Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

No to kolega chyba jednak przeżył? I wygrał więcej niż ja ryzykując tylko 5zł. :D
Ale i tak jestem zadowolony - to mój najbezpieczniejszy kupon w życiu i tylko szkoda że nie postawiłem o jedno zero więcej. :]
Obrazek
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Faktycznie same pewniaki. Małe AKO ale szanse duże. Mogłeś zagrać za wyższą stawkę. Ale to taka nauka na przyszłość. Mnie takie granie trochę nudzi ale chyba tylko tak można coś wygrać.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Hej ju? Nikt nic nie zapuszcza?
Gram sobie na LIVE i mam ciekawy kupon. Do wygrania 113 zł za stawkę 3 zł, AKO ponad 42!. Fortuna umożliwia wcześniejszą wypłatę, tzw. Early Cash-out w wysokości uzależnionej od zaawansowania wytypowanych spotkań. Oczywiście jeśli szanse na trafienie jakiejś pozycji są marne, wcześniejsza wypłata nie jest możliwa. Mi zaproponowano 45 zł i skorzystałem. I tak sporo zarobiłem bo 42 zł ale jak się później okazało kupon wchodził w całości czyli gdybym nic nie robił (na przykład poszedł do sklepu po piwo i przegapił cash-out) to zainkasowałbym 113 zł. Fajna zabawa, polecam!
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Nie podzielam twojego sposobu typowania bardzo wysokich kursów, ale doceniam wychwytywanie (z sukcesami!) spotkań-perełek z kursami powyżej 2 (np. ten: Pucinelli De Almeida M. - Batista D. 6934 2 2.59 ). Nie wiem, jaki jest u ciebie stosunek kuponów wygranych do przegranych, ale aż żal patrzeć jak stawiasz tylko 3-5zł. Jeśli faktycznie często ci się zdarza trafnie te AKO obstawiać, to marnujesz okazje. :)
P.S. Dla mnie sezon się skończył, w tych turniejach ITF nie znam zawodników...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Nie podzielam twojego sposobu typowania bardzo wysokich kursów, ale doceniam wychwytywanie (z sukcesami!) spotkań-perełek z kursami powyżej 2 (np. ten: Pucinelli De Almeida M. - Batista D. 6934 2 2.59 ). Nie wiem, jaki jest u ciebie stosunek kuponów wygranych do przegranych, ale aż żal patrzeć jak stawiasz tylko 3-5zł. Jeśli faktycznie często ci się zdarza trafnie te AKO obstawiać, to marnujesz okazje. :)
P.S. Dla mnie sezon się skończył, w tych turniejach ITF nie znam zawodników...
Ja też nie znam. Dla mnie się liczą kursy. A ITF są fajne bo bukmacherzy też słabo się orientują, kto w jakiej jest formie. Można dosyć łatwo trafić wysoki kurs. Gram za małe pieniądze bo traktuję to jako zabawę, taki przerywnik w pracy. Ale od czasu do czasu stawiam więcej, traktując kupon już bardziej poważnie. Stosunek wygranych do przegranych mniej więcej na zero ale kilka razy byłem o krok od dużej kasy! Takiej liczonej w tysiącach a nawet dziesiątkach tysięcy, i na to w przyszłości liczę. Żeby mieć za co grać i specjalnie nie dokładać za często do "interesu" zdarza mi się od czasu do czasu coś wygrać. Wczoraj na przykład ładnie Liga Mistrzów mi weszła, dzięki Sevilli, która uratowała remis już w doliczonym czasie gry. :::yay:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Naprawdę nie wiem, jak ty możesz wyczaić np. taki typ:
Columbus-singiel - Corrie E. - Torpegaard M.9603 2 2.36
To mnie przerasta...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Naprawdę nie wiem, jak ty możesz wyczaić np. taki typ:
Columbus-singiel - Corrie E. - Torpegaard M.9603 2 2.36
To mnie przerasta...
To są fuksy. Nauczyłem się, że pewniaki dosyć często nie wchodzą. W tym ostatnim kuponie na przykład - skupiam się na w miarę poprawnym wytypowaniu większości pozycji i z uwagi na za niskie AKO dokładam jakiś mecz z większym kursem, tak na nosa trochę, obserwuję mniej więcej poprzednie spotkania gościa i zakładam, że może sprawić niespodziankę. Muszę Ci powiedzieć, że przeważnie trafiam, nie wiem jak to mi się udaje. Może mam mało szczęścia w miłości i dlatego... :wink:
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Naprawdę nie wiem, jak ty możesz wyczaić np. taki typ:
Columbus-singiel - Corrie E. - Torpegaard M.9603 2 2.36
To mnie przerasta...
Mnie przerasta to, jak brakuje jednego punktu....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

