kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Książki tenisowe warte polecenia

Co powiecie na temat, w którym można by się wymieniać opiniami dotyczącymi książkowych pozycji tenisowych? Wiadomo, że nic nie zastąpi praktyki ale jednak podłoże teoretyczne często pomaga w rozwoju. Można by się tu wymieniać opiniami dotyczącymi nie tylko poradników ale także biografii zawodników.

Żeby od czegoś zacząć zapytam czy ktoś czytał książkę Brada Gilberta - Winning Ugly? Słyszałem opinie, że jeśli chodzi o nastawienie mentalne jest to świetna pozycja.

Jeśli będzie zapotrzebowanie to jestem w stanie nadzorować ten temat i systematycznie dodawać pozycje (tytuły - nie linki do nich ;) ) w pierwszym poście aby użytkownicy mieli łatwość przeglądania. Widzę to na zasadzie podziału na kategorie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Książki tenisowe warte polecenia

Kilka dni temu widziałem w Empiku książkę:
"Tenis. Doskonal swoją grę"
Andrew Magrath, John Littleford
Wydawnictwo: Buchmann

I nawet przez chwilę się zastanawiałem czy się nie skusić. Na pierwszy rzut oka ładnie wszystko opisane i pokazane. Może zapoznał się ktoś z tą książką?
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Książki tenisowe warte polecenia

Nie mieliśmy takiego wątku? Albo mam deja vu* albo sam w nim pisałem.

Deja vu (fr) - już widziałem (to - w domyśle)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Książki tenisowe warte polecenia

PitS pisze:Nie mieliśmy takiego wątku? Albo mam deja vu* albo sam w nim pisałem.

Deja vu (fr) - już widziałem (to - w domyśle)
Zdaje się, że w "Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje..." jest kilka osobnych wątków dotyczących właśnie pozycji książkowych, dla każdej założony osobny wątek, ale z tego co pamiętam to o "Rafa" można poczytać w dziale "Literatura", gdzieś jeszcze indziej czytałam o "Open", lecz już nie pamiętam gdzie :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.

Wróć do „Różności tenisowe”