Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Bukmacherka

Budzę się, patrzę, a tu Kyrgios właśnie wygrywa z Rafą 2:1 w setach. O_O Tak się składa, że zanim usnąłem to postawiłem co nieco na Młodego po kursie 6.50. :D
I jeszcze przełamanie. :::yay:::
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Bukmacherka

A co tam - postawiłem 50 na:
Djokovic - Cilic 3:1 3:2;
Murray - Dimitrov 3:0 0:3;
Wawrinka - Federer 1:3;
Raonic - Kyrgios 2:3 3:1.
Kurs 215!
-----------------------------------
Drobna korekta :D .
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Bukmacherka

Fognini(-1,5s) - Mannarino 1 @ 1,85

Oj..kursy poszły w górę na Fabio i nie wiem w sumie czemu, w pierwszej rundzie szybkie 3-0 i naprawdę jestem zdziwiony. Oczywiście można mówić, że to nie nawierzchnia dla Włocha, ale Fabio poczynił spory postęp i już nie jest tak słaby, jak jeszcze 3/4 lata temu na hardzie. Dobrym przykładem tego może być turniej w Cincy.

Rywal nie jest jakiś wymagający, wyniki słabe. Co prawda wygrał Challenger, ale nie ma co porównywać, w UsO series 2-2, z tym, że ani wygrana z Gironem ani z Dzumhurem chwały nie przynoszą. Pierwsza runda to wygrana 3-1 nad ogórkiem, Ribą...strata seta to trochę lipna sprawa i to mi daje do zrozumienia, że nie jest w najlepszej formie.

Francuz posiada całkiem niezły serwis, ale nie taki, żeby Fog nie mógł go połamać, do tego jest bardzo nieregularny i bez zagotowania Włoch może to ogarnąć w 3 setach.
Po takim kursie naprawdę warto!

Ja takie coś proponuję na wieczór ;)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Wszystko szło pięknie, faceci idealnie a tu Kerber mi zepsuła cały kupon.. ile razy już sobie obiecywałem nie stawiać WTA..
Ostatnio zmieniony 29 sie 2014, 21:51 przez Kerm, łącznie zmieniany 1 raz.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Bukmacherka

Ja grałem Errani win, +1,5s i +4,5g :)

Wszystko mi siadło i odrobiłem cały minus z tego turnieju, bo do tej pory było kiepsko.
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: Bukmacherka

Postanowiłem zagrać na końcowy triumf na Williams + Djoković, łączony.
Na unibecie po kursie 4,27 za 300 PLN.
Oby weszło! To na początku przyszłego tygodnia portfel trochę powiększy się.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Czarek. pisze:Postanowiłem zagrać na końcowy triumf na Williams + Djoković, łączony.
Na unibecie po kursie 4,27 za 300 PLN.
Oby weszło! To na początku przyszłego tygodnia portfel trochę powiększy się.
Dramat!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: Bukmacherka

PitS pisze:
Czarek. pisze:Postanowiłem zagrać na końcowy triumf na Williams + Djoković, łączony.
Na unibecie po kursie 4,27 za 300 PLN.
Oby weszło! To na początku przyszłego tygodnia portfel trochę powiększy się.
Dramat!
Czy taki dramat, to czas pokaże. Najbliższe dni.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Sorry, po piwku to mi się wydaje że wszyscy chwytają moje myśli w lot. Chodzi mi o to że kurs w mojej ocenie to dramat na tym etapie turnieju. W stosunku do ryzyka, uczciwą stawkę oceniam na 12-15.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: Bukmacherka

Nie uraziłeś mnie, spokojnie. :wink:
Powinno być tak, jak piszesz, ale im dalej w turniej, tym kursy na Williams i Djokovica idą w dół. Z jednej strony chciałem postawić ten zakład na początku turnieju, ale z drugiej strony lepiej zobaczyć kilka meczy, jak oboje prezentują się. Nie ma co dłużej czekać, bo jeszcze trochę i nie będzie opłacało się stawiać takiego zakładu, bo kurs byłby zbyt niski.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Miałem dawno temu fajny kurs na Safinę, że wygra Wimbla, postawiłem w pierwszej rundzie, przegrała finał. Zgadnij jaki to był kurs? :angel:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: Bukmacherka

Domyślam się, że duży, a może nawet bardzo. :wink: Pewnie powyżej 10.00
Bo to początek turnieju i gdyby kurs był mały, to nie skusiłbyś się na to, patrząc po tym, że mój kurs łączony jest dość niski.

