ymy323
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2013, 17:19

Sklepik na ośrodku

Witam. Planuję otworzyć sklepik na ośrodku tenisowym (5 kortów otwartych + 1 hala) i mam problem z obsadą tego sklepu, nie będę miał takiego obrotu żeby stać mnie było na pracownika. Dystrybucja przez recepcję ośrodka raczej odpada gdyż właściciel się na to nie zgodzi, sam też nie mogę. Myślałem nad samoobsługą jest to małe miasto i grono tenisistów jest dosyć małe, jednak zawsze ktoś może pojawić się z zewnątrz i mnie okraść. Następny pomysł to sklep online gdzie klient zamawia dany sprzęt i jest on do odebrania w recepcji. Co myślicie o tych pomysłach? Widzieliście gdzieś rozwiązania tego typu lub macie inne pomysły? Kolejna sprawa to co widzielibyście w takim sklepiku oprócz: serwisu rakiet, piłeczek, owijek, rakiet (raczej na zamówienie), wibrastopów, frotek... na towar mam ok. 8000.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklepik na ośrodku

W dwóch ośrodkach (bardzo mały asortyment, tj. kilka modelów rakiet, ze dwa modele butów, piłki i kilka akcesoriów) rozwiązaniem były gabloty. Klient widzi co jest "za szybą" i prosi obsługę jak chce coś kupić.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Różności tenisowe”