Hate
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2013, 12:17

Od zera do...

Witam wszystkich serdecznie....
Jak w temacie, od zera do... no właśnie to się okaże.
Chciał bym państwu zadać parę pytań i usłyszeć wasze opinie, gdyż od tego może wiele zależeć
No więc...
Witam wszystkich z tej strony Max
Mam 193cm wzrostu, ważę około 85kg.
Przygody sportowe typy ju-jitsu ( parę lat), pływanie, czy maratony, a nawet wspinaczka.
Jestem typem osobnika, który kocha sport, a co za tym idzie staram się ze sportem żyć.
Gdy byłem mały rodzice mnie zapisali na tenisa ziemnego ale zraził mnie trener i przestałem. Od tamtego momentu próbowałem najróżniejszych dyscyplin sportu aby mieć smaczek z każdej.

Teraz mając 21 lat naszła mnie myśl czy jestem w stanie wrócić do tenisa, a co za tym idzie chcę sobie pokazać że mogę, że jestem w stanie...
Ile jestem w stanie to się okaże.

Teraz pytanie do was drodzy czytelnicy. Czy nie jest za późno aby na poważnie zacząć trenować? Czy czysty upór + dobry trener już nic nie znaczą, bo jakby na to nie patrzeć jestem już za stary aby coś dało się nadrobić...
Jeśli nie jest czy macie może jakieś rady np: Podać jakiegoś miłego trenera który jest w stanie wyciągnąć mnie z zera do...
Dlaczego pytam? Ponieważ muszą to być lekcje personalne gdyż chcę naprawdę poświęcić temu czas, tyle ile dam radę i będę w stanie fizycznie znieść, więc potrzebuję dobrego trenera z Warszawy, który temu podoła, jeśli w ogóle jest jakiś sens próbowania tak wielkiego wyzwania.

Dlatego proszę was o komentowanie oraz jakieś rady, tricki...
Oczywiście wiem że to wszystko kosztuje i tak dalej ale z tym problemu nie będzie.

Jeśli komuś po prostu pomysł wydaje się głupi i tylko tyle chciałby mi napisać to niech nie pisze tego... Sam w swoim zakresie odwiedziłem kluby w mojej okolicy + dalszej szukając takiego trenera i zostawiłem im informacje że wrócę za tydzień i aby przemyśleli sprawę...
Bo na prawdę chcę się tego podołać, Trening czyni mistrz... nie mówię spróbuję tylko to robię i tyle w temacie.
Osobiście będę opisywał relacje co miesiąc z tego tematu jak idą moje próby, szkolenia, praktyki tenisowe w górę, po co? Aby pokazać że można i tyle!!! Jestem zbyt zakręcony aby odpuścić. :D
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Od zera do....

Próbujesz niemożliwego, ale to Twoja sprawa i Twój wybór, w końcu musi być ten pierwszy. :::gd:::
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Od zera do....

Nie jesteś pierwszy, nie ostatni, który zadaje Nam takie pytania. :)
Pewnie ten wątek Cię zainteresuje -> http://www.tenis.net.pl/forum/viewtopic ... 17&t=10697
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Od zera do...

Ale jakie właściwie jest to Twoje wyzwanie???
Wielu jest takich co trenują zawzięcie wydają na to full kasy (szacunkowo 7-9tys/mies.) i są np... w drugiej a czasami pierwszej lidze na Proplayu.
Jeśli taki jest Twój cel to ja się podejmuję. 11 medali MP moich podopiecznych są moją rekomendacją.
A jeśli Twoim celem jest coś zawodniczego, to zapomnij.
A jeśli ktoś twierdzi inaczej, to ciekawe cz zgodzi się trenować z Tobą pod warunkiem że zapłacisz mu za wszystkie treningi, jak osiągniesz zawodniczy cel??? rotfl
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Od zera do...

Jeśli zamiast pójść zagrać zadajesz pytania na forum, to znaczy, że nic z Ciebie nie będzie.

Poza tym nie oczekuj wsparcia w internecie. Internet jest od wyśmiewania i wszyscy są już doskonale zapoznani z jego instrukcją obsługi.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Od zera do...

Pio pisze: A jeśli ktoś twierdzi inaczej, to ciekawe cz zgodzi się trenować z Tobą pod warunkiem że zapłacisz mu za wszystkie treningi, jak osiągniesz zawodniczy cel??? rotfl
:::gd:::
Uczciwe postawienie sprawy. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Różności tenisowe”