Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Wróżymy!

Mogę być pierwszy? Proszę, proszę, prooooszę... :angel: Fajnie. :)

Zasada jest prosta: Wróżka wkleja tu swój typ. Jeśli nie trafia jest zobowiązana do zmiany awatara. Może sobie go wybrać (wtedy wkleja zdjęcie w tym samym poście, nie ma wybierania po fakcie!), jeśli jednak go nie wybierze awatara wybierają inne wróżki poprzez aklamację.

Zachwyceni! No ja myślę... No to jedziemy!

Federer wygrywa Wimbledon 2013.
SPOILER:

E: Zapomniałem na ile trzeba kisić ten awatar. Docelowo 3 miesiące, lub do następnego nie trafionego wróżenia. ;)

E2: Jeśli chcemy wrzucać do awatara zdjęcie jakiegoś faceta, owy obiekt musi być bez koszulki. Jedyne odstępstwo od reguły jest gdy takiego zdjęcia w interecie po prostu nie ma.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013, 23:35 przez Martinek, łącznie zmieniany 1 raz.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Wróżymy!

Djoko wygrywa wszystkie szlemy w 2013 :).
Piotr Szyba.
Edge
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 14 sty 2013, 13:59

Re: Wróżymy!

W finale RG 2013 nie ma Djokera. :D
Awatar użytkownika
toomanytimes
TROLL
Posty: 270
Rejestracja: 13 mar 2013, 00:29

Re: Wróżymy!

Federer odchodzi na emeryturę i otwiera fabrykę wykałaczek. Do pomocy zatrudnia Richarda Gasqueta. Janowicz rezygnuje z gry w tenisa i zajmuję się gospodarką odpadów komunalnych. Isia pozuje dla playboya. Kradnie serce Vivida i Garego którzy pojedynkują się o jej rękę. Obaj giną w boju i Agnieszka wychodzi za mnie. Djoković wygrywa wszystkie wielkie szlemy i zostaje koronowany najlepszym tenisistą w historii wszechświata.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wróżymy!

toomanytimes pisze:Kradnie serce Vivida i Garego którzy pojedynkują się o jej rękę.
Już teraz możemy uznać, że to się nie spełni i wlepić Ci w nagrodę różową torebkę do avatara, przecież każdy wie, że ja nie mam serca. Spytaj basica albo zobacz na moje wyniki w meczach z nim. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Wróżymy!

toomanytimes pisze:Federer odchodzi na emeryturę i otwiera fabrykę wykałaczek. Do pomocy zatrudnia Richarda Gasqueta. Janowicz rezygnuje z gry w tenisa i zajmuję się gospodarką odpadów komunalnych. Isia pozuje dla playboya. Kradnie serce Vivida i Garego którzy pojedynkują się o jej rękę. Obaj giną w boju i Agnieszka wychodzi za mnie. Djoković wygrywa wszystkie wielkie szlemy i zostaje koronowany najlepszym tenisistą w historii wszechświata.
Mmm... No dobra, a gdzie awatar? :]
Awatar użytkownika
toomanytimes
TROLL
Posty: 270
Rejestracja: 13 mar 2013, 00:29

Re: Wróżymy!

Może być i ta różowa torebka. Gdyby miało się nie sprawdzić. Ale się sprawdzi. Wszystko. I serca też się znajdą. Oczekujcie znaków.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wróżymy!

Real vs Borussia 3:0. Avatar? Drewandowski.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wróżymy!

Madox pisze:Real vs Borussia 3:0. Avatar? Drewandowski.
Oby się nie spełniło!

Mój typ, Federer wypada z TOP 4 na koniec roku, Djokovic zdobywa 3 turnieje WS w tym roku, Dimitrov kończy w TOP 20.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Wróżymy!

Janowicz nie wygrywa w tym sezonie żadnego singlowego turnieju rangi ATP :D Avatar? Janowicz. rotfl
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Wróżymy!

Madox pisze:Real vs Borussia 3:0. Avatar? Drewandowski.
Drewandowski bez koszulki. Stoi?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Wróżymy!

Gary nie wygra TF-a :wink: .
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odp: Re: Wróżymy!

Martinek pisze:
Madox pisze:Real vs Borussia 3:0. Avatar? Drewandowski.
Drewandowski bez koszulki. Deal?
Ok. Żeby nie było, nieważne jaki będzie wynik, chodzi o awans Realu.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wróżymy!

Gary pisze:
toomanytimes pisze:Kradnie serce Vivida i Garego którzy pojedynkują się o jej rękę.
Już teraz możemy uznać, że to się nie spełni i wlepić Ci w nagrodę różową torebkę do avatara, przecież każdy wie, że ja nie mam serca. Spytaj basica albo zobacz na moje wyniki w meczach z nim. rotfl
Skoro Ty nie masz serca Gary to mnie pozostaje być gejem rotfl. Czyli też za nią nie będę się oglądał ;). I gitara. :::jezor::: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Odp: Re: Wróżymy!

Madox pisze:
Martinek pisze:
Madox pisze:Real vs Borussia 3:0. Avatar? Drewandowski.
Drewandowski bez koszulki. Deal?
Ok. Żeby nie było, nieważne jaki będzie wynik, chodzi o awans Realu.
Madox, czyń powinność. :)


E: Jeśli chcemy wrzucać do awatara zdjęcie jakiegoś faceta, owy obiekt musi być bez koszulki. Jedyne odstępstwo od reguły jest gdy takiego zdjęcia w interecie po prostu nie ma.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wróżymy!

Tak sobie sprawdziłem i wywróżyłem zwycięstwo Bayernu w LM już w lutym, więc apeluje o kasację wyroku.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Wróżymy!

Madox pisze:Tak sobie sprawdziłem i wywróżyłem zwycięstwo Bayernu w LM już w lutym, więc apeluje o kasację wyroku.
Jedyne co mogą Ci zaoferować to warunkowe przedterminowe zwolnienie. A minęła połowa kary, która jest przesłanką formalną do tego środka probacyjnego? rotfl
Wybacz, mam jutro egzamin, i trochę głupieję.
#NKrising

Wróć do „Różności tenisowe”