Po tym, jak odpadła Kvitova, a Novak zaraz wygra swój mecz, to kursy znowu poszły w dół. :?
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Czarek. pisze:Domyślam się, że duży, a może nawet bardzo. :wink: Pewnie powyżej 10.00
320
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Bukmacherka

A dzisiaj zagrałem tak:

Obrazek

Założyłem, że Rosjanka dojdzie do finału, na tym koniec. Tsongę świadomie i trochę prowokacyjnie wytypowałem na zwycięzcę, ma duży współczynnik. Jeśli pokona Novaka, dojdzie do finału. A jeśli to uczyni, mogę spokojnie postawić większą sumę (np. 1000 zł) na jego porażkę w finale. Wtedy zawsze jestem wygrany. Oczywiście zakładając, że pozostałe spotkania wejdą. :D
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WTA Championships 2014

Jakim cudem, Ivanovic ma większe szanse na zwycięstwo u buków niż Halep ?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA Championships 2014

matek20 pisze:Jakim cudem, Ivanovic ma większe szanse na zwycięstwo u buków niż Halep ?
Czy to pytanie na poważnie? :] Istnieje szansa, że Halep będzie chciała "odpocząć" troszkę. Nie wiadomo przecież, czy nie będzie chciała wkopać Sarenki.
Prince Textreme Tour 100 310
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

W pierwszych rundach szukam zwykle underdogów z dużymi forami u bukmacherów, którzy mogą stawić opór topowym zawodnikom, którzy nie zawsze chcą wrzucać najwyższego biegu w pierwszych meczach. Zawsze po losowaniu patrze z kim grają najlepsi. Jak zobaczyłem, że Djoko gra z Bedene to pomyślałem, że handicap będzie ok 8,5 albo 9,5. Tymczasem jest 10,5, a kurs niezły, bo 1,82 w Pinnacle (i szybko spada) lub 1,7 w STS. Djoko musiałby wygrać jakoś 6-3 6-2 6-2 albo 6-4 6-2 6-1 żeby zakład nie wszedł. A Bedene w końcu po kontuzji znów pokazuje dobry tenis. Czekałem na to chyba ponad rok, bo już dawno dawał znaki dużego potencjału. Serwis ma mocny, piłkę trzyma, odwrotne fh wali, a finał w Chennai tylko potwierdza dobrą dyspozycję i dobre przygotowanie. Wystarczy, że przytrzyma Djokovica w jednym secie do 6-4 i nie odpłynie ostro w ostatnim (np. 6-1 lub 6-0). Nie mówię już o urwaniu seta, bo wówczas to już na bank wchodzi zakład. CO myślicie?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

Nie głupi pomysł myślę choć przyznam, że ani raz nie widziałem przeciwnika Djokera.
Musiał by Bedene urwać 8 gemów żeby weszło.
Trzeba przeanalizować jakimi wynikami w ciągu ostatnich 3 lat Nowak otwierał turniej.

W 2014 stracił w pierwszym meczu 10 gemów a ugrał 19
W 2013 stracił 11 ugrał 19
w 2012 stracił 2 ugrał 18

Oczywiście rozpatrywanie samych wyników bez brania pod uwagę klasy przeciwnika jest bezsensowne niemniej jednak w tym roku nie gra z byle ogórkiem więc zakład może wejść:)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

Też patrzyłem w historię. Większość setów typu 6-0 6-1 6-2 w pierwszej rundzie nie napawało mnie optymizmem. Ale dochodzi kwestia tego, że był trochę chory w Doha, więc w jakimś stopniu można mieć wątpliwości czy Djoko będzie grał na szczycie możliwości.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Bukmacherka

A nie lepiej puścić zakład, że w meczu będzie powyżej 26,5 gema? Kurs podobny.

Wróć do „Różności tenisowe”