SABR pisze: Mnie przerasta to, jak brakuje jednego punktu....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Znam ten ból. Kiedyś, chyba z dwa lata temu miałem na kuponie 2200 zł do wygrania (obstawiłem wtedy za 50 zł) i w ostatniej pozycji jaka miała wejść Isner miał ugrać seta z Federerem. Było już 5:4 i 0:40 dla Isnera przy podaniu Rogera, 3 piłki setowe dla Amerykanina i nic!!! Roger odrobił i wygrał mecz 3:0. Już nie pamiętam jaki to był turniej, chyba US Open. Myślałem, że mnie wtedy szlag trafi na miejscu! :!crybaby!:
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

A takie cuda też wchodzą czasami. :!party!: TomPL to się chyba zaraz zagotuje... - jak można tak grać? :::cheese:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Musisz mieć jakieś przecieki... Ty w ogóle pracujesz czy to taka "sportowa" emerytura?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Ty w ogóle pracujesz czy to taka "sportowa" emerytura?
Prezesi nie muszą pracować, robią co chcą a w wolnej chwili rzucają okiem na załogę. :wink:
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

stofler pisze:
TomPL pisze:Ty w ogóle pracujesz czy to taka "sportowa" emerytura?
Prezesi nie muszą pracować, robią co chcą a w wolnej chwili rzucają okiem na załogę. :wink:
Właśnie w tych oborach ITf'owskich i challengerowskich nie opłaca się grać niższych kursów, lepiej ryzykować na underdogi. :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Tiaaa, jasne, tylko... " jak można tak grać?" bez jakichś szczegółowych info o formie zawodników?
Może stofler to Radwański? ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Może stofler to Radwański? ;)
Może... A może nie. rotfl Chociaż z jakiegoś powodu lubię Agnieszkę. :!ok!:
Nie wnikajmy. Cieszmy się życiem, w każdej jego przestrzeni. :::u_c_d3:::
Wracając do tematu fajnie mi wczoraj Liga Mistrzów weszła ale jeszcze trzy pozycje tenisowe muszę trafić. Szanse szacuję na 50%:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Nie postawiłeś tym razem na Torpegaarda?! ;D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Nie postawiłeś tym razem na Torpegaarda?! ;D
Nie przywiązuję się do konkretnych grajków bo to nie jest korzystne. No chyba, że stawiam przez cały turniej na Novaka. :wink:
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Tiaaa, jasne, tylko... " jak można tak grać?" bez jakichś szczegółowych info o formie zawodników?
Może stofler to Radwański? ;)

Dlatego live jest najlepszy. Wystarczy tylko mądrze przeanalizować wydarzenia na korcie, choć dziś nie jest mój dzień, bo już 100 zł w plecy. :::bd::

No ale jak przewidzieć, że Basso cały mecz znakomicie serwujący przy 5:4 z minibrejkiem w tiebreaku zagra s&v po drugim serwisie i odda cały dorobek seta rywalowi? rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka


Możesz coś zarzucić na Ligę Europy. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Różności tenisowe”