rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

Jak chcesz być taki dokładny to dolicz wodę i weź pod uwagę promocje w Biedronce . Nie zapominaj o kosztach paliwa , dobra bo zaczynamy odbiegać od tematu a uszczypliwość zaczyna wzrastać całkowicie bez sensu.
najwazniejszy w tenisie jest spokój
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Przypomniało mi się jak mój brejdak podawał księgowej nadgodziny i nie mógł jej wytłumaczyć, że 1:50h to nie 1,5h. Wmawiała mu, że sobie dodaje nadgodziny. :D
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Zastanawiam się czy nie postawić na przegraną Wawrinki. Nie ma dobrego okresu gry a do tego gra z Argentyńczykiem na mączce. Monaco ostatnio gra całkiem skutecznie i przyzwoicie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

scudetto pisze:
rafi77775 pisze:Na skype. rotfl Zimny balon do 15:00 = 30 zł /h , więc 3 treningi po 1.5 h = 67,5 zł , prosta matematyka .
Jak widać nie taka znowu prosta...
Ja już dawno szkoły pokończył, to pewno dlatego też nie zrozumiałem? :? A może "pierwsza godzina gratis", taka promocja?
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

A mi się wydaje, że kolega miał na myśli "trening" czyli odbijanie z drugą osobą, która też płaci za kort. Wtedy po podzieleniu kosztów na 2 wynik by się zgadzał. :) tylko nie wiem czy to trening czy po prostu gra. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

No to ja też chcę do Wrocławia, bo u nas żaden trener nie chce płacić za kort, nawet połowy opłaty :]
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

U mnie też nie. :( A co więcej, zaskoczę was: trzeba mu dodatkowo płacić żeby mnie trenował. :::hmm::: Dziwny ten świat. rotfl
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Bukmacherka

Sebex pisze:A mi się wydaje, że kolega miał na myśli "trening" czyli odbijanie z drugą osobą, która też płaci za kort. Wtedy po podzieleniu kosztów na 2 wynik by się zgadzał. :) tylko nie wiem czy to trening czy po prostu gra. :D
Stary, jesteś geniuszem :D . Główkowałem cały wieczór, dałem nawet żonie ( biegłej w rachunkach :wink: ) i nijak nie mogliśmy poznać tajemnicy tej prostej matematyki rotfl . Ale po Twojemu by się zgadzało :::yay::: .

Niestety, moja matematyka opiera się na płaceniu samemu za kort trenując... Szczęśliwi ci, którzy mogą sobie dzielić :priest: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

scudetto pisze:
Sebex pisze:A mi się wydaje, że kolega miał na myśli "trening" czyli odbijanie z drugą osobą, która też płaci za kort. Wtedy po podzieleniu kosztów na 2 wynik by się zgadzał. :) tylko nie wiem czy to trening czy po prostu gra. :D
Stary, jesteś geniuszem :D . Główkowałem cały wieczór, dałem nawet żonie ( biegłej w rachunkach :wink: ) i nijak nie mogliśmy poznać tajemnicy tej prostej matematyki rotfl . Ale po Twojemu by się zgadzało :::yay::: .

Niestety, moja matematyka opiera się na płaceniu samemu za kort trenując... Szczęśliwi ci, którzy mogą sobie dzielić :priest: .
rotfl rotfl rotfl rotfl
Musiałem jakoś zabłysnąć po "wpadce" z Djokoviciem i liczeniem tygodni (ale tam akurat była kwestia złego myślenia 144 zamiast 142 tygodni). :]
Ja też za treningi płacę sam dlatego nie mam takich łamigłówek na co dzień. rotfl
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Sebex pisze:Zastanawiam się czy nie postawić na przegraną Wawrinki. Nie ma dobrego okresu gry a do tego gra z Argentyńczykiem na mączce. Monaco ostatnio gra całkiem skutecznie i przyzwoicie.
Zawsze warto czekać na wpadkę Wawrinki i jest to dobry trop, ale Monaco musiałby być w formie życia abym na niego postawił, bo jest to niestety wyjątkowo tępy zawodnik.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Racja. Ja teraz nie stawiam, bo nie wiem jak sobie Staś radzi na mączce w tym roku. Ale czuję, że może odpaść.
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:No to ja też chcę do Wrocławia, bo u nas żaden trener nie chce płacić za kort, nawet połowy opłaty :]
TomPL dlaczego trening dla Ciebie to tylko gra z trenerem ? To rozumowanie dla mnie jest trochę dziwne . Nie wiem co Ty robisz na korcie jak nie ma trenera , ja trenuję .
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Jak to co robi? Wchodzi na kort i pyta: to jak, gramy od razu? On stary już jest, nie ma czasu trenować. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

rafi77775 pisze:
TomPL pisze:No to ja też chcę do Wrocławia, bo u nas żaden trener nie chce płacić za kort, nawet połowy opłaty :]
TomPL dlaczego trening dla Ciebie to tylko gra z trenerem ? To rozumowanie dla mnie jest trochę dziwne . Nie wiem co Ty robisz na korcie jak nie ma trenera , ja trenuję .
Tutaj, na forum, przyjęło się, że stwierdzenie "trening" to trenowanie z trenerem albo wręcz profesjonalny trening jeśli ktoś w klubie gra zawodniczo. Stąd nasze zdziwienie i tylko nadludzkiej dedukcji kolegi Sebexa zawdzięczamy zrozumienie twoich wyliczeń. :] Jak znajomy piłkarz powie, że idzie na trening, to na100% będzie to "prawdziwy" trening w klubie pod okiem trenera. A jak idzie ze znajomymi na Orlika to idzie pokopać. ;)
A PitS wie co mówi, my na naszych "treningach" to "podobijamy" trochę na rozgrzewce a potem - "na punkty"! Nawet mój osobisty trener ostatnio skraca "trenowanie" i do boju. (:]
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Bukmacherka

Upierdliwi się zrobiliście tow. Wiesławie jak nie przymierzając żołnierz po poligonie. :D
My, chłopaki z Zachodu, lubimy sobie posmyrać sierściucha lajcikowo w gronie własnym, czyli tak :zgoda: , a nie tak :::e_grd::: . :wink:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

hokej pisze:
My, chłopaki z Zachodu, lubimy sobie posmyrać sierściucha lajcikowo w gronie własnym, czyli tak :zgoda: , a nie tak :::e_grd::: . :wink:
Do tego :zgoda: to nie musisz mnie zachęcać, a na Warmińskich kortach wszystkich przybyszów z dalekich krajów tak witałem :D
I smyrajcie do woli, nawet z trenerką, byle nie z trenerem. :wink:
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Bukmacherka

Kupon postawiony, między innymi jest tam również mecz Berdych - Monf i Djoko - Nadal, w obu przypadkach postawilem na tego pierwszego.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Barcelona Open Banc Sabadell 2015

3.30 kurs na Nadala na RG o.O
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Kurs 12.50 na Querreya przed meczem. :D
Awatar użytkownika
fudyn
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2015, 22:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Cincinnati

Na dziś polecam zagrać u bukmachera: Cilic 2.10 + Djoko
Zobacz jak to bywa....

Wróć do „Różności tenisowe”