dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Wakacje z tenisem...

Mam prośbę do Was. Szukam fajnego pensjonatu nad polskim morzem. Obiecałem żonie i dzieciom tygodniowy pobyt pod małym warunkiem :). Musi być kort tenisowy w pobliżu, inaczej sponsor się nie zgadza :). Może ktoś z Was forumowicze coś mi poleci, gdyż powoli zaczynam poszukiwania...Preferowane województwo pomorskie. Myślałem np. o Chłapowie (bliskość Cetniewa i kortów).
Z racji tego, iż jadą z nami znajomi odpada oferta np. Tenis Travel. Bardzo proszę o jakieś propozycje.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Wakacje z tenisem...

Jak zwykle polecam Łebę :D.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje z tenisem...

Z perspektywy człowieka z 3miasta.

Najważniejsze to trafić w dobrą pogodę. Nad naszym morzem jest to szczególnie trudne, jeśli ktoś musi zaplanować urlop dużo wcześniej. Jak wynajmiesz domek na jakimś zadupiu - mieścinie działającej sezonowo, w której jest plaża i nic więcej, nawet jeśli jest tam kort, to jak pada, albo niedawno padało, to nie masz nic do roboty.

Możesz spędzić sobie urlop w Gdyni. Plaża jest aż za Gdańsk (z małymi przerwami). Masz ekskluzywny kompleks kortowy nad samą wodą (korty Arki) -> żona może się wygrzewać, a ty grać. To samo Sopot - też korty prawie nad wodą i do tego więcej. Masz statek na Hel, żeby się tam nie tłuc z cała Polską po jednej wąskiej drodze. Jak pada to masz to masz 1000 rzeczy, które ci umilą czas - jak to w mieście.

Jak nie to pozostaje Łeba, czy tam Hel ... i modlenie się o pogodę :D.

Wróć do „Różności tenisowe”