Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Statystyki z meczu tenisowego

Zainspirowany statystykami z meczu JCz które zebrał Szuma, trafiłem na fajną aplikację na androida. Nazywa się Tennis Math.

Aplikacja jest darmowa i posiada zróżnicowane opcje (od podstawowego liczenia punktów, aż do rozróżniania zagrań forehand i backhand, lob, drop-shot). Pełne statystyki na podstawie wprowadzonych danych.

Wszystkie wyniki są zapisywane.

Tutaj link poglądowy jak to mniej więcej wygląda: https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=pl

Ktoś jeszcze może używa podobnych aplikacji?

Teraz pozostaje mi tylko na stałe zatrudnić kogoś do obsługi tego jak będę grał :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Statysyki z meczu tenisowego

ESP robił mi kiedyś statystyki w czasie meczu GPW z IATW, Szuma robił mi też takie staty w meczu z beckim rok temu na TF-ie. Fajna sprawa, miałem zamiar zatrudnić brata jako Murzyna do wklepywania danych, ale ten niestety nie dał złapać się w siatkę i zaciągnąć na kort. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Statystyki z meczu tenisowego

Dzisiaj na meczu przetestowałem i świetne! Pod koniec staty jak z prawdziwego meczu! :::gd::: Dzięki za informację o tej apce. :::gd:::
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Statystyki z meczu tenisowego

Faktycznie fajna aplikacja.

Jak w końcu odzyskam mojego pierwszego w życiu smartfona (HTC ONE X), który już drugi raz jest w naprawie ... to na pewno skorzystam.
(Pozostaje jeszcze wyżej wymieniony problem czarnucha, co będzie wciskał co trzeba ze zrozumieniem, podczas kiedy będę grał - z tym będzie trudniej.)

Wróć do „Różności tenisowe”