka znowu prosta...
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Różności tenisowe”